Lietuvos futbolo federacija

Moterys už futbolą

Moterų futbolo šventėje LFF stadione – dar daugiau dalyvių

2020-07-15

Moterų futbolo šventėje LFF stadione – dar daugiau dalyvių

Moterų fitneso treniruotė su futbolo elementais vėl praūžė Vilniuje, pritraukdama dar daugiau žiūrovių į  „Hegelmann“ LFF taurės rungtynės.

Šįkart atviroji treniruotė LFF stadione startavo vakaro metu. Dinamiški pratimai, sprogstamos muzikos ritmai, dalyvių entuziazmas ir puikus oras užtikrino fantastišką renginio atmosferą.

Pratimams dirigavo futbolininkė ir masinio futbolo projektų vadybininkė Greta Guižauskaitė bei LFF Rinkodaros ir komunikacijos departamento atstovės Austėja Diksaitė ir Aušrinė Sakalauskaitė.

„Džiaugiamės, kad merginos parodė susidomėjimą šia iniciatyva bei turėjome galimybę suorganizuoti jau antrąją treniruotę. Tikimės, kad visos merginos ne tik smagiai pasportavo, bet ir susipažino su pagrindiniais futbolo elementais.

Pagrindinis šios iniciatyvos tikslas – pritraukti kuo daugiau moterų domėtis futbolu Lietuvoje bei už jos ribų. Kas žino, galbūt treniruotėje susipažinsime su būsima futbolo žaidėja, o galbūt „užauginsime“ ištikimą futbolo fanę? Svarbiausia, kad nežadame sustoti!“, – pažymėjo Austėja Diksaitė.

Po treniruotės visos renginio dalyvės džiaugėsi dovanomis, kurias įsteigė šventės rėmėjai – lietuviška kosmetika „Uoga Uoga“, higieninių įklotų gamintoja „Gentle day“, reklamos spaudos paslaugų įmonė „Tango Print“ ir limfodrenažinių masažų centras „Roll SPA“.

Renginio dalyvės  po treniruotės pasiliko stadione ir stebėjo „Hegelmann“ LFF taurės rungtynes tarp Vilniaus „Riterių“ ir Gargždų „Bangos“ komandų, pasibaigusiomis vilniečių pergale 2:0. Futbolo klubas „Riteriai“ merginoms padovanojo kvietimus į A lygos rungtynes „Riteriai“ – „Sūduva“.

„Kadangi man labai patiko pirmoji treniruotė, tai nekantriai laukiau, kada bus surengta ir sekanti. Šiandien iš aikštės išeinu vėl su tokiom pat puikiomis emocijomis. Džiaugiuosi galimybe iš tribūnos stebėti rungtynes. Tikiuosi šie renginiai tęsis ir tęsis“, – įspūdžiais pasidalino dalyvė Donata.

Susijusios naujienos

 • Liucija Vaitukaitytė: sėkmės istorija, sugrįžimas ir svajonė

  2020-12-27

  Moterys už futbolą

  Liucija Vaitukaitytė: sėkmės istorija, sugrįžimas ir svajonė

  Kai prieš keliolika metų maža mergaitė pradėjo spardyti kamuolį savo sodybos vejose ir Dusetų apylinkių futbolo aikštelėse, niekas nebūtų galėjęs numatyti, kad ji taps profesionalia futbolininke...

 • LFF stadione vyks moterų fitneso treniruotė su futbolo elementais

  2020-07-10

  Moterys už futbolą

  LFF stadione vyks moterų fitneso treniruotė su futbolo elementais

  Moterų fitneso treniruotės su futbolo elementais grįžta! Liepos 14-ąją vyks antroji treniruotė,  kurios metu galėsite aktyviai pajudėti smagioje kompanijoje. Nuo 18:30 val. treniruotės metu jūsų...

 • LFF stadione nuaidėjo moterų fitneso šventė

  2020-06-18

  Moterys už futbolą

  LFF stadione nuaidėjo moterų fitneso šventė

  LFF stadioną šeštadienį užvaldė moterys. Pirmąkart surengta fitneso su futbolo elementais šventė pritraukė entuziastes, kurios stadioną paliko kupinos emocijų, dovanų bei žadėjo dar ne kartą...