Lietuvos futbolo federacija

Studentų futbolas

LSFL prezidentu tapęs R. Turskis: „Stebuklų nepadarysiu, bet tobulėti tikrai yra kur“

2020-07-02

LSFL prezidentu tapęs R. Turskis: „Stebuklų nepadarysiu, bet tobulėti tikrai yra kur“

Trečiadienį Kauno futbolo akademijoje vyko LSFL ataskaitinė-rinkiminė konferencija, kurios narių – VU, VGTU, LKA, LSU, VDU, KU, KTU, KK, LCC, MRU, ŠU – įgalioti atstovai naujuoju lygos prezidentu išrinko Vilniaus universiteto trenerį Rimantą Turskį.

„Negaliu sakyti, kad labai veržiausi į šią poziciją, bet kai pasiūlė – neatsisakiau. Žinote mano charakterį – vidutinis rezultatas manęs netenkina. Aš pats suprantu, kad stebuklų nepadarysiu, bet lygai tobulėti tikrai yra kur.

Vienas pagrindinių mano tikslų – padaryti taip, kad lyga būtų labiau matoma. Pastaraisiais metais šis darbas pradėtas, tačiau pasaulyje yra pavyzdžių, kai padaroma žymiai geriau. Supraskite, studentija yra varomoji jėga, privalome tai išnaudoti.

Tai pat norėtųsi komandų skaičių padidinti iki aštuonių. Yra idėjų pritraukti į pirmenybes Klaipėdos universitetą, taip pat kolegijas. Bazes mes turime neblogas, tereikia daugiau bendradarbiavimo su LFF ir viskas bus gerai“, – sakė naujasis lygos prezidentas.

Direktoriaus pareigoms valdybos nariai patvirtino esamą direktorių Vytą Jančiauską. Naujoje valdyboje S. Liaudanską (LŽŪA), D. Gražulį (VDU-ŠA) ir T. Vilkevičių (LSU) išrinkti G. Avižonienė (KU) ir R. Alūzas (ŠU).

Susijusios naujienos

 • R. Turskis apie LSFL: „Aštuonios komandos būtų idealus variantas“

  2020-07-27

  Studentų futbolas

  R. Turskis apie LSFL: „Aštuonios komandos būtų idealus variantas“

  Kol studentai atostogauja, naujoji lygos valdyba ieško sprendimų, kaip padaryti, kad Lietuvos studentų futbolo lyga, kaip kadaise, vėl būtų prestižinis turnyras. Prieš mėnesį lygos prezidentu...

 • LSFL kreipimasis į Lietuvos Respublikos Vyriausybę

  2020-06-02

  Studentų futbolas

  LSFL kreipimasis į Lietuvos Respublikos Vyriausybę

  Praėjusią savaitę nuotoliniu būdu bendravusi Lietuvos studentų futbolo lygos valdyba nuspendė kreiptis į šalies Vyriausybę su prašymu studentų reikmėms išsaugoti VDU/ ŠA (buvusį LEU, dar anksčiau...

 • Paskelbti LSFL sezono geriausieji

  2020-05-12

  Studentų futbolas

  Paskelbti LSFL sezono geriausieji

  Dar praėjusią savaitę Lietuvos studentų futbolo lyga nusprendė, kad dėl nenugalimų jėgų aplinkybių 2019–2020 metų Lietuvos studentų futbolo čempionatas nutraukiaukiamas po pirmojo rato, o galutinė...