Lietuvos futbolo federacija

Oficialūs pranešimai

B. Zelkevičiui neeilinis įvertinimas – suteiktas LFF Garbės Prezidento vardas

2020-08-01

B. Zelkevičiui neeilinis įvertinimas – suteiktas LFF Garbės Prezidento vardas

Rugpjūčio 1 dieną Vilniuje vyko eilinė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) konferencija, kurioje buvo išrinktas ne tik naujasis LFF Prezidentas, tačiau suteiktas ir LFF Garbės Prezidento vardas.

LFF Garbės Prezidento vardo suteikimas buvo paskutinis, aštuonioliktas, LFF Konferencijos darbotvarkės klausimas. LFF Konferencijos dalyviai vieningai nubalsavo, kad Benjaminui Zelkevičiui būtų suteiktas LFF Garbės Prezidento titulas.

„Benjaminas Zelkevičius yra pavyzdinis Lietuvos futbolo atstovas, kurio dėka Lietuvos futbole užaugo net kelios skirtingos futbolininkų kartos. Jis yra profesionalumo, etikos ir meilės futbolui pavyzdys, todėl be galo džiaugiamės, galėdami jam suteikti LFF Garbės Prezidento vardą. Tai yra pirmasis toks titulas LFF istorijoje ir, tikėkimės, ne paskutinis. Šiandien kartu su visa Lietuvos futbolo bendruomene galime pasidžiaugti už Benjaminą ir palinkėti, kad meilė futbolui širdyje rusentų dar stipriau“, - teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Benjaminas Zelkevičius turėjo įspūdingą karjerą tiek kaip žaidėjas, tiek kaip treneris. B. Zelkevičius žaidėjo karjerą pradėjo Kauno „Inkaro“ klube. Žaidė puolėjo pozicijoje Vilniaus „Žalgirio“ komandoje, kur per 331 rungtynes įmušė 50 įvarčių. Du kartus buvo išrinktas geriausiu Lietuvos futbolininku. 1990–1991 m., 1995–1997 ir 2000–2003 m. treniravo Lietuvos rinktinę.

Zelkevičius taip pat turi įspūdingą titulų kolekciją: TSRS sporto meistras (1966 m.), geriausias Lietuvos futbolininkas (1972 m., 1973 m.), TSRS nusipelnęs treneris (1977 m.), Lietuvos TSR nusipelnęs treneris (1989 m.).

 

Susijusios naujienos

 • Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacija keičia logotipą

  2020-08-13

  Oficialūs pranešimai

  Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacija keičia logotipą

  Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacija (LSPFA) visuomenei pristato naująjį savo logotipą. „Prieš kelis mėnesius oficialiai pakeitėme asociacijos pavadinimą į „Lietuvos salės ir paplūdimio...

 • Išrinktas naujasis LFF prezidentas

  2020-08-01

  Oficialūs pranešimai

  Išrinktas naujasis LFF prezidentas

  Rugpjūčio 1 dieną Vilniuje vyko eilinė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) konferencija, kurioje buvo išrinktas naujasis LFF prezidentas. LFF prezidento rinkimuose dalyvavo du kandidatai – ilgametis...

 • Įvyko LFF Vykdomasis komitetas

  2020-08-01

  Oficialūs pranešimai

  Įvyko LFF Vykdomasis komitetas

  Rugpjūčio 1 d. įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Pagrindiniai VK darbai – aptarti ir priimti sprendimus dėl eilinės LFF Konferencijos. Kiekvienas LFF narys...