Lietuvos futbolo federacija

Oficialūs pranešimai

LFF išsirinko techninį partnerį

2020-06-30

LFF išsirinko techninį partnerį

Birželio 30 dieną vykusio Vykdomojo komiteto posėdžio metu buvo priimtas sprendimas dėl Lietuvos futbolo aprangos tiekėjo ir techninio partnerio, kuriuo išlieka „Hummel“.

Kreiptasi į penkis potencialius techninius partnerius

Besibaigiant ilgamečio Lietuvos futbolo techninio partnerio sutarčiai, Lietuvos futbolo federacija išsiuntė oficialius kvietimus sporto bendrovėms teikti savo siūlymus. „Išsiuntėme užklausas „Adidas“, „Kelme“, „Nike“, „Joma“ ir „Hummel“ aprangos gamintojams. Deja, bet negavome jokio atsakymo iš „Nike“ atstovų. Norėjome sužinoti, kokia šiuo metu yra pasaulinė sportinės aprangos rinka bei kokias sąlygas siūlo potencialūs techniniai partneriai“, - teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Tuo tarpu „Sportpoint“ atstovas Augustinas Kubiliūnas džiaugėsi suteikta proga bei VK narių susidomėjimu. „Prieš 10 metų buvome pateikę pasiūlymą, bet nesulaukėme jokios reakcijos. Dabar buvo ir klausimų,  ir susidomėjimo. Manau, kad tai teisingas kelias. Atėjo tam laikas ir kaip sakiau posėdyje, džiaugiuosi galimybe pristatyti pasiūlymą „Adidas“ vardu. Pristatėme du pasiūlymus – „Adidas“ ir „Kelme“ iš skirtingų perspektyvų, iš skirtingų finansinių pusių. Pateikėme pakankamai konkurencingą pasiūlymą“, – teigė A. Kubiliūnas.

Aršiausia diskusija vyko tarp „Hummel“ ir „Joma“ pasiūlymų

Nors paraiškų buvo išsiųstos penkios, esminė kova vyko tarp „Hummel“ ir „Joma“. Pasak LFF generalinio sekretoriaus, intensyviausios derybos vyko su „Hummel“ ir „Joma“ įmonėmis, nes jų pasiūlymai buvo geriausi iš visų pareiškėjų: „Žinodami, kad sutartis eina pabaigos link, „Hummel“ turėjo pirmumo teisę sutarties pratęsimui, todėl jie pirmieji atsiuntė naują bendradarbiavimo pasiūlymą. Vis dėlto maloniai nustebino „Joma“ ir „Kelme“ atstovai, kurie išreiškė susidomėjimą bei pateikė savo pasiūlymus. Visi potencialūs techninių partnerių atstovai dalyvavo Vykdomojo komiteto susirinkime, kurio metu pristatė savo pasiūlymus bei bendravo su VK nariais.

Iškėlus šį klausimą, Artūras Krukis ir Vidmantas Butkevičius, kurie yra „Hummel“ prekinio ženklo atstovai, posėdžio kabinetą paliko ir balsuoti atsisakė. Po visų pristatymų Vykdomasis komitetas išnagrinėjo visus pasiūlymus bei priėmė galutinį sprendimą. Rinkomės tai, kas buvo geriausia visai federacijai“, - teigė E. Stankevičius.

Balsavime nedalyvavo „Hummel“ atstovai

Vykdomojo komiteto metu iškėlus aprangos tiekėjo klausimą, „Hummel“ atstovai Lietuvoje A. Krukis ir V. Butkevičius balsuoti atsisakė ir šio klausimo aptarime nedalyvavo. „Tai paprasčiausiai būtų nesąžininga. Pateikėme savo pasiūlymą tikėdami, kad siūlome geriausias sąlygas. Jeigu šiandien VK nariai būtų pasirinkę kitą techninį partnerį, tikrai neliūdėčiau, nes suprasčiau, jog mūsų pasiūlymas nebuvo pats geriausias“, - po LFF Vykdomojo komiteto kalbėjo A. Krukis.

„Hummel“ – ištikimiausias Lietuvos futbolo aprangos tiekėjas

Per visą Lietuvos istoriją, Nacionalinė rinktinė iš viso turėjo 8 aprangos tiekėjus: „Umbro“ (1992-1994 m.), „Auda“ (1994 m.), „Diadora“ (1995-1997 m.), „Tūta“ (1997 m.), „Puma“ (1998 m.), „Hummel“ (1999m.; 2002-2005 m.; 2010-2020 m.), „Lotto“ (2000-2002 m.), „Saller“ (2006-2010 m.).

Susijusios naujienos

 • M. Nikoličius tapo naujuoju „Hajduk“ sporto direktoriumi

  2021-01-04

  Oficialūs pranešimai

  M. Nikoličius tapo naujuoju „Hajduk“ sporto direktoriumi

  Mindaugas Nikoličius toliau kyla karjeros laiptais – po neįtikėtinos sėkmės „HNK Gorica“ klube lietuvis perėjo į legendinį „Hajduk“ klubą. Pasak oficialų „Hajduk“ klubo pranešimą, sutartis su M...

 • V. Dambrauskas paliko Kroatiją ir stos prie „Ludogorec“ vairo

  2021-01-03

  Oficialūs pranešimai

  V. Dambrauskas paliko Kroatiją ir stos prie „Ludogorec“ vairo

  Po sėkmingo etapo Kroatijoje Valdas Dambrauskas sulaukė didelio susidomėjimo iš Europos futbolo klubų. Sekmadienio rytą Bulgarijos čempionų svetainėje patvirtinta naujiena – Valdas Dambrauskas tapo...

 • LFF pristatė strategiją „Žaidimo planas 2024“

  2020-12-18

  Oficialūs pranešimai

  LFF pristatė strategiją „Žaidimo planas 2024“

  Gruodžio 18 d. virtualaus renginio metu buvo pristatyta Lietuvos futbolo federacijos (LFF) strategija „Žaidimo planas 2024“. Renginį vedė žinomas televizijos laidų vedėjas Arūnas Valinskas, o jame...