Lietuvos futbolo federacija

A lyga

Prie „Kauno Žalgirio“ prisijungė jaunas lietuvis gynėjas

2020-06-01

Prie „Kauno Žalgirio“ prisijungė jaunas lietuvis gynėjas

Prieš pat sugrįžimą į A lygos čempionato kovas „Kauno Žalgirio“ klubas pasipildė nauju futbolininku. Komandos nariu tapo 21-erių metų lietuvis Martynas Medelinskas, skelbiama „Kauno Žalgirio“ svetainėje.

Dar žiemą prie komandos treniruočių prisijungęs gynėjas įtikino ekipos trenerių štabą ir buvo įtrauktas į komandos sudėtį.

Įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėse žaidęs M. Medelinskas futbolininko karjerą pradėjo Kėdainiuose, vėliau prisijungė prie Panevėžio futbolo akademijos ir žaidė Panevėžio „Ekrano“ dublerių komandoje.

2015-aisiais metais centro gynėjas išvyko į Nyderlandus ir prisijungė prie gerai žinomo Tilburgo „Willem II“ klubo sistemos. Po dviejų ten praleistų metų lietuvis persikėlė į Belgiją, kurioje vilkėjo „Antwerp“ klubo rezervinės komandos marškinėlius. Praėjusiame sezone naujasis žalgirietis rungtyniavo Švedijoje, „Pitea IF“ klube.

„Gera būti komandoje, kuri rungtyniauja aukščiausioje lygoje. Įspūdžiai geri, nes klube sudarytos visos sąlygos tobulėti ir mokytis naujų dalykų. Taip pat, patinka trenerio filosofija, treniruotės, o ir komanda bei atmosfera joje – puiki. Laukiu rungtynių, bus įdomu viską pamatyti iš arti“, – Žalgiris.lt pasakojo klubo naujokas.

Išbandyti M.Medelinską oficialiose rungtynėse „Kauno Žalgirio“ komandos treneris Rokas Garastas galės jau birželio 1 dieną vyksiančiame A lygos susitikime su Marijampolės „Sūduva“.

„Martynas yra jaunas, motyvuotas ir ambicingas žaidėjas. Jis agresyvus gynyboje, nori tobulėti ir įrodyti savo vertę, todėl puikiai tinka mūsų komandoje“, – apie naują savo auklėtinį atsiliepė komandos strategas.

Kauno komandoje futbolininkas vilkės 3 numeriu pažymėtus marškinėlius.

I. Žemgulio nuotrauka.

Susijusios naujienos

 • J. Tadičius keliasi į Vilnių

  2021-01-16

  A lyga

  J. Tadičius keliasi į Vilnių

  Vilniaus „Žalgirio“ puolimo gretas papildys komandos gerbėjams gerai žinomas buvęs varžovų žaidėjas – patyręs snaiperis Josipas Tadičius. 33 metų kroatas pastaruosius kelis metus su pertrauka...

 • A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  2021-01-15

  A lyga

  A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  Vilniaus „Žalgirio“ ir Andrijos Kaludžerovičiaus keliai prieš 2021 metų sezoną išsiskyrė. Legionierius iš Serbijos dėl asmeninių aplinkybių artimiausiu metu į Lietuvą negrįš. Klubas turėjo galimybę...

 • J. Jefremovas ir 2021 m. vilkės „Sūduvos“ aprangą

  2021-01-15

  A lyga

  J. Jefremovas ir 2021 m. vilkės „Sūduvos“ aprangą

  Marijampolės „Sūduva“ dar vienam sezonui pasirašė kontraktą su dešiniojo krašto gynėju iš Ukrainos Jevgenu Jefremovu.   Sekmadienį 27-ąjį gimtadienį švęsiantis futbolininkas prie Marijampolės ekipos...