Lietuvos futbolo federacija

Teisėjai

Palangą užplūdo teisėjų banga

2020-07-10

Palangą užplūdo teisėjų banga

Š. m. liepos 7–9 dienomis Lietuvos aukščiausios lygos 18 teisėjų ir 19 teisėjų asistentų dalyvavo seminare bei laikė fizinio pasirengimo normatyvus.

Pirmąją dieną visi susirinko į Palangos kurortą, kur atvyko ne ilsėtis, o papildyti savo žinių bagažą. Buvo analizuojami rungtynių momentai vaizdo įrašų formatu, vyko išsamios diskusijos.

Antrąją dieną visi dalyviai laikė fizinio pasirengimo normatyvus. Pastarieji atskleidė, jog teisėjai yra puikios fizinės formos ir, iš visų atvykusių, tik vienam aikštės teisėjui nepavyko užbaigti normatyvo dėl patirtos traumos.

Seminaro medžiagą parengė ir pristatė LFTA Metodinis komitetas.

LFTA veiklos grafikas šiemet itin intensyvus: gegužės pabaigoje Prienuose surengti seminarai LFF I ir II lygų teisėjams, o birželio pradžioje – A lygos teisėjams.

Liepos mėnesio pabaigoje numatyti du seminarai – LFF I lygos teisėjams ir asistentams bei teisėjų atliekamą darbą vertinantiems LFTA inspektoriams. Rugsėjo mėnesį teisėjams ir teisėjoms vyks dar vieneri normatyvų laikymai ir seminaras.

Susijusios naujienos

 • Prienuose surengtas moterų teisėjų seminaras

  2020-09-14

  Teisėjai

  Prienuose surengtas moterų teisėjų seminaras

  Rugsėjo 12-ąją į Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) organizuotą seminarą atvyko 18 teisėjų, kurios laikė fizinio pasirengimo normatyvus, video testus ir analizavo įvykusių rungtynių...

 • Moterys kviečiamos dalyvauti teisėjų seminare

  2020-09-08

  Teisėjai

  Moterys kviečiamos dalyvauti teisėjų seminare

  Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) šį šeštadienį Prienuose organizuos seminarą bei normatyvus teisėjoms ir teisėjų asistentėms. Renginys vyks rugsėjo 12 dieną nuo 9 valandos Prienų kūno...

 • Finišavo seminarų maratonas pradedantiems teisėjams

  2020-08-30

  Teisėjai

  Finišavo seminarų maratonas pradedantiems teisėjams

  Rugpjūčio mėnesio Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) darbymetis pasibaigė. Penkiuose miestuose vykdytų seminarų metu net 90 dalyvių buvo supažindinti su futbolo taisyklių abėcėle...