Lietuvos futbolo federacija

Moterų futbolas

Moterų futbolo diena LFF stadione: atviroji treniruotė bei naujos lygos startas

2020-08-29

Moterų futbolo diena LFF stadione: atviroji treniruotė bei naujos lygos startas

Šeštadienį LFF stadione susibūrė futbolui neabejingos moterys, kurios dalyvavo atvirojoje treniruotėje ir sužaidė debiutines Moterų regioninės lygos rungtynes.

Renginys prasidėjo ryte nuo energingos moterų fitneso treniruotės su futbolo elementais, kuri pritraukė entuziastes. Jau trečiąkart treniruotę surengė ir puikią nuotaiką skleidė šios iniciatyvos lyderės Greta Guižauskaitė ir Aušrinė Sakalauskaitė.

Po treniruotės visos renginio dalyvės džiaugėsi dovanomis, kurias įsteigė šio renginio rėmėjai – lietuviška kosmetika „Uoga Uoga“, higieninių įklotų gamintoja „Gentle day“, reklamos spaudos paslaugų įmonė „Tango Print“, limfodrenažinių masažų centras „Roll SPA“.

„Dalyvauju treniruotėje jau antrąkart, man šis kartas dar labiau patiko, nes mėgstu sportuoti ir čia vyko geros pratybos ir užsiėmimai. Smagu pradėti savaitgalį sportiškai. Tikrai kviečiu visus sudalyvauti, nes tai ne tik naudinga, bet ir smagu“, – rekomendavo dalyvė Kristina.

„Puikios emocijos, išties džiaugiuosi, jog vyksta futbolo renginiai moterims, ypač mamoms, kurios turi vaikus futbolininkus. Tai labai gera proga susipažinti artimiau su futbolu. Pamačiusi renginio anonsą, iškart sutikau dalyvauti“, – teigė treniruotę išbandžiusi Sonata

Netrukus į aikštę žengė naujausių masinio futbolo varžybų – Moterų regioninės lygos – komandos. Pirmąją turnyro dieną rungėsi trys ekipos – FK „JL Stars“, FK „Vilnius“ ir Nemenčinės MFK.

Žaidėjoms sveikinimo žodžius tarė LMFA generalinė direktorė Vilma Zurzė bei LFF moterų futbolo vystymo vadovas Céderique Tulleners.

„Šiandien yra istorinė diena, nes oficialiai startavo Moterų regioninės lygos projektas. Džiaugiuosi, jog atsiranda varžybos futbolą žaidžiančioms mėgėjoms, tikimės šios lygos plėtros, kuo daugiau dalyvių ir palaikymo“, – teigė masinio futbolo projektų vadovė Greta Guižauskaitė.

Ievos Markūnaitės nuotraukos

Susijusios naujienos

 • Plungėje surengta moterų futbolo fiesta

  2020-09-15

  Moterų futbolas

  Plungėje surengta moterų futbolo fiesta

  Jau tradicija tapęs moterų mėgėjų futbolo turnyras „Už meilę moterims ir futbolui – Mero Taurė“ surengtas ketvirtus metus iš eilės. Dėl Plungės mero įsteigtos taurės rugsėjo 5-ąją į stadioną...

 • Įsibėgėja Moterų regioninės lygos debiutinis sezonas

  2020-09-10

  Moterų futbolas

  Įsibėgėja Moterų regioninės lygos debiutinis sezonas

  Rugpjūčio 29-ąją startavęs naujasis projektas futbolą žaidžiančioms mėgėjoms šiemet įtraukė 5 Vilniaus regiono ir 12 Alytaus regiono komandas. LFF stadione surengti pirmieji du Vilniaus regiono...

 • Moterų masiniam futbolui skatinti – nauja lyga

  2020-08-11

  Moterų futbolas

  Moterų masiniam futbolui skatinti – nauja lyga

  Rugpjūčio mėnesį startuos naujas projektas – Moterų regioninė lyga, skirta suburti futbolą žaidžiančias mėgėjas.  Pilotinis projektas šiemet bus vykdomas Alytaus ir Vilniaus regionuose. Naujojoje...