Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Oficialu: HNK Gorica išpirko P. Golubicko kontraktą

2020-06-09

Oficialu: HNK Gorica išpirko P. Golubicko kontraktą

Antradienio pavakarę HNK „Goricos“ klubas oficialiai paskelbė, jog Paulius Golubickas lieka Kroatijos klubo gretose iki 2024 metų.

Praėjus vos kelioms valandoms po to, kai P. Golubickas buvo išleistas iš ligoninės, jis atvyko į Velikos Goricos miesto stadioną bei pasirašė ketverių metų sutartį su HNK „Gorica“. Žandikaulio operacijos pasekmės vis dar yra labai matomos, Pauliui vis dar sunku šnekėti, tačiau jis negalėjo paslėpti savo džiaugsmo.

„Esu patenkintas, kad pasirašiau sutartį bei esu dėkingas klubo atstovams už suteiktą galimybę ir pasitikėjimą. Negaliu sulaukti, kol pasveiksiu po traumos ir toliau galėsiu padėti „Goricos“ klubui siekti savo tikslų“, – teigė P. Golubickas.

Lietuvos rinktinės žaidėjas šią žiemą į „Goricą“ atvyko nuomos pagrindais iš „Dainavos“ klubo. Nuomos sutartyje buvo išpirkos galimybė, kuria Kroatijos komanda pasinaudojo.

„Mes esame klubas, turintis aiškią vertybių sistemą, visada norime apsaugoti savo žaidėjus, ypač tokiomis sunkiomis akimirkomis. Panašių dalykų gyvenime nutinka, tačiau tai nekeičia fakto, kad Paulius per pastaruosius kelis mėnesius įrodė, jog mums yra begalo svarbus. Mes labai tikime jo sugebėjimais bei galimybėmis. Mes su juo siejame didelius planus, todėl nusprendėme aktyvuoti išpirkos sąlygą. Esame laimingi, kad jis ir toliau išliks mūsų šeimos dalimi ir tikime, kad tai, kas tavęs nenužudo, padaro tave stipresniu“, – teigė „Gorica“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

Paulius trečiadienį keliaus į Lietuvą, kitas tris savaites praleis gimtinėje, o po to grįš į Veliką Goriką ir pamažu įsitrauks į treniruočių procesą.

Susijusios naujienos

 • Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  2020-07-09

  Vyrų rinktinė

  Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentas bei Lietuvos U-17 rinktinės treneris Marius Stankevičius pasirašė sutartį su F.C. Lumezzane. M. Stankevičius teigia, kad pastaruoju metu turėjo...

 • Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  2020-07-03

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  Sustabdžius pasaulinę COVID-19 pandemiją, UEFA uždegė žalią šviesą nacionalinių rinktinių rungtynėms. Rudens ciklą lietuviai pradės dvejomis rungtynėmis Tautų lygoje, o spalio 7 dieną Lietuvos...

 • A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  2020-07-02

  Vyrų rinktinė

  A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos komanda Balstogės „Jagiellonia“ švęsdama komandos šimtmetį sudarė simbolinę šimtmečio sudėtį. „Jagiellonia“ pakvietė sirgalius balsuoti bei išrinkti geriausią šimtmečio...