Lietuvos futbolo federacija

Rėmėjai ir partneriai

„Hegelmann Transporte“ – naujasis Lietuvos futbolo rėmėjas

2020-04-24

„Hegelmann Transporte“ – naujasis Lietuvos futbolo rėmėjas

Prie Lietuvos futbolo šeimos oficialiai prisijungė viena didžiausių transporto logistikos įmonių Lietuvoje – „Hegelmann Transporte“, kuri tapo pagrindiniu LFF rėmėju.

„Tiek su „Hegelmann Transporte“ atstovais, tiek asmeniškai su Antonu bendraujame ne pirmus metus ir per tą laikotarpį spėjome užmegzti artimą, draugišką ryšį. „Hegelmannn Transporte“ yra šiuolaikiška ir inovatyvi įmonė, kelianti sau aukščiausius tikslus bei turinti ambicijų lyderiauti užsienio rinkose.

Antonas kilęs iš Vokietijos, todėl nenuostabu, jog futbolas jam yra prioritetinis sportas. Džiaugiuosi, kad prie Lietuvos futbolo ateities prisijungs žmonės, kurie užaugo stebėdami aukščiausio lygio rungtynes. Negana to, „Hegelmann Transporte“ turi savo futbolo komandą Pirmoje lygoje bei savo futbolo akademiją, kurioje treniruojasi daug talentingų vaikų. Tai tik įrodo, jog futbolo klubas „Hegelmann Litauen“ turi ambicijų ateityje varžytis aukščiausioje Lietuvos lygoje. Džiaugiamės bendradarbiavimu ir tikime, kad dabartinė situacija tik sustiprins mūsų partnerystę“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Kuomet susipažinau su LFF generaliniu sekretoriumi bei jo komanda, buvau maloniai nustebintas. Jie papasakojo man apie Lietuvos futbolo istoriją, supažindino su esama situacija bei pasidalino federacijos tikslais ateityje. Vieno iš pokalbių metu Edgaras Stankevičius teigė, kad federacijos tikslas – pakelti Lietuvos futbolą į naują lygį. Klausantis buvau sužavėtas jo drąsa bei iš jo sklindančia energija.

Gavus pasiūlymą prisidėti prie Lietuvos futbolo ateities kūrimo, man net nekilo abejonių ir supratau, kad noriu tapti lietuviškos futbolo šeimos dalimi. Federacijoje dabar yra daug jaunų ir drąsių žmonių, tikiu, kad jie gali suteikti naują kvėpavimą Lietuvos futbolui.

Tiek sporte, tiek versle, tikslo siekimas yra esminis rodiklis, kurį papildo disciplina bei susitelkimas į rezultatą“, – teigė „Hegelmann“ vadovas Antonas Hegelmannas.

Susijusios naujienos

 • Naujasis Lietuvos futbolo rėmėjas – „Perlas“

  2020-05-06

  Rėmėjai ir partneriai

  Naujasis Lietuvos futbolo rėmėjas – „Perlas“

  Prie Lietuvos futbolo partnerių prisijungė „Perlas“ – visą savo 25 metų veiklos istoriją su sportu susijęs loterijų, finansų ir draudimo paslaugų tiekėjas. „Džiaugiamės, kad Lietuvos futbolo rėmėjų...

 • LFF pradeda bendradarbiavimą su Rimanto Kaukėno paramos fondu

  2018-09-05

  Rėmėjai ir partneriai

  LFF pradeda bendradarbiavimą su Rimanto Kaukėno paramos fondu

  Jau šį penktadienį kovas UEFA Tautų lygoje pradedanti Lietuvos nacionalinė rinktinė ir Lietuvos futbolo federacija (LFF) nepamiršta kitų svarbių veiklų. Prieš pirmąsias rungtynes pradedamas...

 • Pasaulinė kompanija tampa pagrindine LFF rėmėja

  2018-06-14

  Rėmėjai ir partneriai

  Pasaulinė kompanija tampa pagrindine LFF rėmėja

  Lenkijos ir Lietuvos futbolo rinktinių mačas Varšuvoje tapo ir naujos tarptautinės partnerystės pradžia. Jo metu įsigaliojo sutartis, pagal kurią visame pasaulyje žinomas prekės ženklas „Sharp”...