Lietuvos futbolo federacija

Teisėjai

Palangą užplūdo teisėjų banga

2020-07-10

Palangą užplūdo teisėjų banga

Š. m. liepos 7–9 dienomis Lietuvos aukščiausios lygos 18 teisėjų ir 19 teisėjų asistentų dalyvavo seminare bei laikė fizinio pasirengimo normatyvus.

Pirmąją dieną visi susirinko į Palangos kurortą, kur atvyko ne ilsėtis, o papildyti savo žinių bagažą. Buvo analizuojami rungtynių momentai vaizdo įrašų formatu, vyko išsamios diskusijos.

Antrąją dieną visi dalyviai laikė fizinio pasirengimo normatyvus. Pastarieji atskleidė, jog teisėjai yra puikios fizinės formos ir, iš visų atvykusių, tik vienam aikštės teisėjui nepavyko užbaigti normatyvo dėl patirtos traumos.

Seminaro medžiagą parengė ir pristatė LFTA Metodinis komitetas.

LFTA veiklos grafikas šiemet itin intensyvus: gegužės pabaigoje Prienuose surengti seminarai LFF I ir II lygų teisėjams, o birželio pradžioje – A lygos teisėjams.

Liepos mėnesio pabaigoje numatyti du seminarai – LFF I lygos teisėjams ir asistentams bei teisėjų atliekamą darbą vertinantiems LFTA inspektoriams. Rugsėjo mėnesį teisėjams ir teisėjoms vyks dar vieneri normatyvų laikymai ir seminaras.

Susijusios naujienos

 • Į seminarus kviečiami norintys išbandyti teisėjavimą

  2020-08-11

  Teisėjai

  Į seminarus kviečiami norintys išbandyti teisėjavimą

  Nori tapti futbolo teisėja/teisėju? LFTA rugpjūčio mėnesį surengs keturis seminarus, kurie skirti susidomėjusiems teisėjavimu ir pradedantiesiems teisėjams.  Seminarai įvyks Klaipėdoje, Kaune...

 • LFF I lygos teisėjus subūrė seminaras Prienuose

  2020-07-28

  Teisėjai

  LFF I lygos teisėjus subūrė seminaras Prienuose

  Liepos 26-ąją Prienų sporto arena priėmė Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos seminarą. Suorganizuotame seminare dalyvavo 40 futbolo teisėjų ir asistentų, kurie šį sezoną dirba LFF I lygos...

 • Prienuose baigti teisėjų fizinio rengimo testai

  2020-06-06

  Teisėjai

  Prienuose baigti teisėjų fizinio rengimo testai

  Visi dalyvavę aukščiausios lygos 9 aikštės teisėjai ir 19 teisėjų asistentų išlaikė fizinio pasirengimo testus. Po testavimų teisėjai susirinko į Prienų sporto areną, kur buvo diskutuojami neįprasti...