MFA „Žalgiris“ B-MRU pasinaudojo varžovių kluptelėjimu

Praūžė „Topo centras Euronics“ moterų I lygos 5-asis turas, po kurio sostinės atstovės atitrūko nuo likusių varžovių.

Po penktadienio rungtynių trys komandos dalinasi trečia pozicija turnyro lentelėje, o FK „Gintra“ dublerės kiek nelauktai turėjo tenkintis vienu tašku.

Tiek FK „Vilkija“, tiek FK „Gintra“ B tarpusavio dvikovoje, kuria startavo 5-asis turas, po kartą nukreipė kamuolį į savus vartus. Šiaulietėms postūmį suteikė Dominykos Misiūnaitės įvartis. Visgi, šiose rungtynėse Vilkijoje lemiamu tapo Gabijos Malakauskaitės smūgis 89 minutę, išplėšęs aikštės šeimininkėms lygiąsias 2:2.

Beprecedentę pergalę iškovojo FK „Babrungas“, surengęs įvarčių fejeriją Vilkaviškyje. Plungiškės nepasigailėjo savo varžovių ir nugalėjo rezultatu 23:0. Išskirtiniu rezultatyvumu pasižymėjo šešis įvarčius įmušusi Rugilė Kalkiūtė ir penkis – Neida Dinevičiūtė. Hetrikus atliko Emilija Grauslytė ir Ana Tkhir, o kitų įvarčių autorėmis tapo Sandra Kleinaitė, Kamilė Domarkaitė, Emilija Stankevič ir Karina Galdikaitė.

„Utenos Utenis“ pristabdė debiutančių „Bičių“ dūzgesį pirmenybėse. Utenoje vietos sirgaliai mėgavosi pergale 3:1, kurią suteikė Ugnės Kvartūnaitės dublis ir Airingos Anavičiūtės įvartis. MFA „Bitės“ šįsyk įmušė tik vieną įvartį – baudinį realizavo Agata Marija Kairytė.

FC „Hegelmann“ B komanda įmušė 5 įvarčius be atsako į FK „Saned“ dublerių vartus. Dublius „įformino“ Paulina Morkulytė ir Beatričė Globytė, o vieną įvartį pridėjo Guoda Ivoškaitė.

Penktadienio vakarą vainikavo itin atkakli ir turininga dvikova – FA „Šiauliai“-ŠSG ir FC „Džiugas“ išties nudžiugo susirinkusius žiūrovus. Pirmą įvartį nuo 11 metrų atžymos įmušė Laura Radžiūtė, bet netrukus Samanta Karasiovaitė išlygino rezultatą. L. Radžiūtė vėl tapo įvarčio autore, tačiau šįsyk – į savuosius vartus. Miglė Stasiulytė pirmo kėlinio pabaigoje atstatė lygų rezultatą. Visgi, susitikimo atomazga tapo Jotvilės Šapaitės įvartis 86 minutę – 3:2.

Šeštadienį vienintelis susitikimas įvyko Kėdainiuose, kur FK „Nevėžis“ rimčiau nepasipriešino praeito sezono nugalėtojų komandai. MFA „Žalgiris“ B-MRU pasiekė pergalę 7:0 dėka šių žaidėjų įvarčių: Lauros Grucytės, Patricjos Penkauskaitės, Mildos Ivanciūtės, Aivės Andriuškevičiūtės, Justinos Blaževičiūtės (dublis) ir Austėjos Petkevičiūtės.

„Topo centras Euronics“ moterų I lygos 6-ojo turo susitikimai numatyti gegužės 24–26 dienomis.