Merginų U16 rinktinė iškovojo pergalę prieš farerietes

Moldovoje vykstančiame UEFA Development turnyre savo pirmą pergalę pelnė Lietuvos merginų iki 16 metų futbolo rinktinė.

Šiandien Kotrynos Kulbytės treniruojama komanda įrodė savo pranašumą prieš bendraamžės iš Farerų Salų rezultatu 3:1, nepaisant aplinkybės, jog beveik pusę rungtynių laiko turėjo žaisti viena žaidėja mažiau.

Lietuvės džiaugėsi įvarčiu 25 minutę, kai prasiveržimą kairiuoju kraštu Justina Blaževičiūtė užbaigė galingu smūgiu, kurio nepajėgė atremti varžovių vartininkė.

Nuo 43 minutės mūsiškėms teko žaisti dešimtyje, 43 minutę teisėjai parodžius raudoną kortelę Miglei Grauslytei.

Antrą savo įvartį Justina Blaževičiūtė įmušė 71 minutę, kai sulaukė puikaus Elzės Kiškūnaitės perdavimo bei galva kamuolį nukreipė į fareriečių vartus.

Pergalę lietuvėms užtikrino Gabijos Malakauskaitės įvartis 85 minutę, įmuštas po Estelos Tamošauskaitės perdavimo. Farerų Salų rinktinei pavyko tik sušvelninti skirtumą per teisėjos pridėtą laiką.

Antradienį žaidėjų lauks akistata su turnyro šeimininkėmis moldavėmis. Moldovos rinktinė šiandien rezultatu 0:6 neprilygo Rumunijos bendraamžėms, o prieš tai 5:1 nugalėjo Farerų Salų ekipą.

UEFA Development turnyro rungtynių statistika

Farerų Salos – Lietuva 1:3 (0:1);

Kišiniovo „Zimbru“ 2-asis stadionas, teisėja – Oxana Cruc (Moldova);

Įvarčiai: 90+1 min. Kára Askham Sigurðsson (Farerų Salos); 25 ir 71 min. Justina Blaževičiūtė, 85 min. Gabija Malakauskaitė (Lietuva);

Įspėta: 59 min. Karla Sjóstein (Farerų Salos);

Pašalinta: 43 min. Miglė Grauslytė (Lietuva);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Ema Daujotė (88 min. Karina Galdikaitė), Miglė Grauslytė, Austėja Jokubaitytė, Ugnė Jonelytė (57 min. Radvilė Kelečiūtė), Milda Ivanciūtė (88 min. Beatričė Globytė), Justina Blaževičiūtė (88 min. Agata Marija Kairytė), Laura Grucytė, Emilija Grauslytė (57 min. Elzė Kiškūnaitė), Marta Lipnickaitė, Estela Tamošauskaitė (88 min. Neila Dinevičiūtė), Jotvilė Šapaitė (57 min. Gabija Malakauskaitė).