Merginų U17 rinktinė lygiosiomis pradėjo Baltijos taurės turnyrą Estijoje

Šeštadienį Estijos sostinėje Taline prasidėjo merginų U17 rinktinių Baltijos taurės turnyras.

Pirmame susitikime Lietuvos merginų rinktinė 2:2 (2:1) išsiskyrė su latvėmis. Be šių komandų, turnyre taip pat varžosi ir estės bei Farerų Salų futbolininkės.

Susitikimas sėkmingiau prasidėjo Latvijos futbolininkėms, kurios pelnė gana ankstyvą įvartį ir išsiveržė į priekį 1:0. Visgi lietuvaičių tai iš vėžių neišmušė, jos pamažu pradėjo vis daugiau būti su kamuoliu ir kurti vis daugiau šansų prie varžovių vartų.

Pastangos buvo vainikuotos antroje kėlinio dalyje – Justina Blaževičiūtė ir Jotvilė Šapaitė pelnė du gražius įvarčius, išvedė mūsiškes į priekį ir ilsėtis komandos išėjo lietuvaitėms pirmaujant 2:1.

Visgi jau antro kėlinio starte savo tiksliu smūgiu atsakė ir latvės, tad rezultatas vėl tapo lygus 2:2. Vėliau rungtynės buvo ganėtinai atviros, gerų šansų pasižymėti turėjo abi komandos, bet pergalingas įvartis nekrito nė į vienus vartus ir ekipos pasidalino po tašką.

Rungtynių įrašas:

Merginų U17 Baltijos taurės turnyras

Latvija – Lietuva 2:2 (1:2);

TNTK stadionas, Talinas;

Įvarčiai: 3 min. Arina Tarasova, 50 min. Laura Paegle (Latvija); 36 min. Justina Blaževičiūtė, 44 min. Jotvilė Šapaitė (Lietuva);

Įspėtos: 48 min. Anna Artemjeva (Latvija); 90+3 min. Austėja Jokubaitytė (Lietuva);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Elzė Kiškūnaitė (70 min. Gabija Malakauskaitė), Ugnė Jonelytė, Milda Ivanciūtė, Goda Smailytė (70 min. Emilija Grauslytė), Austėja Jokubaitytė, Justina Blaževičiūtė, Estela Tamošauskaitė, Marta Lipnickaitė, Laura Grucytė, Jotvilė Šapaitė (89 min. Paulina Mockutė);

Atsargoje: Ema Daujotė, Beatričė Globytė, Miglė Grauslytė, Neila Dinevičiutė, Elzė Česnauskaitė, Radvilė Kelečiūtė.