Lietuvos futbolo federacija

Teisėjai

Finišavo seminarų maratonas pradedantiems teisėjams

2020-08-30

Finišavo seminarų maratonas pradedantiems teisėjams

Rugpjūčio mėnesio Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) darbymetis pasibaigė. Penkiuose miestuose vykdytų seminarų metu net 90 dalyvių buvo supažindinti su futbolo taisyklių abėcėle.

Seminarai naujiems ir pradedantiems futbolo teisėjams rugpjūčio 13–27 dienomis buvo surengti Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune, Panevėžyje ir Vilniuje.

LFTA sulaukė rekordinio susidomėjimo iš 90 užsiregistravusių dalyvių. Seminarų metu kiekvienas dalyvis turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias sprendžiant futbolo taisyklių testą. Po testo buvo pristatytos taisyklės bei jų atnaujinimai.

Prieš praktinius užsiėmimus buvo pademonstruota teisėjo asistento darbo su vėliavėle technika. Praktinėje dalyje visi dalyviai galėjo įsijausti į asistento rolę ir atlikti nuošalės matymo-suvokimo testą.

Organizatoriai džiaugiasi, kad susidomėjimas kiekvienais metais vis auga ir tikisi, kad įsitraukiančių moterų ir vyrų į futbolo teisėjų veiklą atsiras vis daugiau. Norintys išbandyti teisėjavimo subtilybes kviečiami kreiptis el. pašto adresu s.tamulynas@lff.lt.

Susijusios naujienos

 • Vienas geriausių Lietuvos teisėjų G. Mažeika baigia karjerą

  2020-10-23

  Teisėjai

  Vienas geriausių Lietuvos teisėjų G. Mažeika baigia karjerą

  Vienas geriausių Lietuvos futbolo teisėjų Gediminas Mažeika nusprendė baigti karjerą.  Gediminas Mažeika turi didelį patirties bagažą - vienas geriausių Lietuvos teisėjų teisėjavo aukščiausio lygio...

 • Prienuose surengtas moterų teisėjų seminaras

  2020-09-14

  Teisėjai

  Prienuose surengtas moterų teisėjų seminaras

  Rugsėjo 12-ąją į Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) organizuotą seminarą atvyko 18 teisėjų, kurios laikė fizinio pasirengimo normatyvus, video testus ir analizavo įvykusių rungtynių...

 • Moterys kviečiamos dalyvauti teisėjų seminare

  2020-09-08

  Teisėjai

  Moterys kviečiamos dalyvauti teisėjų seminare

  Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) šį šeštadienį Prienuose organizuos seminarą bei normatyvus teisėjoms ir teisėjų asistentėms. Renginys vyks rugsėjo 12 dieną nuo 9 valandos Prienų kūno...