Moterų futsal čempionate – žalgiriečių antroji pergalė ir šiauliečių įvarčių fejerija

Gruodžio 18 ir 19 dienomis sužaistos ketverios rungtynės Lietuvos moterų salės futbolo čempionate.

Šeštadienį savo taškų kraitį iki šešių papildė titulą ginanti sostinės MFA „Žalgiris“-MRU ekipa. Žalgirietėms iššūkį metė FK „Utenos Utenis“ ir tai viešnioms sekėsi atlikti rungtynių pirmajame kėlinyje. Antroje rungtynių pusėje aikštės šeimininkės efektyviau išnaudojo progas ir triumfavo rezultatu 6:1. Dubliais rungtynėse pasižymėjo Insa Fischer ir Karilė Liužinaitė.

Dovilė Dockaitė ir Evelina Ščerbavičiūtė tapo rungtynių tarp FK „Šešupė“-„M City“ ir FK „Vilkija“ pagrindinėmis herojėmis. Jos abi pelnė savo komandų hetrikus, vieną įvartį pridėjo Gabija Malakauskaitė, o iš Kazlų Rūdos sporto centro tris taškus išsivežė vilkijietės – 4:3.

Pirmojo turo akistatos įvyko Šiaurės-Vakarų grupėje. FA „Šiauliai“ skambia pergale 20:2 pradėjo savo sezoną, išvykoje įveikdamos FK „Saned“-Joniškio SC ekipą. Net penkiais įvarčiais pasižymėjo Livija Toropovaitė ir Meida Proscevičiūtė, keturiais – Rusnė Šešplaukytė.

Gargžduose debiutinę pergalę šventė FK „Jakai“ žaidėjos, 4:2 įveikdamos panevėžietes. Atkakliose rungtynėse neatsirado žaidėjų, pelniusių daugiau nei vieną įvartį, o Klaipėdos rajono atstovės savo įvarčius įmušė per pirmąjį kėlinį. Su debiutu FK „Jakai“ komandą pasveikino Jakų bendruomenės pirmininkas Kęstas Dvarionas bei KLFF prezidentas Rimantas Žvingilas.

Paskutinė šių metų Lietuvos moterų salės futbolo čempionato dvikova vyks gruodžio 27 dieną Gargžduose.