Lietuvos futbolo federacija

A lyga

E. Černiauskas: „Kauno Žalgiris“ turi aiškų braižą

2020-06-01

E. Černiauskas: „Kauno Žalgiris“ turi aiškų braižą

Į aikštę po ilgos pertraukos sugrįžtanti Marijampolės „Sūduva“ pirmadienį 18 val. savo aikštėje priims „Kauno Žalgirį“, kuris sezoną pradėjo įtikinama pergale Vilniuje prieš „Riterius“, rašoma „Sūduvos“ svetainėje.

Dar kovo 8-ąją vykusiose rungtynėse kauniečiai šventė pergalę rezultatu 3:0. Tuomet jau 25 min. įvartį pelnė Emmanuelis Davidas, 48 min. rezultatą padvigubino baudinį įmušęs Gratas Sirgėdas, o tašką baudos smūgiu 90 min. padėjo Jurijus Bušmanas.

„Sūduva“ kovo pradžioje į savo sąskaitą taip pat įsirašė 3 taškus, kai 1:0 nugalėjo Gargždų „Bangą“.

Marijampolės ir Kauno komandos šiemet jau buvo susitikę – sausio 19-ąją per pirmąsias prieš sezonines kontrolines rungtynes laikinojoje sostinėje sužaidė lygiosiomis 0:0.

„Kauno Žalgirio“ sudėtis po 2019-ųjų nepasikeitė ženkliai, tačiau permainos įvyko bene svarbiausioje pozicijoje – vyriausiuoju treneriu dirbusį Mindaugą Čepą pakeitė Rokas Garastas.

„Kauno komanda labai solidžiai žaidė per pirmąsias rungtynes, buvo tikrai gerai parengta sezonui. „Kauno Žalgiris“ turi savo žaidimo braižą, yra aiški mintis jų žaidime, – apie varžovus kalbėjo „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Sauliaus Širmelio asistentas Eivinas Černiauskas. – Per rungtynes su „Riteriais“ kauniečiai visą mačą išlaikė labai didelį tempą, iki pat rungtynių pabaigos spaudė varžovus.

Taip pat į akis krenta sugebėjimas labai greitai pereiti iš gynybos į puolimą, priekyje išsiskiria du legionieriai ir G. Sirgėtas. Jie sulaukia daug pagalbos iš krašto gynėjų.“

„Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ rungtynės Marijampolės „Hikvision“ arenoje prasidės 18 val., į jas, remiantis Vyriausybės nutarimu, galės patekti 300 žiūrovų. Nuspręsta, kad šį kartą į stadioną galės patekti tik „Sūduvos“ abonementų (narystės) ir VIP kortelių savininkai, kurių kortelėse yra nurodytos nelyginės sėdimos vietos.

Susijusios naujienos

 • J. Tadičius keliasi į Vilnių

  2021-01-16

  A lyga

  J. Tadičius keliasi į Vilnių

  Vilniaus „Žalgirio“ puolimo gretas papildys komandos gerbėjams gerai žinomas buvęs varžovų žaidėjas – patyręs snaiperis Josipas Tadičius. 33 metų kroatas pastaruosius kelis metus su pertrauka...

 • A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  2021-01-15

  A lyga

  A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  Vilniaus „Žalgirio“ ir Andrijos Kaludžerovičiaus keliai prieš 2021 metų sezoną išsiskyrė. Legionierius iš Serbijos dėl asmeninių aplinkybių artimiausiu metu į Lietuvą negrįš. Klubas turėjo galimybę...

 • J. Jefremovas ir 2021 m. vilkės „Sūduvos“ aprangą

  2021-01-15

  A lyga

  J. Jefremovas ir 2021 m. vilkės „Sūduvos“ aprangą

  Marijampolės „Sūduva“ dar vienam sezonui pasirašė kontraktą su dešiniojo krašto gynėju iš Ukrainos Jevgenu Jefremovu.   Sekmadienį 27-ąjį gimtadienį švęsiantis futbolininkas prie Marijampolės ekipos...