Lietuvos futbolo federacija

Jaunimo varžybos

Prieš Wellkid lygos startą – susirinkimas su komandų atstovais

2020-08-24

Prieš Wellkid lygos startą – susirinkimas su komandų atstovais

Artėjančio Lietuvos vaikų futbolo čempionato „Wellkid lyga“ PRO lygmens naujovės ir žaidimo taisyklės buvo pristatytos LFF Kauno treniruočių centre susirinkusiems komandų atstovams.

LFF techninis direktorius Patrick De Wilde paaiškino 5×5 ir 8×8 formato treniravimosi modelio gaires ir prašė atkreipti dėmesį į individualų žaidėjų technikos ir įgūdžių lavinimą. P. De Wilde kvietė trenerius aktyviai bendrauti tarpusavy ir su LFF Techniniu departamentu.

LVJUFA direktorius Deivis Kančelskis pristatymo metu pažymėjo, jog PRO lygmuo orientuojamas į meistriškumą, šių varžybų formatas parengtas atsižvelgiant į „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programą. Klubų atstovais supažindinti su varžybų reikalavimais, jiems parodyta metodinė videomedžiaga iš Belgijos vaikų čempionato futbolo rungtynių.

Popietę stadione surengtos parodomosios 5×5 ir 8×8 formato rungtynės pagal naująsias taisykles, kuriose dalyvavo Kauno regiono komandos – FK „Garliava“, „Kauno Žalgirio“ FA ir VJFM „Ąžuolas“.

Renginio akimirkos (D. Urniežiaus nuotraukos)

Wellkid lygos PRO lygmens rungtynės vyks penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais, namų–išvykos rungtynių principu. Varžybų startas – nuo rugsėjo 4 dienos.

2020-2021 m. Lietuvos vaikų čempionato Wellkid lyga PRO lygmens nuostatai

2020-2021 m. Lietuvos vaikų čempionato Wellkid lyga PRO lygmens taisyklės

2020-2021 m. Lietuvos vaikų čempionato Wellkid lyga Apskričių lygmens taisyklės

Susijusios naujienos

 • Wellkid lygoje pasiektas dalyvių rekordas

  2020-12-22

  Jaunimo varžybos

  Wellkid lygoje pasiektas dalyvių rekordas

  2020 metais pakeitus Lietuvos vaikų futbolo čempionato „Wellkid lyga“ formatą išaugo jose dalyvaujančių žaidėjų skaičius. Šiuo metu jose registruoti net 3910 jaunųjų futbolininkų ir 242 komandos...

 • Lietuvos jaunučių čempionato pirmosios pusės apžvalga

  2020-12-21

  Jaunimo varžybos

  Lietuvos jaunučių čempionato pirmosios pusės apžvalga

  LVJUFA vykdomas Lietuvos jaunučių čempionatas – tai pirmosios varžybos, kurioje jauniausieji futbolininkai žaidžia 11×11 formatu. Apžvelgiame šio čempionato U-13 ir U-14 amžiaus divizionų įpusėjusį...

 • Lietuvos jaunimo U-19 čempionate pirmauja „NFA Be1“ ir panevėžiečiai

  2020-12-20

  Jaunimo varžybos

  Lietuvos jaunimo U-19 čempionate pirmauja „NFA Be1“ ir panevėžiečiai

  Pačios vyriausio amžiaus grupės futbolininkai sužaidė beveik pusę sezono Lietuvos jaunimo čempionate. Pagal čempionato nuostatus, Pietų-Rytų bei Šiaurės-Vakarų regioninių grupių varžybos vyksta 4...