Lietuvos futbolo federacija

Moterų futbolo komandos

Vilniaus apskritis

FK Vilnius moterų futbolo komanda

www.fkvilnius.lt; info@fkvilnius.lt

Kotryna Kulbytė 860776723

 

Vilniaus moterų futbolo akademija „Žalgiris“
Svajūnas Stravinskas 8 602 11172 mfa.zalgirisvilnius@gmail.com

Vilniaus miesto moterų futbolo klubas „Žalgiris“
mfk.zalgiris@gmail.com
Justas Klevinskas 861154828 ir 861157636 Justas.klevinskas@gmail.com

Vilniaus „JL Stars" moterų futbolo komanda

Facebook puslapis


Nemenčinės moterų futbolo klubas
Anton Šostko 8 685 13184 kn.sostko@gmail.com

Ukmergės sporto centras
Tel/fax. (8 340) 51500
ukmsportocentras@inbox.lt

Vytautas Tutlys 8 670 33391 vtutlys53@gmail.com
Darius Petraška 8 676 09258 petraskai@inbox.lt

Kauno apskritis

Kauno sporto mokykla „Tauras“
El.p. info@kaunotauras.lt

Trenerė Ingrida Siliūnienė 8 659 54505 ingrideles@gmail.com
Trenerė Jolita Kličiūtė 8 608 44193 jolita.kliciute@gmail.com

Jonavos rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras
El.p. jonkksc@centras.lt 

Trenerė Eglė Kazlauskienė 8 647 61515 spigliusegle@gmail.com

Kaišiadorių kūno kultūros ir sporto centras
Romas Jankauskas 8 685 67747 fcbaltai@yahoo.com

Klaipėdos apskritis

Klaipėdos futbolo mokykla
Tel/fax. (8 46) 383 457
klaipedosfm@balticum-tv.lt
Lina Kaselytė 860251866

Gargždų FK „Banga“ (VšĮ „Gargždų futbolas“)
Tel./fax (8 46) 452782
rimas@fkbanga.lt
Simonas Alsys 863543529
Arūnas Šimkevičius 865549255

Panevėžio apskritis

Futbolo akademija „Panevėžys“
tel/fax. (8 45) 46 29 33
el.p. paneveziofa@gmail.com 

Treneris Juozas Aleksa 8 698 34854 sjaleksa@zebra.lt 
Treneris Vaidas Bernatonis 6 605 07236 vaidas.bernatonis@gmail.com 

Šiaulių apskritis

Futbolo akademija „Šiauliai“
Tel. (8 700) 05 051
siauliufa@siauliufa.lt

Tatjana Veržbickaja 8 653 106 02 tatjana.verzbickaja@gmail.com 


Akmenės rajono sporto centras
Tel/fax (8 425) 56 807
sportocentras@akmene.lt 
Edmundas Liaudanskas 8 682 61761 nijole@akmene.lt 

Alytaus apskritis

Alytaus sporto ir rekreacijos centras
Tel. (8 315) 52 953,
www.asrc.lt
Robertas Klimavičius 8 616 92291 treneriss@yahoo.com

Varėnos vaikų futbolo klubas „Atžalynas“
Vytautas Leonavičius 8 674 11929 leonaviciusvytas@gmail.com 

Telšių apskritis

Telšių FC „Džiugas“
Tel/fax (8 444) 60 318
info@fcdziugas.lt 
Roberta Bagočiūtė 8 626 72840  

FK Babrungas (VšĮ „Plungės futbolas“)
plungesfutbolas@gmail.com 
Diana Jonaitienė 8 684 08488

Utenos apskritis

Zarasų sporto centras
Andrius Semionovas 8 622 58818 andrius.norvila@gmail.com 
Rimas Vaitukaitis 8 687 40447 r.vaitukaitis@zmu.lt

Visagino sporto centras
Tel/fax. (8 386)72701
vkksc@sugardas.lt 
Nikolaj Charlamov 8 680 29128, 8 386 31959 charlamov@tts.lt 

Marijampolės apskritis

Marijampolės futbolo centras
marijamfc@rebaitas.com 8 343 91065
Treneris Martynas Karpavičius 8 672 7197 owen10martyn@gmail.com 

FK „Šešupė“
fksesupe@gmail.com 
Vytautas Paunksnis 8 600 18313 vytautas.paunksnis@fksesupe.lt 


Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla
el.p. sportasvisiems@tvk.lt
Treneris Bronius Kičas 8 648 68075 ru.ta.kic@hotmail.com 

---

Dėl kontaktų atnaujinimo rašykite el. paštu media@lff.lt

Kitos rungtynės

2021 UEFA Nations League - League phase - GrpC4

Lietuva
vs Kazachstanas

Lietuvos futbolo federacijos stadionas, Vilnius

2020-09-04

Praėjusios rungtynės

Draugiškos rungtynės

Lietuva vs New Zealand 1:0

Lietuvos futbolo federacijos stadionas, Vilnius

2019-11-17