LMFA I lygoje – skirtingos komandų patirtys sugrįžus po vasaros pertraukos

Penktadienį įvyko penkerios 8-ojo turo rungtynės Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) organizuojamoje Pirmoje lygoje.

Šio turo metu įvyko sostinės žalgiriečių derbis. MFA „Žalgiris“ B-MRU ir MFK „Žalgiris“ sužaidė rezultatu 4:1. Dubliu pasižymėjo Ugnė Slankauskaitė, o kitus įvarčius pelnė Irūna Blaškytė, Elinga Pampuškaitė bei Alina Neznanova.

Identiškas rezultatas 4:1 užfiksuotas rungtynėse tarp FA „Šiauliai“-ŠSG ir FK „Vilkija“ ekipų. Jotvilė Šapaitė pirmoji pelnė įvartį, o Gabija Malakauskaitė 33 minutę atstatė pusiausvyrė. Vėliau įvarčius mušė tik Šiaulių atstovės – Liepa Vitkutė, J. Šapaitė ir Jorūnė Lipkinaitė.

Labiau rezultatyvesne tapo FK „Vilnius“  B ir „SC-Ukmergė“ komandų akistata, pasibaigusi 2:4. Jau pirmame kėlinyje Meida Proscevičiūtė atliko „hetriką“, o Danielė Urinovič pelnė vilniečių įvartį. Antrame kėlinyje Goda Papartytė realizavo baudinį, o Simona Bagavičiūtė paskutinę minutę įtvirtino viešnių pergalę.

FC „Hegelmann“ dublerės užkūrė įvarčių fejeriją rungtynėse prieš FK „Šešupę“ ir pasiekė pergalę 17:0. Ema Kriaučiūnaitė pasižymėjo „pokeriu“, Iveta Inčytė ir Karolina Kurapatkina – „hetrikais“, Julija Žvaliauskaitė ir Kristina Gritė – „dubliais“. Po kartą įvarčius mušė Germina Čekanauskaitė, Erika Busevičiūtė bei į savus vartus Miglė Juškevičiūtė.

Vienintelės rungtynės, kuriose žiūrovai išvydo tik vieną įvartį, įvyko Utenoje. FC „Džiugas“ iškovojo pergalę 1:0 prieš „Utenos Utenio“ dubleres, o 3 taškus žemaitėms suteikė 78 minutę Emilijos Grauslytės atliktas taiklus smūgis.