Lietuvos futbolo federacija

Šiaulių apskritis

LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse – 10 ekipų

2020-06-13

LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse – 10 ekipų

Kaip ir praėjusį sezoną, taip ir 2020 metų LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse „Splius" taurei dalyvaus 10 ekipų.

Artėjantį sezoną pirmenybėse dalyvaus FK „Kražantė" (Kelmė), FC „Saulininkas" (Šiauliai), FK „Venta" (Kuršėnai), „Adiada" (Šiauliai), FK „Fanai" (Šiauliai", FK „Akmenė"-SC (N. Akmenė), „Kruoja-Kupsc" (Pakruojis), FK „Savanoris" (Šiaulių raj.) bei prie šių ekipų prisijungia dvi naujokės komandos - „ŠSPC-Radviliškis B" bei Pakruojo SC.

Šiaulių apskrities futbolo federacijos prezidentas Gintautas Mirauskas džiaugiasi, kad pavyko išlaikyti komandų skaičių pirmenybėse: „Šį sezoną Šiaulių apskrities futbolo pirmenybėse ir toliau dalyvaus dešimt ekipų, todėl smagu, kad esame viena iš nedaugelio apskričių Lietuvoje, kuri organizuoja III lygos pirmenybes, o tuo labiau sugebame išlaikyti komandų skaičių. Gaila, kad po ilgų metų dalyvavimo šį sezoną pirmenybėse nebedalyvaus mūsų senbuviai Ginkūnų „Šauliai-Dakaras" komanda, kurios žaidėjų pagrindas prisijungė prie vienos iš veteranų ekipų Šiauliuose, tačiau turime ir dvi komandas naujokes - „ŠSPC-Radviliškis B" ir Pakruojo SC. Pagaliau galime naudotis naujuoju Gytarių dirbtinės dangos stadionu, kuriame taip pat organizuosime pirmenybių rungtynes bei taip pat verta paminėti, kad kaip ir praėjusį, taip ir šį sezoną pirmenybių rėmėjais išliko UAB „Splius"."

Verta paminėti, kad šiemet Šiaulių futbolo 95-metis, ta proga, visi ŠAFF organizuojami renginiai šiemet bus pavadinti „Šiaulių futbolui - 95-eri!"

Pirmų turų tvarkaraštis:

I turas

2020-06-09 19:00 FK Akmenė-SC - FK Fanai (N. Akmenės st.)

2020-06-10 19:00 ŠSPC-Radviliškis B - FC Saulininkas (Radviliškio st.)

2020-06-10 19:30 FK Venta - FK Savanoris (naujasis Gytarių st.)

2020-06-11 19:00 FK Kruoja-Kupsc - FK Adiada (Pakruojo st.)

II turas

2020-06-15 19:00 FK Kruoja-Kupsc - FK Venta (Pakruojo st.)

2020-06-16 19:00 Pakruojo SC - FK Fanai (Pakruojo st.)

2020-06-17 19:30 FK Savanoris - FC Saulininkas (naujasis Gytarių st.)

2020-06-17 19:00 ŠSPC-Radviliškis B - FK Kražantė (Radviliškio st.)

2020-06-18 19:00 FK Akmenė-SC - FK Adiada (N. Akmenės st.)

Susijusios naujienos