Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

A. Paškevičiaus pratimai vartininkų rankų koordinacijai

2020-04-21

A. Paškevičiaus pratimai vartininkų rankų koordinacijai

LFF Techninis departamentas plėtoja videociklą apie treniruotes namų sąlygomis.

Lietuvos jaunimo futbolo rinktinių vartininkų treneris Audrius Paškevičius pademonstravo rankų koordinacijos pratimus su skirtingo dydžio kamuoliais.

„Praeitą savaitę vartininkams mes išleidome atskirą treniruočių sesijų knygą. Kadangi Lietuvoje turime turtingą vartininkų ruošimo istoriją, mes norime tęsti šios pozicijos žaidėjų ugdymą, atsižvelgdami į šiuolaikinius reikalavimus.

Vartininkai ir vartininkės, jūs rasite antrąjį treniruočių video, kurios tema yra akys–rankos–koordinacija. Mėgaukitės treniruotėmis ir rūpinkitės savo kūnu, sėkmės“,  – palinkėjo LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde.

„Šiuo metu, kai nėra galimybės visavertiškai treniruotis, reikia neprarasti ryšio su kamuoliu. Todėl noriu pasiūlyti rankų ir akių koordinacinius pratimus, skirtus vartininkams, kuriuose be problemų galite atlikti namuose.

Net ir neturint daugiau kamuolių, galima naudoti obuolius, apelsinus ar kitus namuose turimus daiktus, kurie nesukeltų pavojaus jūsų sveikatai. Pratimus galima atlikti kiekvieną dieną, gerinant atliekamo pratimo kokybę ar atlikimo laiką“,  – pažymėjo Audrius Paškevičius.

Sauliaus Čirbos nuotr.

Susijusios naujienos

 • Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  2020-07-28

  Kursai ir seminarai

  Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  Treneriai, tėvai, pedagogai kviečiami praplėsti akiratį - tęsiasi į registraciją į naują LFF C licencijos kursų grupę. Kursus, kurie siūlo naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais...

 • LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  2020-06-29

  Kursai ir seminarai

  LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  Kitą požiūrį siūlančius LFF C licencijos kursus išbando ne tik futbolo bendruomenė - jie įdomūs ir pedagogams. Jau galima registruotis į naują kursų grupę. Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“...

 • Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  2020-06-21

  Kursai ir seminarai

  Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  Birželio 18 dieną Šiauliuose vyko du futbolo renginiai – vienas skirtas perspektyviausiems Šiaulių apskrities vaikams, kitas – Šiaulių apskrities treneriams.   Ryte perspektyviausi 2008 m., 2009 m...