Lietuvos futbolo federacija

A lyga

Įvarčių lenktynėse triumfavo pergalingą seriją tęsiantis „Kauno Žalgiris“

2020-07-23

Įvarčių lenktynėse triumfavo pergalingą seriją tęsiantis „Kauno Žalgiris“

Įspūdingą formą pasiekę kauniečiai šiandien namuose priėmė Panevėžio futbolininkus.

Rungtynėms vos prasidėjus, įvyko nemalonus incidentas kauniečių stovykloje, traumą patyrė Jurijus Bushmanas. Legionierius dar bandė tęsti rungtynes, tačiau 7-ąją minutę jį pakeitė Pijus Širvys.  Rungtynes kiek aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, jie dažniau atakavo ir aktyviau žaidė su kamuoliu.

Svečių komanda savo ruožtu pasirinko žaisti antru numeriu ir varžovų vartams grasino kontratakomis. Aikštėje vyravo lygi kova, tačiau 40-ąją minutę savo meistriškumą pademonstravo šeimininkai, kuomet po gražios perdavimų serijos galva kamuolį į vartus pasiuntė Simonas Urbys.

Panevėžio ekipai pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi tramdyti emocijas – už tai jie buvo nubausti trejomis geltonomis kortelėmis, tuo tarpu „Kauno Žalgiris“ sulaukė tik vieno įspėjimo.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje savo baudos aikštelėje nesusikalbėjo „Panevėžio“ žaidėjai, o susidariusią situaciją pasinaudojo antrą jaunystę išgyvenantis „Kauno Žalgirio“ kapitonas Linas Pilibaitis, kurio smugiuotas kamuolis įkrito į vartų tinklą. Likus žaisti kiek daugiau nei 20 minučių, svečiai išnaudojo savo paskutinį keitimą, kuris pasiteisino. 73-ąją minutę rezultatą sušvelnino „Panevėžio“ lyderis Jorge Elias. Vos po kelių minučių antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir aikštę palikti priverstas buvo šeimininkų legionierius David Emmanuel. Kiekybine žaidėjų persvara panevėžiečiai džiaugėsi neilgai – 82-ąją minutę aikštę palikti priverstas buvo svečių legionierius ir įvarčio autorius J. Elias.

Pačioje rungtynių pabaigoje pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Domantas Vitkus, tačiau svečiai taip pat atsakė tiksliu smūgiu – kamuolį į vartus pasiuntė E. Bergonsi.

Galutinis rezultatas 3:2 simbolizavo šeimininkų pergalę.

Susijusios naujienos

 • D. Šimkus karjerą tęs Izraelyje

  2021-01-17

  A lyga

  D. Šimkus karjerą tęs Izraelyje

  Tris sezonus Vilniaus „Žalgiriui“ atstovavęs Lietuvos rinktinės saugas Domantas Šimkus karjerą tęs Izraelyje. Praėjusiame sezone D. Šimkus A lygoje sužaidė visas 20 rungtynių ir ženkliai prisidėjo...

 • J. Tadičius keliasi į Vilnių

  2021-01-16

  A lyga

  J. Tadičius keliasi į Vilnių

  Vilniaus „Žalgirio“ puolimo gretas papildys komandos gerbėjams gerai žinomas buvęs varžovų žaidėjas – patyręs snaiperis Josipas Tadičius. 33 metų kroatas pastaruosius kelis metus su pertrauka...

 • A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  2021-01-15

  A lyga

  A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  Vilniaus „Žalgirio“ ir Andrijos Kaludžerovičiaus keliai prieš 2021 metų sezoną išsiskyrė. Legionierius iš Serbijos dėl asmeninių aplinkybių artimiausiu metu į Lietuvą negrįš. Klubas turėjo galimybę...