Lietuvos futbolo federacija

Veteranai

Siūloma surengti veteranų (40+) pirmenybes: kviečia dalyvauti

2020-05-28

Siūloma surengti veteranų (40+) pirmenybes: kviečia dalyvauti

Masinio futbolo asociacija kviečia norinčius dalyvauti Lietuvos veteranų (40 metų ir jaunesnių) mažojo futbolo pirmenybėse pareikšti savo ketinimus.

„Bendraujant su senjorų varžybų dalyviais pastebėjome, kad atsirado ir jaunesnių, norinčių dalyvauti panašiose varžybose. Todėl kviečiame potencialių komandų atstovus pareikšti savo norą žaisti tokiose pirmenybėse“, – sakė Masinio futbolo asociacijos prezidentas Sergejus Slyva.

Pasak jo, kol kas nubrėžti tik varžybų kontūrai, o tikslesnis varžybų laikas ir formatas būtų derinamas su norinčių dalyvauti komandų atstovais.

Rungtynės vyktų mažojo futbolo principu, 8 prieš 8, įskaitant vartininką. Varžybos galėtų būti organizuojamos turų sistema – kuomet susirinkusios viename stadione komandos sužaistų dvejas ar daugiau rungtynių.

Taip pat svarstoma suteikti išimtis ir jaunesniems žaidėjams. Komandoje galėtų būti registruojami penki žaidėjai nuo 35 metų. Du iš jų galėtų vienu metu žaisti aikštėje.

Pareikšti norą dalyvauti ar pateikti savo pasiūlymus, idėjas, galima elektroninio pašto adresu d.sirvys@lff.lt 

Telefono numeris pasiteirauti: 869825387

Susijusios naujienos

 • Užbaigs debiutinį 40+ veteranų pirmenybių sezoną

  2020-10-02

  Veteranai

  Užbaigs debiutinį 40+ veteranų pirmenybių sezoną

  Spalio 3 d. Kaune finišuos dar vienos Lietuvos veteranų pirmenybės - 40+ amžiaus grupės mažojo futbolo varžybos. Paskutiniame ture vyks ketverios rungtynės – susitiks Kauno „Šilainių“ ir Kėdainių...

 • Veteranų pirmenybėse – užtikrinta Alytaus komandos pergalė

  2020-09-28

  Veteranai

  Veteranų pirmenybėse – užtikrinta Alytaus komandos pergalė

  Lietuvos veteranų (35+) futbolo pirmenybėse lygių neturėjo Alytaus „Dainavos“ komanda. Ji pranoko Gargždų atstovus, o trečiąją vietą iškovojo Kretingos ekipa. Veteranų varžybose rugsėjo 26 d. Kaune...

 • Kaune vyks veteranų pirmenybių lemiamos rungtynės

  2020-09-25

  Veteranai

  Kaune vyks veteranų pirmenybių lemiamos rungtynės

  Lietuvos veteranų (35+) pirmenybėse šeštadienį, rugsėjo 26 d., vyks lemiamos kovos – dėl vietų žais Gargždų, Alytaus, Ukmergės ir Kretingos veteranai. Šios keturios komandos iki finalinio etapo...