Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

2020-08-14

SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

Laikantis tradicijos, čempionato pirmosiose rungtynėse apsilankė varžybų organizatoriai. Vilniaus Senvagės stadione sveikinimo žodžius tarė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis.

Pirmieji į aikštę žengė FK „Žalgirio“ ir Baltijos FA U-17 futbolininkai. Prieš rungtynių pradžią vaikinams sėkmės jų futbolo kelyje palinkėjo Dainius Gudaitis bei įteikė komandų kapitonams atminimo dovanas.

„Čempionato vyriausioje amžiaus grupėje žaidžiantiems vaikinams tai yra vienas paskutinių žingsnių prieš papildant vyrų futbolo komandas. Manau, kad daugumą vaikinų kitąmet išvysime jau LFF Pirmoje lygoje, o kai kuriuos ir A lygoje. Elitinė jaunių lyga tikrai yra reikšminga ir tapo tramplinu ne vienam žaidėjui, kurie dabar varžosi aukščiausioje lygoje, papildė nacionalines rinktines. Lyga turi pasitarnauti tolesniam vaikinų žaidimo kylimui.

Noriu palinkėti visiems lygos žaidėjams stengtis tobulėti kiekvieną dieną, nepaisant ar būtų teigiamas rezultatas, pergalė ar pralaimėjimas; kad kiekvienas komandos žaidėjas turėtų tikslą. Mes, kaip lygos organizatoriai, stengsimės, kad šio čempionato lygis kiltų ir žaidėjams būtų dar didesnė garbė jame dalyvauti“, – teigė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis.

Pirmosios sezono rungtynės buvo vaikinuotos 7 įvarčių trileriu. „Žalgiris“ laimėjo rezultatu 4:3 (3:0), o statistika pateikiama svetainėje lietuvosfutbolas.lt.

Rungtynių fotoalbumas (Elvio Žaldario nuotr.)

„Rungtynių pirmas kėlinys buvo fantastiškas, bet padarėme didžiausią klaidą, kokią gali padaryti jauna komanda – tai nuvertinti varžovą ir atsipalaiduoti žaidžiant daugumoje prieš dešimt. Gavome gerą pamoką ir po jos tapsime labiau stipresni. Mes visą vasarą ruošėmes šiam čempionatui ir esame jam pasirengę“, – sakė „Žalgirio“ treneris Dainius Greviškis.

„Šiandien dalis komandos pagrindo negalėjo dalyvauti rungtynėse, todėl išleidau dalį jaunesnių. Jie – šaunuoliai, pagal galimybės pasirodė gerai ir mes labai patenkinti vaikinų charakteriu kovoti iki pabaigos. Mes labai laukėme, jau pusę metų, šio sezono starto. Labai šaunu, kad kovos prasidėjo ir viliuosi, kad sklandžiai pasibaigs“, – pakomentavo BFA vyr. treneris Artur Chatkevič.

Susijusios naujienos

 • Elitinės jaunių lygos čempionato pirmosios pusės apžvalga

  2020-12-19

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Elitinės jaunių lygos čempionato pirmosios pusės apžvalga

  Dėl koronaviruso pandemijos sustabdytas prestižinis jaunimo futbolo čempionatas atsinaujins 2021 m. pavasarį. Pristatome trijų SHARP Elitinės jaunių lygos (EJL) divizionų turnyrinę situaciją...

 • Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  2020-09-28

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  Vilniaus FK „Žalgiris“ U-17 lieka vienintele dar nepralaimėjusia komanda Lietuvos elitiniame jaunimo futbolo čempionate.   Rugsėjo 25 ir 26 dienomis sužaistos 7-ojo turo rungtynės. EJL U17 divizione...

 • Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  2020-08-07

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  Rugpjūčio 14 prasidės Lietuvos jaunimo futbolo sezonas. Prie starto linijos – 24 komandos, kurios varžysis 2020–2021 m. SHARP Elitinės jaunių lygos (EJL) čempionate. Septintasis sezonas bus rengiamas...