„MrGolas“ žaidynėse sužaisti U-14 amžiaus grupės finalai

Kovo 4 d. ir Kovo 6 d. Molėtuose ir Tauragėje vyko didžiausių šalyje Lietuvos moksleivių salės futbolo žaidynių „MrGolas“ U-14 amžiaus grupių Aukštaitijos ir Žemaitijos regionų finalai.

Finale varžėsi po 12 komandų suskirstytų į 4 grupes po 3 komandas.

U-14 Aukštaitijos finalo komandų išsidėstymas grupėse ir geriausi komandos žaidėjai:

A grupė

1. Molėtų progimnazija (Adas Maželis)
2. Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijos „Team 1“ (Sylvester Vyšnevski)
3. Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla (Erikas Kiseliūnas)

B grupė

1. Švenčionėlių progimnazijos „Team 1“ (Vismantas Marcinkėnas)
2. Panevėžio Vyturio progimnazijos „Vyturys 8“ (Džiugas Šakys)
3. Vilniaus “Ąžuolyno” progimnazijos „Team 1“ (Podchodiaščev Maksim)

C grupė

1. Ramygalos gimnazijos „Gandras-1“ (Vakaris Samsonas)
2. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos „Kudabiečiai“ (Eidvinas Steponianas)
3. Vilniaus savivaldybės Grigiškių „Šviesos“ gimnazija (Edvinas Rudys)

D grupė

1. Vilniaus r. Rudaminos “Ryto” gimnazijos „Team 1 (Grabštunovič Lukaš)
2. Rūdiškių gimnazijos „Team 1“ (Martynas Krutikovas)
3. Pandėlio gimnazija (Klaudijus Kundelis)

Pusfinalių poros:

Pirmajame pusfinalyje Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos komanda 5-1 nugalėjo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos „Kudabiečius“. Antrajame pusfinalyje Švenčionėlių progimnazijos „Team 1“ komanda 3-1 nugalėjo Pandėlio gimnaziją.

Dėl III vietos

Rungtynėse dėl bronzos Pandėlio gimnazija po baudinių serijos 4-2 nugalėjo Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos komandą.

Dėl I vietos

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos „Kudabiečiai“ 3-1 nugalėjo Švenčionėlių progimnazijos „Team 1“ komandą ir iškovojo pirmąją vietą.

Geriausiu viso finalo vartininku išrinktas Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos komandos moksleivis Eimantas Masis. Geriausiu viso finalo žaidėju išrinktas Švenčionėlių progimnazijos „Team 1“ komandos moksleivis Dainius Rudzianskas.

Komandas dalyves ir finalininkus apdovanojo Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius ir projektų vadovė Greta Guižauskaitė.

Pirmas tris vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos prizininkų taurėmis, medaliais,diplomais, futbolo aprangų komplektais, bei suvenyrais. Visos finalo komandos dalyvės buvo apdovanotos finalininkų futbolo marškinėliais, taurėmis, diplomais, salės futbolo kamuoliais, bei atšvaitais, kad moksleiviai jaustųsi saugūs kelyje.

U-14 Žemaitijos finalo komandų išsidėstymas grupėse ir geriausi komandos žaidėjai:

A grupė

1. Gargždų “Kranto” pagrindinė mokykla (Jordanas Norvilas)
2. Šeduvos gimnazija „Riteriai“ (Nedas Petkevičius)
3. Viekšnių gimnazija (Steponas Mikalauskis)

B grupė

1. Gasčiūnų pagrindinė mokykla (Marius Grigonis)
2. Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos „Team 2“ (Edvinas Dubinskas)
3. Šiaulių Medelyno progimnazijos„Medelynas 2“ (Ainaras Navickas)

C grupė

1. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla „Grafitis“ (Klaudijus Kačkis)
2. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija (Gabrielius Viknius)
3. Kretingos raj. Vydmantų gimnazijos „Team 1“ (Mantas Petrauskas)

D grupė

1. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos „Team 3“ (Rokas Merkelis)
2. Klaipėdos “Verdenės” progimnazijos „Team 1“ (Augustas Vaitkus)
3. Martyno Mažvydo progimnazijos „Team 2 (Matas Baziliauskas)

Pirmajame pusfinalyje Viekšnių gimnazija 2-1 įveikė Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komandą. Antrajame pusfinalyje Gasčiūnų pagrindinė mokykla 6 – 0 nugalėjo Martyno Mažvydo progimnazijos „Team 2 komandą.

Rungtynėse dėl bronzos  Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija 6-4 nugalėjo Martyno Mažvydo progimnazijos „Team 2“ komandą. Dėl pirmos vietos Gasčiūnų pagrindinė mokykla 3-2 nugalėjo Viekšnių gimnaziją.

Geriausiu viso finalo vartininku išrinktas Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos moksleivis Kamilius Kačinskas. Geriausiu viso finalo žaidėju išrinktas Gasčiūnų pagrindinės mokyklos moksleivis Nedas Kenstavičius.

Komandas dalyves ir finalininkus apdovanojo Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius ir Tauragės „MrGolas“ koordinatorius Alvydas Skurdelis.

Pirmas tris vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos prizininkų taurėmis, medaliais,diplomais, futbolo aprangų komplektais, bei suvenyrais.

Visos finalo komandos dalyvės buvo apdovanotos finalininkų futbolo marškinėliais, taurėmis, diplomais, salės futbolo kamuoliais, bei atšvaitais, kad moksleiviai jaustųsi saugūs kelyje. Tauragės apskrities futbolo federacija visoms komandoms padovanojo picų, o Tauragės rajono savivaldybė įteikė komandoms dovanėles su Tauragės miesto simbolika.