LMFA I lygoje antrąsias savo pergales iškovojo FC „Džiugas“ ir MFA „Žalgiris“ B-MRU

Penktadienį sužaisti du Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) Pirmos lygos perkelti susitikimai.

Telšių „Džiugas“ iškovojo rezultatyviausią pergalę savo klubo istorijoje, rezultatu 16:0 nustelbęs „Šešupę“. „Džiugo“ žaidžiančioji trenerė Margarita Vagdarytė atliko „hetriką“, dublių autorėmis tapo penkios žaidėjos – Justina Blaževičiūtė, Kamilė Domarkaitė, Laura Radžiūtė, Elinga Gechtė ir Aušra Mažonaitė. Po įvartį pridėjo Kornelija Kačenauskaitė, Augustė Badauskaitė ir Aistė Jasaitė.

Atkakliai susiklostė dvikova Vilniaus LSC stadione, kur susitiko MFA „Žalgiris“ B-MRU ir FK „Utenos Utenis“ B. Nuo 20 minutės pirmavo viešnios, kai Kamilė Medvedeva realizavo baudinį. Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkės pagrindė savo pranašumą Paulos Saulėnaitės, Kotrynos Levčukaitės ir Barbaros Antonovič taikliais smūgiai bei pelnė pergalę rezultatu 3:1.

Gegužės 12–14 dienomis Vilniuje, Telšiuose, Ukmergėje ir Utenoje įvyks LMFA I lygos trečiojo turo rungtynės.