Visos varžybos
Visi sezonai
Visos
Artėjančios
Įvykusios
Kalendorius
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 19 | 15:30 | Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga) | FA Kaunas |
-
-
|
FC Hegelmann Akademija |
Rungtynių informacija |
2024 04 19 | 15:30 | Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga) | FA Kaunas |
-
-
|
FC Hegelmann Akademija |
Rungtynių informacija |
2024 04 17 | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis |
20
2
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 04 17 | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis |
6
0
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 04 15 | 17:45 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC |
9
14
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 04 15 | 17:45 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC |
15
3
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 09:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
7
20
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 09:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
20
2
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 19 | 15:30 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys-PRSSG |
-
-
|
FA Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
-
-
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 12:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Aidas |
-
-
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 14:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
-
-
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 15:00 | BFA arena | Talentų FA-FK Riteriai |
-
-
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 04 17 | 18:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
5
0
|
FA Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
2024 04 17 | 16:15 | Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas | Vilniaus BFA |
7
0
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 14:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
0
4
|
FA Šiauliai-ŠSG |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 13:00 | BFA arena | Vilniaus BFA |
7
0
|
Talentų FA-FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 13:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis |
2
4
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera |
5
0
|
FK Aidas |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 11:15 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC |
2
2
|
FK Žalgiris 2:2 (PEN |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 19 | 16:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | Kėdainių FK Nevėžis |
-
-
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
2024 04 19 | 16:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | Kėdainių FK Nevėžis |
-
-
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann |
0
8
|
FA Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann |
4
2
|
FA Dainava |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 19 | 16:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos KFA |
-
-
|
Telšių FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 04 17 | 16:00 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | Minijos FA |
2
2
|
KFA 2:2 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 04 17 | 15:30 | Gargždų Minijos progimnazijos stadionas | FK Banga |
5
1
|
FK Šilutė |
Rungtynių informacija |
2024 04 15 | 15:30 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas |
5
2
|
FK Šilutė |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 13:30 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FK Gintaras |
0
8
|
Klaipėdos FM B |
Rungtynių informacija |
2024 04 11 | 15:30 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | KFA |
2
4
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 18:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM B |
3
1
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 13:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
5
1
|
FK Dembava |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 19 | 16:30 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
-
-
|
Mažeikių FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 04 19 | 16:30 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
-
-
|
Mažeikių FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 04 17 | 16:30 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
11
9
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 04 17 | 16:30 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
10
5
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera |
15
7
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera |
19
11
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 14:15 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
5
25
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 14:15 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
5
25
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 19 | 17:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | FA Utenis |
-
-
|
FM Vilniaus Vytis |
Rungtynių informacija |
2024 04 19 | 17:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | FA Utenis |
-
-
|
FM Vilniaus Vytis |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 11:00 | Visagino dirbtinės dangos stadionas | FA-FM Ateitis |
-
-
|
Visagino BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 11:00 | Visagino dirbtinės dangos stadionas | FA-FM Ateitis |
-
-
|
Visagino BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 08:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | FM Vilniaus Vytis |
-
-
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 08:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | FM Vilniaus Vytis |
-
-
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
8
10
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
0
0
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
16
10
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
8
16
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 08:00 | Panevėžio FA dirbtinė aikštė | FA Panevėžys-PRSSG |
4
11
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 08:00 | Panevėžio FA dirbtinė aikštė | FA Panevėžys-PRSSG |
7
21
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 17:00 | BFA arena | Vilniaus BFA B |
4
4
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 17:00 | BFA arena | Vilniaus BFA B |
8
11
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 16:15 | Sportima | Vilniaus BFA B |
12
11
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 16:15 | Sportima | Vilniaus BFA B |
20
6
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 16:00 | BFA arena | Vilniaus BFA |
10
3
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 16:00 | BFA arena | Vilniaus BFA |
13
5
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
Topo centras Euronics moterų I lyga
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 19 | 17:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned B |
-
-
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 04 19 | 17:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
-
-
|
MFK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 04 19 | 19:00 | Gytarių stadionas | FK Gintra B |
-
-
|
FC Hegelmann B |
Rungtynių informacija |
2024 04 19 | 19:00 | BFA arena | MFA Žalgiris B-MRU |
-
-
|
FA Šiauliai-ŠSG |
Rungtynių informacija |
2024 04 18 | 18:30 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas |
2
1
|
FK Vilkija |
Rungtynių informacija |
2024 04 17 | 18:00 | Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas | MFA Bitės |
17
0
|
FK Šešupė |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 16:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Vilkija |
1
5
|
MFA Bitės |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 19:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai-ŠSG |
17
1
|
FK Saned B |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 19:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis |
1
4
|
FK Gintra B |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 18:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B |
1
2
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 17:15 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | MFK Žalgiris |
0
1
|
MFA Žalgiris B-MRU |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 17:00 | Vilkaviškio stadionas | FK Šešupė |
0
16
|
Utenos Utenis |
Rungtynių informacija |
FPRO LFF Taurė 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 19 | 18:00 | Kuršėnų SM stadionas | FK Venta |
-
-
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 19 | 19:15 | Fanų stadionas | FK Granitas |
-
-
|
FK Be1 |
Rungtynių informacija |
2024 04 19 | 20:00 | LFF stadionas | FK "Sviedinys" |
-
-
|
FK Nemunas |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 12:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
-
-
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 13:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Kauno FM Fortūna |
-
-
|
FK Viltis |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 14:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned |
-
-
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 16:00 | Fanų stadionas | SK Ave.Ko. |
-
-
|
Tauras |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 17:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Širvėna |
-
-
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
TOPsport I lyga 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 19 | 18:00 | LFF stadionas | FK Riteriai |
-
-
|
FK Banga B |
Rungtynių informacija |
2024 04 15 | 17:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FK Kauno Žalgiris B |
2
1
|
FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 04 15 | 17:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B |
2
2
|
FC Hegelmann B |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 18:00 | BFA arena | Vilniaus BFA |
2
1
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 16:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B |
1
5
|
FK Be1 |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 15:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas |
2
4
|
FC Neptūnas |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 13:00 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija |
0
0
|
Tauras |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava |
1
2
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 18:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera |
1
0
|
FK Banga B |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B |
3
0
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 09:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | Minijos FA |
-
-
|
Kretingos FM |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 10:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B |
-
-
|
KFA B |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 10:00 | Palangos stadionas | Palangos SC |
-
-
|
Klaipėdos FM B |
Rungtynių informacija |
2024 04 15 | 15:00 | Palangos stadionas | Palangos SC |
8
11
|
KFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 15 | 15:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM B |
7
10
|
Minijos FA |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 09:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava |
-
-
|
FK Vilnius |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 15:30 | LFF stadionas | FK Viltis |
0
9
|
FA Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 13:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Vilnius |
1
6
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 12:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | FK Rabona |
0
4
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 09:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 09:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Naujosios Vilnios stadionas | FK Granitas |
3
3
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Naujosios Vilnios stadionas | FK Granitas |
0
10
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 17:00 | Fanų stadionas | FM Fortūna |
6
3
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 17:00 | Fanų stadionas | FM Fortūna |
3
0
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 09:30 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys-PRSSG |
-
-
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 11:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 12:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
-
-
|
Talentų FA-FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 12:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
-
-
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 18:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
-
-
|
FC Hegelmann Akademija |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 10:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | BE1 NFA |
-
-
|
FA Tauras |
Rungtynių informacija |
2024 04 16 | 17:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
1
5
|
FA Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 13:30 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC |
3
2
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai-ŠSG |
1
1
|
Klaipėdos FM 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
3
1
|
Be1 NFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras |
0
5
|
FA Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 09:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann |
1
2
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 04 08 | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann |
2
2
|
Be1 NFA 2:2 (PEN |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 10:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
-
-
|
BE1 NFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
-
-
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 12:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys-PRSSG |
-
-
|
VFA Geležinis Vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 14:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 15:45 | Pilaitės futbolo maniežas | A.Narbekovo FA |
-
-
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 16:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
-
-
|
FA Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 15:30 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Be1 NFA |
4
2
|
FA Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 15:00 | BFA arena | Vilniaus BFA |
6
1
|
Talentų FA-FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 15:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
5
0
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
0
0
|
A.Narbekovo FA 0:0 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
3
2
|
FA Šiauliai-ŠSG |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava |
0
6
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 16:00 | Fanų stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
1
6
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 10:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka |
-
-
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 15:30 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B |
-
-
|
Marijampolė City |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 14:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis |
28
0
|
FK Ekranas |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 13:30 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava B |
0
2
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 10:30 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka |
7
0
|
Utenos Utenis |
Rungtynių informacija |
Merginų elitinės lygos U15 divizionas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 11:00 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | Ukmergės SC-Ukmergė |
-
-
|
MFA Bitės |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 11:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
-
-
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 12:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis |
-
-
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 11:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
Talentų FA-FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 12:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava |
-
-
|
FA Tauras |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 12:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
-
-
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 12:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis Vilkas |
-
-
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 16:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys-PRSSG |
-
-
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 17:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
-
-
|
FC Hegelmann Akademija |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 11:00 | Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas | Vilniaus BFA |
-
-
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 15:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis Vilkas |
-
-
|
BE1 NFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 10:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
-
-
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 10:00 | Fanų stadionas | FK Granitas |
-
-
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 13:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava |
0
1
|
VFA Geležinis vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava |
2
0
|
FA Šiauliai-ŠSG |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 10:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Be1 NFA |
5
1
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 10:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
2
3
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 18:00 | Fanų stadionas | VFM Fortūna |
7
0
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 16:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
3
1
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 10:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG |
1
0
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 14:50 | BFA arena | FK Granitas |
1
1
|
Talentų FA-FK Riteriai 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 11:30 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka |
-
-
|
VFA Geležinis Vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 13:00 | BFA arena | Vilniaus BFA B |
-
-
|
FM Vilniaus Vytis |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 14:00 | Visagino dirbtinės dangos stadionas | Visagino BFA |
-
-
|
FC Hegelmann Akademija |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann |
1
3
|
FK Druskininkai |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 14:15 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | FM Vilniaus Vytis |
2
0
|
FK Vidzgiris |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 14:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
1
2
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Visagino dirbtinės dangos stadionas | Visagino BFA |
5
0
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 11:30 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka |
0
1
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 15:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris |
0
4
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 12:00 | Jurbarko stadionas | Jurbarko SC |
-
-
|
Minijos FA |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | Minijos FA |
9
4
|
KFA |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 12:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka |
-
-
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 12:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka |
-
-
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
9
3
|
ESFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
20
0
|
ESFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 11:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis |
0
7
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 11:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis |
1
14
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 13:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis Vilkas |
-
-
|
BE1 NFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Be1 NFA |
2
0
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 12:00 | Marijampolės sporto centro stadionas | Marijampolė City |
1
2
|
FA Šiauliai-ŠSG |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 12:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG |
2
3
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava |
9
1
|
VFA Geležinis vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 10:30 | Fanų stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
0
11
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 16:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis |
0
13
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 09:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis |
3
4
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
2024 04 11 | 16:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
6
1
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Be1 NFA |
1
4
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 13:45 | Pilaitės futbolo maniežas | FA-FM Ateitis |
-
-
|
VFA Geležinis Vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 09:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka |
-
-
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 12:00 | BFA arena | Vilniaus BFA B |
2
1
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 12:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B |
1
1
|
FK Rabona 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 17:15 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis Vilkas B |
5
1
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 16:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis |
4
3
|
FK Rabona |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 13:00 | Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas | ESFA |
0
2
|
VFA Geležinis Vilkas B |
Rungtynių informacija |
2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-15
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 14:00 | Radviliškio ŠSPC |
-
-
|
SK Mylia |
Rungtynių informacija |
|
2024 04 20 | 14:00 | Kelmės miesto stadionas | Kelmės SC |
-
-
|
Pasvalio FC |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 14:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai B |
-
-
|
Pakruojo SC |
Rungtynių informacija |
2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-17
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 14:00 | Naujosios Akmenės miesto stadionas | Akmenės SC |
-
-
|
Kuršėnų SM |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 14:00 | Radviliškio ŠSPC |
-
-
|
FA Šiauliai C |
Rungtynių informacija |
|
2024 04 17 | 14:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai C |
2
2
|
Akmenės SC |
Rungtynių informacija |
2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-13
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 14:00 | Kuršėnų SM |
-
-
|
Akmenės SC |
Rungtynių informacija |
|
2024 04 20 | 14:00 | Kelmės miesto stadionas | Kelmės SC |
-
-
|
Pasvalio FC |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 14:00 | Šiaulių stadionas (natūrali žolė) | FA Šiauliai C |
-
-
|
Pakruojo SC |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 14:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA B |
-
-
|
FA Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 13:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA B |
8
1
|
Druskininkų SC |
Rungtynių informacija |
TOPsport A lyga 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 14:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | FK Kauno Žalgiris |
-
-
|
FK Sūduva |
Rungtynių informacija |
2024 04 20 | 17:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
-
-
|
DFK Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 17:25 | Dariaus ir Girėno stadionas | FK Kauno Žalgiris |
1
0
|
DFK Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 14:00 | Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) | FK Panevėžys |
1
2
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 12:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
2
1
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 16:00 | Marijampolės futbolo arenos stadionas | FK Sūduva |
0
1
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 14:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST |
0
1
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 19:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris |
2
0
|
FK TransINVEST |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 18:00 | Dariaus ir Girėno stadionas | FK Kauno Žalgiris |
3
0
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 17:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
0
0
|
FK Sūduva |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 17:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
1
1
|
FK Panevėžys |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 17:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann |
0
1
|
DFK Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 17:30 | Dariaus ir Girėno stadionas | FK Kauno Žalgiris |
0
1
|
FK Panevėžys |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 14:00 | LFF stadionas | FK Žalgiris |
3
0
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 20 | 16:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka D |
-
-
|
ESFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 14:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FM Žaibas |
4
2
|
FK Ketera |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 21 | 09:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA B |
-
-
|
FK Vidzgiris B |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 21 | 09:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B |
-
-
|
Vilnius Football Academy B |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 10:00 | BFA arena | Vilniaus BFA B |
-
-
|
Vilniaus BFA C |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 10:00 | BFA arena | Vilniaus BFA B |
3
0
|
Vilnius Football Academy C |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 10:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis Vilkas B |
1
6
|
Vilnius Football Academy B |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 10:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B |
5
1
|
FK Ataka B |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 21 | 10:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas |
-
-
|
Klaipėdos KFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 18 | 16:30 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras |
3
1
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė | Klaipėdos FM B |
8
1
|
FA Tauras |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 10:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | KFA |
2
4
|
Minijos FA |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 21 | 10:00 | Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės) | FA Trakai |
-
-
|
FK Vilnius |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 10:00 | Fanų stadionas | FM Fortūna |
-
-
|
FK Ataka B |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 10:00 | Vilniaus Kalnų parko stadionas | FK Margiris |
-
-
|
FK Ataka C |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 10:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy B |
-
-
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 10:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka B |
5
1
|
FA Trakai |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 10:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
7
3
|
FK Margiris |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 21 | 10:00 | Elektrėnų Versmės gimnazijos stadionas | ESFA |
-
-
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 10:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka B |
-
-
|
FK Ataka C |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 21 | 11:00 | Ugnės Karvelis Gimnazijos stadionas | VJFM Ąžuolas |
-
-
|
Prienų FM |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 11:00 | Kybartų miesto stadionas | Sveikata |
-
-
|
Raseinių KKSC |
Rungtynių informacija |
2024 04 16 | 17:15 | Domeikavos gimnazijos stadionas | FMK Lituanica Domeikava |
5
4
|
Kazlų Rūdos SC |
Rungtynių informacija |
2024 04 15 | 16:00 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | Prienų FM |
6
11
|
Sveikata VSM |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 21 | 11:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM D |
-
-
|
Tauragės SC |
Rungtynių informacija |
2024 04 21 | 11:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM C |
-
-
|
Klaipėdos FM E |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
3
5
|
Kretingos FM |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 11:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | Kretingos FM |
7
4
|
KFA |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 18 | 15:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
18
6
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 04 18 | 15:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
21
6
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 15:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
10
2
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 15:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
3
17
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 14:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
9
10
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 14:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
8
4
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 15:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
8
2
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 15:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
28
0
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
Lietuvos studentų futbolo čempionatas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 17 | 18:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | VDU |
4
1
|
KTU |
Rungtynių informacija |
2024 04 16 | 18:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | LSU |
4
1
|
KU |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 17 | 18:00 | Gargždų Minijos progimnazijos stadionas | FK Banga |
9
1
|
Klaipėdos FM B |
Rungtynių informacija |
2024 04 16 | 16:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
0
2
|
Klaipėdos FM C |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 13:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM B |
0
3
|
FC Kuršiai |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 14:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM C |
0
5
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 10:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
4
0
|
FK Šilutė |
Rungtynių informacija |
2024 04 08 | 16:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
1
6
|
FC Kuršiai |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 17 | 17:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras |
2
1
|
FK Banga B |
Rungtynių informacija |
2024 04 11 | 16:00 | Šilalės stadionas | Šilalės SM |
2
5
|
FK Šilutė |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 16:30 | Tauragės SC |
3
0
|
FA Tauras |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 17 | 17:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
1
2
|
FK Gintaras |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
8
0
|
FA Tauras |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 14:30 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera |
6
0
|
FA Šiauliai B |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 16:00 | Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė | Klaipėdos FM B |
7
1
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B |
1
2
|
FA Tauras |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 17 | 16:30 | FK Dembava |
2
14
|
FA Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
|
2024 04 14 | 11:00 | FK Ekranas |
5
0
|
FK Dembava |
Rungtynių informacija |
Friendly Matches - Futsal - Male - A
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 16 | 18:30 | Jonavos sporto arena | Lietuva |
0
8
|
Brazil |
Rungtynių informacija |
2024 04 15 | 18:30 | Jonavos sporto arena | Lietuva |
0
5
|
Prancūzija |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 14:00 | Jonavos sporto arena | Lietuva |
2
5
|
Ukraina |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 16 | 16:00 | FK Dembava |
9
3
|
Radviliškio ŠSPC |
Rungtynių informacija |
|
2024 04 13 | 13:00 | Pasvalio miesto stadionas | Pasvalio FC |
5
4
|
FK Dembava |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 16 | 16:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis |
0
1
|
FK Ukmergės Vienybė |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 12:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis |
4
1
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 12:00 | Fanų stadionas | SK Polonia-Panerys |
5
1
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 14:00 | Visagino dirbtinės dangos stadionas | Visagino BFA |
2
0
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 14:00 | Fanų stadionas | SK Polonia-Panerys |
3
2
|
Visagino BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 12:30 | Ukmergės miesto stadionas (žolė) | FK Ukmergės Vienybė |
0
7
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 16 | 14:30 | Klaipėdos Verdenės progimnazijos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FM C |
4
6
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 14:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera |
4
0
|
FC Džiugas C |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 16 | 14:00 | Klaipėdos FM stadionas | FK Ekranas |
0
10
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 04 16 | 14:00 | Klaipėdos FM stadionas | FK Ekranas |
1
10
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
1
9
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
2
7
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
II lyga A divizionas 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 15 | 17:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris B |
8
0
|
FK Širvėna |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 13:30 | LFF stadionas | FK Viltis |
2
3
|
FK Sūduva B |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST B |
4
0
|
FKS Ukmergė |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Kauno FM Fortūna |
2
3
|
FK Dembava |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 18:00 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | FK Sveikata |
3
1
|
FK Saned |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 18:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas B |
1
2
|
FK Šilutė |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 17:30 | Klaipėdos stadionas | FC Neptūnas B |
0
5
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 17:00 | Dainavos progimnazijos stadionas | FK Dainava B |
0
3
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 15 | 16:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned |
1
11
|
Klaipėdos FM B |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 09:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
2
3
|
Klaipėdos FM C |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 15 | 14:30 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM C |
1
3
|
Klaipėdos FM B |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 12:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
2
6
|
FK Gintaras |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
7
3
|
FK Gintaras B |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FK Gintaras |
6
2
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) | Minijos FA |
3
1
|
Klaipėdos FM C |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 14 | 17:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava |
1
1
|
FK Žalgiris 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 16:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG |
16
1
|
FK Saned |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 13:00 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | Prienų FM |
5
3
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 15:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris |
0
4
|
FA Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 14:00 | Žagarės miesto stadionas | FK Saned |
4
6
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 13:00 | Prienų stadionas (dirbtinės dangos) | Prienų FM |
4
1
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
Topo centras Euronics Moterų A lyga
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 14 | 16:00 | Širvintų stadionas | FK Saned |
0
8
|
MFA Žalgiris-MRU |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann |
4
0
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 14 | 15:30 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | MFK Žalgiris |
0
2
|
MFA Žalgiris-MRU |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 12:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
2
0
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 17:00 | Gargždų Minijos progimnazijos stadionas | FK Banga |
2
1
|
MFA Bitės |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 16:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG |
1
3
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 14:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas |
1
5
|
MFA Žalgiris-MRU |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 14 | 12:00 | FK Dembava |
1
5
|
Kelmės SC |
Rungtynių informacija |
|
2024 04 14 | 12:00 | FA Panevėžys-PRSSG |
0
9
|
Akmenės r. SC |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 14 | 12:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC |
2
1
|
FA Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 12:00 | Vilkaviškio stadionas | Sveikata VSM |
3
1
|
FM Vienybė |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 10:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
3
1
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 17:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
19
0
|
Sveikata VSM |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 14 | 12:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA B |
3
5
|
FK Granitas B |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 09:00 | Fanų stadionas | Talentų FA-FK Riteriai B |
0
6
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 16:00 | Panevėžio FA dirbtinė aikštė | FA-FK Panevėžys B |
5
0
|
VFA Geležinis Vilkas B |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 16:10 | BFA arena | FK Granitas B |
9
1
|
VFA Geležinis Vilkas B |
Rungtynių informacija |
2024 04 07 | 15:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA B |
4
0
|
Talentų FA-FK Riteriai B |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 14 | 11:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
8
12
|
Vilnius Football Academy B |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Sportima | FM Nikė |
14
5
|
SK Nemenčinė |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 09:30 | Sausio 13-osios progimnazijos stadionas | FK Ataka B |
7
9
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 14 | 11:00 | Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas | Kaišiadorių ŠSC |
7
1
|
Varėnos SC |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 14 | 11:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | FM Vilniaus Vytis |
3
0
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Vilnius |
0
2
|
MFA Bitės |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 11:00 | Vilniaus Kalnų parko stadionas | FK Margiris |
7
2
|
SK Nemenčinė |
Rungtynių informacija |
2024 04 14 | 10:00 | Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) | FM Vilniaus Vytis |
3
0
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 14 | 11:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA Panevėžys-PRSSG |
3
6
|
Akmenės r. SC |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 14 | 11:00 | Raseinių KKSC | Raseinių KKSC |
14
4
|
FA Šiauliai C |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 14 | 11:00 | Vilniaus Kalnų parko stadionas | FK Margiris |
0
4
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 13 | 12:15 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
3
2
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:15 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
4
4
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 16:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis |
3
6
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 16:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis |
2
5
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 13 | 12:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
21
14
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
13
18
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B |
0
0
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
8
8
|
FK Gintaras |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
20
5
|
FK Gintaras |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B |
8
6
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 13 | 12:00 | Marijampolės sporto centro stadionas | Marijampolė City |
0
9
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Marijampolės sporto centro stadionas | Marijampolė City |
2
8
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 10:15 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
20
6
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 10:15 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
15
6
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 09:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC |
11
7
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 09:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC |
6
23
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
2024 04 08 | 13:30 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
14
5
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 04 08 | 13:30 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
12
5
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 13 | 12:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
8
9
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 12:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
10
20
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 10:30 | Fanų stadionas | FM Fortūna |
6
9
|
VFA Geležinis vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 04 12 | 10:30 | Fanų stadionas | FM Fortūna |
9
11
|
VFA Geležinis vilkas |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 13 | 08:00 | BFA arena | Vilniaus BFA C |
24
7
|
FK Vilnius |
Rungtynių informacija |
2024 04 13 | 08:00 | BFA arena | Vilniaus BFA C |
17
9
|
FK Vilnius |
Rungtynių informacija |
2024 04 11 | 16:30 | Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas | ESFA |
16
4
|
Utenos Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 04 11 | 16:30 | Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas | ESFA |
15
6
|
Utenos Utenis |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 11 | 15:00 | Šilutės stadionas | FK Šilutė |
1
6
|
Šilalės SM |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 10 | 16:00 | Raseinių KKSC | Raseinių KKSC |
10
14
|
FA Šiauliai B |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Lietuvos finalas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 10 | 15:30 | Prienų r. KKSC sporto salė | Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
1
1
|
Gruzdžių gimnazija 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 15:00 | Prienų r. KKSC sporto salė | Alytaus Šaltinių progimnazijos 1 komanda |
2
0
|
Didžiasalio "Ryto" gimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 14:25 | Prienų r. KKSC sporto salė | Gruzdžių gimnazija |
1
0
|
Alytaus Šaltinių progimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 14:00 | Prienų r. KKSC sporto salė | Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
4
0
|
Didžiasalio "Ryto" gimnazija |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Lietuvos finalo B grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 10 | 13:05 | Prienų r. KKSC sporto salė | Didžiasalio "Ryto" gimnazija |
1
1
|
Alytaus Šaltinių progimnazijos 2 komanda |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 12:15 | Prienų r. KKSC sporto salė | Kauno KTU inžinerijos licėjus |
0
0
|
Ramygalos gimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 11:25 | Prienų r. KKSC sporto salė | Ramygalos gimnazija |
0
0
|
Alytaus Šaltinių progimnazijos 2 komanda |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 10:35 | Prienų r. KKSC sporto salė | Kauno KTU inžinerijos licėjus |
0
0
|
Didžiasalio "Ryto" gimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 09:45 | Prienų r. KKSC sporto salė | Ramygalos gimnazija |
0
0
|
Didžiasalio "Ryto" gimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 08:55 | Prienų r. KKSC sporto salė | Kauno KTU inžinerijos licėjus |
0
0
|
Alytaus Šaltinių progimnazijos 2 komanda |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Lietuvos finalo A grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 10 | 12:40 | Prienų r. KKSC sporto salė | Molėtų progimnazija |
1
4
|
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 11:50 | Prienų r. KKSC sporto salė | Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
1
1
|
Gruzdžių gimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 11:00 | Prienų r. KKSC sporto salė | Gruzdžių gimnazija |
0
0
|
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 10:10 | Prienų r. KKSC sporto salė | Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
4
1
|
Molėtų progimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 09:20 | Prienų r. KKSC sporto salė | Gruzdžių gimnazija |
2
0
|
Molėtų progimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 10 | 08:30 | Prienų r. KKSC sporto salė | Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
2
0
|
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija |
Rungtynių informacija |
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 09 | 18:30 | LFF stadionas | Lietuva |
1
0
|
Kipras |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U12 Lietuvos finalas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 09 | 14:45 | Prienų r. KKSC sporto salė | Kybartų "Saulės" progimnazija |
0
7
|
Utenos Vyturių progimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 14:20 | Prienų r. KKSC sporto salė | Kuršėnų Daugėlių progimnazija |
1
1
|
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 13:55 | Prienų r. KKSC sporto salė | Utenos Vyturių progimnazija |
3
1
|
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 13:30 | Prienų r. KKSC sporto salė | Kybartų "Saulės" progimnazija |
1
0
|
Kuršėnų Daugėlių progimnazija |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 09 | 14:30 | Klaipėdos Verdenės progimnazijos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FM |
8
0
|
Minijos FA |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 14:30 | Klaipėdos Verdenės progimnazijos dirbtinės dangos stadionas | Klaipėdos FM |
8
0
|
Minijos FA |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U12 Lietuvos finalo B grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 09 | 13:05 | Prienų r. KKSC sporto salė | Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija |
2
0
|
Alytaus Panemunės progimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 12:15 | Prienų r. KKSC sporto salė | Šiaulių Ragainės progimnazija |
0
2
|
Kybartų "Saulės" progimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 11:25 | Prienų r. KKSC sporto salė | Kybartų "Saulės" progimnazija |
2
2
|
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 10:35 | Prienų r. KKSC sporto salė | Alytaus Panemunės progimnazija |
2
1
|
Šiaulių Ragainės progimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 09:45 | Prienų r. KKSC sporto salė | Alytaus Panemunės progimnazija |
1
4
|
Kybartų "Saulės" progimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 08:55 | Prienų r. KKSC sporto salė | Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija |
1
1
|
Šiaulių Ragainės progimnazija |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U12 Lietuvos finalo A grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 09 | 12:40 | Prienų r. KKSC sporto salė | Utenos Vyturių progimnazija |
5
1
|
Kauno KTU inžinerijos licėjus |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 11:50 | Prienų r. KKSC sporto salė | Butrimonių gimnazijos 1 komanda |
1
3
|
Kuršėnų Daugėlių progimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 11:00 | Prienų r. KKSC sporto salė | Kuršėnų Daugėlių progimnazija |
2
0
|
Kauno KTU inžinerijos licėjus |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 10:10 | Prienų r. KKSC sporto salė | Butrimonių gimnazijos 1 komanda |
0
4
|
Utenos Vyturių progimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 09:20 | Prienų r. KKSC sporto salė | Utenos Vyturių progimnazija |
6
0
|
Kuršėnų Daugėlių progimnazija |
Rungtynių informacija |
2024 04 09 | 08:30 | Prienų r. KKSC sporto salė | Butrimonių gimnazijos 1 komanda |
0
1
|
Kauno KTU inžinerijos licėjus |
Rungtynių informacija |
2024 Women's Under-19 - Round 2 - GrpB1
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 04 09 | 12:00 | Zimbru 2 | Lietuva |
2
0
|
Moldova |
Rungtynių informacija |
Rodyti visus