Lietuvos futbolo federacija

A lyga

Keturi futbolininkai į 3-iojo turo rinktinę pateko antrą sykį

2020-06-09

Keturi futbolininkai į 3-iojo turo rinktinę pateko antrą sykį

Lietuvos futbolo A lyga pristato 3-iojo turo rinktinę, kurioje vietas išsikovojo keturių komandų atstovai, praneša A lyga.

Martinas Berkovecas (Vilniaus „Žalgiris“): Pirmąsias šio A lygos sezono rungtynes praleidęs čekas vėliau patyrė nesėkmę sostinės derbyje, tačiau 3-iojo turo susitikime Kaune džiaugėsi pergale. M. Berkovecas išlaikė „sausus“ vartus ir išsiskyrė keliais puikiais epizodais, o ypač tada, kai buvo apsiginta nuo „Kauno Žalgirio“ puolėjo Philipo Otele smūgio galva.

Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūduva“): Čempionai Panevėžyje šventė trečią pergalę iš eilės ir prie jos svariai prisidėjo abu krašto gynėjai. A. Švrljuga antrose rungtynėse iš eilės atliko rezultatyvų perdavimą bei susilygino pagal šį rodiklį su per pirmus du turus pirmavusiu Vilniaus „Žalgirio“ saugu Richlordu Enninu.

Deividas Padaigis (Gargždų „Banga“): Savo aikštės pusėje labai atsargiai rungtyniaujantis ir nerizikuojantis vidurio gynėjas padėjo „Bangai“ išplėšti pergalę Vilniuje. Su 244 „InStat“ naudingumo balais D. Padaigis buvo naudingiausias tos dvikovos žaidėjas, laimėdamas net 91 proc. dvikovų (10/11) ir perimdamas 13 kamuolių.

Nemanja Ljubisavljevičius (Vilniaus „Žalgiris“): Pastaraisiais metais nedaug Kroatijoje rungtyniavęs serbas „Žalgiryje“ išsikovojo tvirtą vidurio gynėjo poziciją. Akistatoje su „Kauno Žalgiriu“ N. Ljubisavljevičius kartą baudos aikštelėje standartinės padėties metu buvo pamiršęs Ph. Otele, tačiau su kitais iššūkiais susitvarkė labai užtikrintai.

Vaidas Slavickas (Marijampolės „Sūduva“): Po skaudžios traumos vis labiau ant žaliosios vejos įsibėgėjantis kairiojo krašto gynėjas sėkmingai rungtyniavo tiek praėjusiame ture, tiek mače Panevėžyje. Dar vienas V. Slavicko prisijungimas į ataką buvo įprasmintas rezultatyviu perdavimu, kuris tapo pirmuoju 2020-ųjų A lygos sezone.

Paulius Lotužys (Gargždų „Banga“): Nors saugas rungtyniavo vos 4 minutes ir tiek, kiek pridėjo teisėjas, tai buvo pagrindinis netikėtos „Bangos“ pergalės kalvis. Po šešerių metų pertraukos vėl A lygoje žaidęs P. Lotužys pelnė fantastišką įvartį ir artimiausiuose mačuose gali sulaukti daugiau stratego Tomo Tamošausko pasitikėjimo.

Danielis Offenbacheris (Marijampolės „Sūduva“): Legionierius iš Austrijos ne taip seniai sugrįžo iš gimtinės, tačiau ir jam nesant pačios geriausios sportinės formos jo meistriškumu abejoti negalima. Vienas kvalifikuočiausių A lygos legionierių pelnė įvartį Panevėžyje ir labai svariai prisidėjo prie to, kad „Sūduva“ Aukštaitijos sostinėje neturėjo daug rūpesčių. 

Gratas Sirgėdas („Kauno Žalgiris“): Techniškas futbolininkas yra vienintelis pralaimėjusios komandos atstovas šiame vienuoliktuke, bet tai buvo vienas iš geriausiai 3-iajame ture pasirodžiusių saugų. G. Sirgėdas puikiai kėlė kampinius, sykį pavojingai smūgiavo iš toli ir sukūrė gerą galimybę Linui Pilibaičiui, kurio bandymą nuslopino M. Berkovecas.

Shogo Yoshikawa (Gargždų „Banga“): Puikiai kairiajame krašte rungtyniaujantis japonas dalyvavo beveik visose Gargždų klubo surengtose pavojingose atakose. Komandos draugai vėl nepasinaudojo aštriais Sh. Yoshikawos perdavimais, du sykius pats futbolininkas buvo arti tikslo, bet prisidėjo prie pergalę atnešusios kontratakos.

Hugo Videmontas (Vilniaus „Žalgiris“): Sau gana neįprastoje puolėjo pozicijoje žaidęs prancūzas keliuose epizoduose vienas pats klaidindavo varžovus baudos aikštelėje. H. Videmontas atliko net 5 pavojingus smūgius į vartų plotą, keturis iš jų atrėmė Deividas Mikelionis, tačiau vienas sėkmingas bandymas padovanojo pergalę.

Josipas Tadičius (Marijampolės „Sūduva“): Kroatas yra vienintelis šio sezono A lygos žaidėjas, kuriam varžovų vartininką kol kas pavyko nuginkluoti du kartus. Panevėžyje J. Tadičius įmušė patyrusiam puolėjui įprastą ir klasišką įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą į kontrataką nurūkusiam ir čempionų pergalę įtvirtinusiam Eligijui Jankauskui.

Susijusios naujienos

 • D. Šimkus karjerą tęs Izraelyje

  2021-01-17

  A lyga

  D. Šimkus karjerą tęs Izraelyje

  Tris sezonus Vilniaus „Žalgiriui“ atstovavęs Lietuvos rinktinės saugas Domantas Šimkus karjerą tęs Izraelyje. Praėjusiame sezone D. Šimkus A lygoje sužaidė visas 20 rungtynių ir ženkliai prisidėjo...

 • J. Tadičius keliasi į Vilnių

  2021-01-16

  A lyga

  J. Tadičius keliasi į Vilnių

  Vilniaus „Žalgirio“ puolimo gretas papildys komandos gerbėjams gerai žinomas buvęs varžovų žaidėjas – patyręs snaiperis Josipas Tadičius. 33 metų kroatas pastaruosius kelis metus su pertrauka...

 • A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  2021-01-15

  A lyga

  A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  Vilniaus „Žalgirio“ ir Andrijos Kaludžerovičiaus keliai prieš 2021 metų sezoną išsiskyrė. Legionierius iš Serbijos dėl asmeninių aplinkybių artimiausiu metu į Lietuvą negrįš. Klubas turėjo galimybę...