LMFA Žiemos taurės turnyre rungėsi Vilniaus komandos

LMFA Žiemos taurės turnyro 2-ame ture žalgirietės šeštadienį Pilaitės manieže susitiko su FK „Vilnius“ ekipa ir po nesėkmingai susiklosčiusios dvikovos pabaigos 1:2 (0:0) turėjo pripažinti varžovių pranašumą.

MFA „Žalgiris“-MRU pirmavo po 65 min. pelnyto Aristelle Luise Yog Atouth įvarčio, tačiau baigiantis rungtynėms „Vilniaus“ futbolininkės Valerija Postol ir Irina Topal pasinaudojo žalgiriečių klaidomis ir išplėšė pergalę.

Pirmame rungtynių kėlinyje abiejų komandų žaidime netrūko techninio broko, o rimtesnių progų pasidarbuoti neturėjo nei MFA „Žalgiris“-MRU, nei „Vilniaus“ vartininkė. Tiesa, baigiantis kėliniui vilnietės surengė pavojingiausią savo ataką, tačiau po tolimo smūgio kamuolys sudrebino Medos Šeškutės ginamų vartų skersinį.

Antrą kėlinį gerokai energingiau pradėjo MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės ir 51 min. L. Yog Atouth po gražios kombinacijos pasiuntė kamuolį į varžovių vartus, bet arbitras Darius Petraška užfiksavo nuošalę. Kėlinio viduryje kelis kartus tolimais smūgiais vilniečių vartininkės budrumą patikrino Karilė Liužinaitė, o 65 min. sėkmingai išvengusi nuošalės spastų ir viena prieš vartininkę atsidūrus L. Yog Atouth tiksliu smūgiu pelnė pirmąjį rungtynių įvarti.

Deja, po kelių minučių 28-erių futbolininkė iš Gabono po kieto susidūrimo su varžove buvo priversta palikti aikštę, o be jos žalgiriečių atakos pradėjo strigti. Tiesa, K. Liužinaitė ir aktyviai puolamuosiuose veiksmuose dalyvavusi V. Čiapaitė mėgino palaikyti įtampą prie varžovių vartų, tačiau 81 min. „Vilniaus“ futbolininkės surengė rezultatyvią ataką ir rezultatą išlygino. O dar po dviejų minučių vilnietės pasinaudojo MFA „Žalgiris“-MRU vartininkės M. Šeškutės klaida ir pelnė antrą įvartį.

Po praleistų įvarčių į nokdauną patekusios žalgirietės susigrąžinti iniciatyvos per likusį laiką nesugebėjo, tad galiausiai teko pripažinti sėkmingiau rungtynių pabaigoje žaidusių varžovių pranašumą.

Žalgirietėms tai buvo pirmosios rungtynės LMFA Žiemos taurės turnyre, nes vasario 12 dieną Marijampolėje turėjusi įvykti akistata su nugalėtojų titulą ginančia Šiaulių „Gintra“ paskutiniu momentu buvo atšaukta. Tuo metu „Vilniaus“ futbolininkės pirmose LMFA Žiemos taurės turnyro rungtynėse patyrė skaudžią nesėkmę. Vasario 11 dieną vilnietės Marijampolėje 0:4 (0:2) nusileido Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkėms.