Lietuvos futbolo federacija

A lyga

R. Banevičius: „Konkurencija padeda greičiau tobulėti“

2020-06-19

R. Banevičius: „Konkurencija padeda greičiau tobulėti“

Marijampolėse „Sūduvoje“ ir A lygoje debiutavęs Renatas Banevičius džiaugiasi gauta pirmąja galimybe išbandyti save stipriausiame Lietuvos turnyre, rašoma Lietuvos čempionų svetainėje.

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Saulius Širmelis 19-metį alytiškį birželio 14-ąją į aikštę įleido pačioje rungtynių Vilniuje su „Riteriais“ pabaigoje. Tuomet be pašalinto Domagojaus Pušičiaus žaidusiems marijampoliečiams teko atlaikyti paskutinius varžovų bandymus dar labiau sušvelninti rezultatą. „Sūduva“ jau su R. Banevičiumi aikštėje tą sėkmingai padarė ir laimėjo rungtynes rezultatu 3:1.

„Smagu, kad gavau šiek tiek laiko aikštėje. Nesvarbu kiek, tos rungtynės vis tiek man tikrai ilgam įsimins, – sakė saugas. – Leisdamas į aikštę, treneris nurodė padėti komandos draugams gintis, nes aikštėje turėjome 1 žaidėju mažiau. Reikėjo atidirbti visą likusį žaidimo laiką, ir tiek. Džiaugiuosi, kad komanda iškovojo pergalę.“

Futbolininkas teigia debiuto A lygoje metu nesijaudinęs.

„Stovint prie linijos ir laukiant keitimo, jaudulio nebuvo, tikrai nebijojau. Buvo tik įprastas varžybų adrenalinas“, – šyptelėjo R. Banevičius.

Prie „Sūduvos“ saugas prisijungė tik prieš keletą savaičių, bet komandoje naujoku nesijaučia. Dar prieš 2019-ųjų sezoną futbolininkas treniravosi su „Sūduva“, kartu vyko į treniruočių stovyklą Kipre, tad beveik visi naujieji komandos draugai jam jau seniai pažįstami.

„Esu ne pirmą kartą „Sūduvoje“, tad visi tikrai priėmė puikiai. Ekipoje radau daug jau pažįstamų veidų, visi čia šiltai priima jaunimą ir stengiasi padėti, todėl viskas yra labai gerai“, – teigė alytiškis.

Tiesa, kovoje dėl minučių aikštėje R. Banevičius turi didelį gerokai labiau patyrusių konkurentų būrį.

„Konkurencija didelė, bet, kaip treneris dažnai mini, ji veda į priekį. Kai vienas kitam nekenkiama, konkurencija naudinga kiekvienam, taip tik greičiau tobulėji“, – sakė futbolininkas.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais šeštadienį, rugpjūčio 20-ąją su Vilniaus „Žalgiriu“. Rungtynės Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenoje prasidės 19 val., į jas galės patekti tik visų tipų „Sūduvos“ sezono kortelių savininkai. Bilietais į šias rungtynes prekiaujama nebus.

Susijusios naujienos

 • D. Šimkus karjerą tęs Izraelyje

  2021-01-17

  A lyga

  D. Šimkus karjerą tęs Izraelyje

  Tris sezonus Vilniaus „Žalgiriui“ atstovavęs Lietuvos rinktinės saugas Domantas Šimkus karjerą tęs Izraelyje. Praėjusiame sezone D. Šimkus A lygoje sužaidė visas 20 rungtynių ir ženkliai prisidėjo...

 • J. Tadičius keliasi į Vilnių

  2021-01-16

  A lyga

  J. Tadičius keliasi į Vilnių

  Vilniaus „Žalgirio“ puolimo gretas papildys komandos gerbėjams gerai žinomas buvęs varžovų žaidėjas – patyręs snaiperis Josipas Tadičius. 33 metų kroatas pastaruosius kelis metus su pertrauka...

 • A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  2021-01-15

  A lyga

  A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  Vilniaus „Žalgirio“ ir Andrijos Kaludžerovičiaus keliai prieš 2021 metų sezoną išsiskyrė. Legionierius iš Serbijos dėl asmeninių aplinkybių artimiausiu metu į Lietuvą negrįš. Klubas turėjo galimybę...