Lietuvos futbolo federacija

A lyga

„Sūduvos“ gynybos ramstis išsiskyrė geriausio žaidėjo rinkimuose

2020-07-10

„Sūduvos“ gynybos ramstis išsiskyrė geriausio žaidėjo rinkimuose

Sporto žurnalistai bei futbolo komentatoriai gana vieningai išrinko geriausią Lietuvos futbolo A lygos kovo–birželio mėnesio atkarpos žaidėją.

 

Juo tapo 19 balsų iš 30 surinkęs Marijampolės „Sūduvos“ vidurio gynėjas Semiras Kerla, kuris labai svariai prisidėjo prie to, kad titulą ginantys čempionai pirmautų turnyro lentelėje.

Per 5 mačus kovo–birželio mėnesiais legionierius iš Bosnijos ir Hercegovinos įmušė 1 įvartį bei atliko net 3 rezultatyvius perdavimus.

Be to, S. Kerla patikimai žaidė ir savo aikštės pusėje – rungtyniaujant šiam žaidėjui, „Sūduva“ iš ginamų vartų tinklo traukė vos 2 kamuolius.

Sūduvietis pelnė efektingą įvartį galva akistatoje su Vilniaus „Riteriais“, be to, tada atliko ir rezultatyvų perdavimą. Itin svarbi laimėta oro dvikova virto rezultatyviu perdavimu ir Thomaso Salamono išlyginamuoju įvarčiu susidūrime su Vilniaus „Žalgiriu“, taip pat sykį sėkmingai buvo asistuota komandos draugui mače su „Panevėžiu“.

Antrą vietą rinkimuose užėmė „Žalgirio“ kanadietis Richlordas Enninas, surinkęs 11 balsų. Kito „Sūduvos“ žaidėjo – Mihreto Topčagičiaus – sąskaitoje yra 8 balsai.

Rinkimuose taip pat buvo išskirtas čempionų ekipos krašto gynėjas Andro Švrljuga (5 balsai), tiek pat balsų surinko ir „Žalgirio“ vartininkas Martinas Berkovecas.

Po 3 balsus surinko du „Kauno Žalgirio“ saugai – Linas Pilibaitis bei Gratas Sirgėdas ir Gargždų „Bangos“ duetas – vartų sargas Ignas Driomovas bei veteranas Robertas Vėževičius. 

Apklausoje dalyvavo devyni sporto žurnalistai ir futbolo komentatoriai – Marius Bagdonas, Vaidotas Januška, Mantas Krasnickas, Naglis Miknevičius, Vaidotas Kazlauskas, Evaldas Gelumbauskas, Zigmas Jurevičius, Ramūnas Jakubauskas bei Karolis Tretjakas – be to, savo balsus pateikė ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) atstovai.

Alyga.lt informacija;

Susijusios naujienos

 • D. Šimkus karjerą tęs Izraelyje

  2021-01-17

  A lyga

  D. Šimkus karjerą tęs Izraelyje

  Tris sezonus Vilniaus „Žalgiriui“ atstovavęs Lietuvos rinktinės saugas Domantas Šimkus karjerą tęs Izraelyje. Praėjusiame sezone D. Šimkus A lygoje sužaidė visas 20 rungtynių ir ženkliai prisidėjo...

 • J. Tadičius keliasi į Vilnių

  2021-01-16

  A lyga

  J. Tadičius keliasi į Vilnių

  Vilniaus „Žalgirio“ puolimo gretas papildys komandos gerbėjams gerai žinomas buvęs varžovų žaidėjas – patyręs snaiperis Josipas Tadičius. 33 metų kroatas pastaruosius kelis metus su pertrauka...

 • A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  2021-01-15

  A lyga

  A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  Vilniaus „Žalgirio“ ir Andrijos Kaludžerovičiaus keliai prieš 2021 metų sezoną išsiskyrė. Legionierius iš Serbijos dėl asmeninių aplinkybių artimiausiu metu į Lietuvą negrįš. Klubas turėjo galimybę...