MEL U15 divizione sužaistas pirmas pavasarinis turas

Vilniuje, Kaune ir Žagarėje šį savaitgalį įvyko Merginų elitinės lygos U15 diviziono aštunto turo susitikimai.

MFA „Žalgiris“-MRU ir toliau išliko vienintele nepralaimėjusia šio diviziono komanda. Vilnietės išvykoje 3:1 nugalėjo FC „Hegelmann“ bendraamžes. Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje – Emilija Gerasimova, Monika Suščinskytė ir Orinta Romankevič pelnė nugalėtojoms įvarčius, o aikštės šeimininkių gretose pasižymėjo Daniela Vabolytė.

MFA „Bitės“ priėmė FC „Džiugas“-FK „Babrungas“ ekipą ir nugalėdama žemaites 3:1 aplenkė jas turnyro lentelėje. Pirmajame kėlinyje Goda Smailytė ir Monika Kriūnaitė išvedė „Bites“ į priekį. Antrajame kėlinyje Emilijai Grauslytei buvo pavykę sušvelninti skirtumą, bet paskiau Ariana Lickūnaitė vėl padidino vilniečių persvarą.

Žagarėje susitiko FK „Saned“-Joniškio SC ir „Banga“. Gargždiškių pergalei rezultatu 2:0 prireikė Andrėjos Tamošauskaitės ir Ievos Sutkevičiūtės įvarčių, kurie buvo pelnyti pirmajame kėlinyje.

Devintojo turo susitikimai numatyti balandžio 22 dieną Gargžduose ir Telšiuose bei 27 dieną Vilniuje.