Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Techninis departamentas pristato žaidimo 11×11 modelių knygas

2020-04-23

Techninis departamentas pristato žaidimo 11×11 modelių knygas

Šiandien pasirodė finalinė LFF Techninio departamento knygų serija. Joje aprašyti naujosios techninės strategijos propaguojami žaidimo modeliai ir treniruočių medžiaga, kurią parengti padėjo Lietuvos rinktinių treneriai.

LFF Techninis departamentas šį pavasarį skyrė didelį dėmesį trenerių ir futbolininkų edukacijai, publikavęs knygas Lietuvos futbolo klubams ir mokykloms apie žaidimo 5×5 ir 8×8 modelius bei parengdamas videomedžiagą sportininkams karantino sąlygomis.

Kreipdamasis į Lietuvos futbolo bendruomenę, LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde kvietė palaikyti futbolo vystymo procesą. „Mūsų veiklos motyvas – būti ir likti vienijančiu veiksniu visiems, kurie myli futbolą. Mes ir toliau rūpinsimės informacijos sklaida, teikdami edukacinio ir didaktinio turinio dokumentus, kurie bus naudingi Jums, kaip futbolo treneriui, dalyviui ar žaidėjui. Kaip matote, mes rūpinamės Jumis, Lietuvos žaidėjais ir žaidėjomis.

Esu laimingas šiandien galėdamas pristatyti knygą su 28 treniruočių sesijomis, kurias parengė mūsų nacionalinių rinktinių treneriai. Ši įvairių temų kolekcija gali jus įkvėpti naujovėms bei yra susijusi su „Anderlecht“ žaidimo vizija. Mėgaukitės skaitydami bei pasitikėkite procesu“, – skatina Patrickas De Wilde.

Techninis departamentas dėkoja Lietuvos rinktinių treneriams už pagalbą rengiant medžiagą treniruočių sesijoms – Donatui Vencevičiui, Rolandui Džiaukštui, Valdui Trakiui, Davidui Marques Afonso, Mariui Stankevičiui, Povilui Baliukoniui, Andriui Skerlai, Raimondui Vilėniškiui, Tatjanai Veržbickajai, Cèderique'ui Tulleners ir Andriui Veličkai.

Leidiniai apie 11×11 žaidimo formatą:

Letter of introduction (Įžangos žodis)

Defending (Gynyba)

Building from behind (Žaidimo organizavimas nuo gynybos)

Attacking (Puolimas)

Game model (Žaidimo modelis)

Training sessions (Treniruočių sesijos)

Susijusios naujienos

 • Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  2020-07-28

  Kursai ir seminarai

  Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  Treneriai, tėvai, pedagogai kviečiami praplėsti akiratį - tęsiasi į registraciją į naują LFF C licencijos kursų grupę. Kursus, kurie siūlo naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais...

 • LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  2020-06-29

  Kursai ir seminarai

  LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  Kitą požiūrį siūlančius LFF C licencijos kursus išbando ne tik futbolo bendruomenė - jie įdomūs ir pedagogams. Jau galima registruotis į naują kursų grupę. Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“...

 • Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  2020-06-21

  Kursai ir seminarai

  Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  Birželio 18 dieną Šiauliuose vyko du futbolo renginiai – vienas skirtas perspektyviausiems Šiaulių apskrities vaikams, kitas – Šiaulių apskrities treneriams.   Ryte perspektyviausi 2008 m., 2009 m...