Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Naujai renkamoje LFF C licencijos kursų grupėje liko kelios vietos

2020-09-07

Naujai renkamoje LFF C licencijos kursų grupėje liko kelios vietos

Rugsėjo pabaigoje startuojanti nauja LFF C licencijos kursų grupė dar turi kelias vietas ir laukia dalyvių.

Kursus, kurie siūlo naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais, sudaro nemokami visiems prieinami internetiniai kursai "Kitas požiūris" ir gyvi seminarai. 

Pabaigus internetinį kursą galima iki rugsėjo 11 d. registruotis į naują gyvų seminarų grupę. Seminarai numatomi rugsėjo 25-26 d. ir lapkričio 13-14 d. Sudeikiuose (Utenos r.)

Išsamiau apie kursus:

Kam skirti kursai? Treneriams, ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, ar tėvams, norintiems prisidėti prie vykdomų užsiėmimų su vaikais iki 12 metų. Kursus jau išklausė daugiau nei 200 įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų žmonių – nuo žinomų futbolininkų ir trenerių iki paprastų sporto entuziastų, mažamečius vaikus auginančių tėvų.

Kokia kursų nauda? Įgysite žinių, pakelsite savo kvalifikaciją, sužinosite apie kitokį, modernų požiūrį užsiėmimus su vaikais, kaip jiems saugiai perteikti žaidimo elementus ir išlaikyti jų susidomėjimą sportu. Daugelis kurse nagrinėjamų situacijų yra autentiškos, jos pateikiamos kūrybiškai. Kursuose atliktos užduotys padės jums spręsti realias problemas savo darbe ar gyvenime. Galų gale – įdomiai praleisite laiką.

Koks kurso programos turinys? Mokomasi futbolo, pedagogikos ir psichologijos elementų. Didelis dėmesys kreipiamas į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengiant programą buvo konsultuojamasi su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC). 

Kaip pradėti? Užsiregistruoti į kursą Kitas požiūris svetainėje futbolotreniruotes.lt

Kiek kainuoja? Pirmoji kurso dalis nemokama. Norinčių gilintis toliau laukia gyvi seminarai ir kitos užduotys. Viso kurso kaina – 129 EUR.

Kaip registruotis seminarui?  Pabaigus internetinį kursą registruotis futbolotreniruotes.lt užpildyti specialią formą. Svetainėje prie savo paskyros taip pat galite atšaukti dalyvavimą.

Kada vėliausiai galima registruotis? iki rugsėjo 11 d. 

Kiek laiko trunka kursai? Pilnas LFF C licencijos programos kursas sudarytas iš 64 valandų.

Kurso programa (visos dalys privalomos):
(nemokama dalis) 1. LFF internetinis kursas „Kitas požiūris“ – 10 valandų;
(nuo 2 iki 8 – mokama dalis, registracija futbolotreniruotes.lt)
2. Dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų;
3. Savarankiškas darbas  – 18 valandų;
4. Internetinio kurso II dalis – 8 valandos;
5. Registracija į antrą seminarą pabaigus savarankišką darbą bei II internetinio kurso dalį
6. II dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų.
7. Internetinio kurso III dalis – 6 valandos.
8. Apmokėjimas pavedimu bei sertifikato gavimas

Kur ir kada vyks artimiausi seminarai? Pirmasis rugsėjo 25-26 dienomis, antrasis – lapkričio 13-14 dienomis Sudeikiuose (Utenos raj.).  Seminarai gali neįvykti, jei neužsiregistruos minimalus dalyvių skaičius.

Kokia seminarų trukmė? Seminarai vykdomi dvi dienas (penktadieniais–šeštadieniais). Nakvynė suteikiama dalyviams, kurie gyvena toliau nei 50 kilometrų nuo kursų vykdymo vietos (registracijos anketoje pažymėkite varnele). Maitinimu pasirūpins organizatoriai (registracijos formoje pažymėkite varnele). Visa tai įeina į kursų kainą.

Kiek dalyvių bus seminare? Minimalus dalyvių skaičius - 27; Maksimalus dalyvių skaičius – 45;

Kur sužinoti daugiau informacijos? kreiptis el. paštu i.marcinkevicius@lff.lt arba tel. nr. 8 626 03 234

Akimirkos iš kursų:

Susijusios naujienos

 • Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  2020-07-28

  Kursai ir seminarai

  Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  Treneriai, tėvai, pedagogai kviečiami praplėsti akiratį - tęsiasi į registraciją į naują LFF C licencijos kursų grupę. Kursus, kurie siūlo naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais...

 • LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  2020-06-29

  Kursai ir seminarai

  LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  Kitą požiūrį siūlančius LFF C licencijos kursus išbando ne tik futbolo bendruomenė - jie įdomūs ir pedagogams. Jau galima registruotis į naują kursų grupę. Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“...

 • Surengti futbolo mentorystės mokymai

  2020-06-09

  Kursai ir seminarai

  Surengti futbolo mentorystės mokymai

  Birželio 4–5 dienomis Druskininkuose pirmą kartą Lietuvoje buvo surengti futbolo trenerių mentorių mokymai. Futbolo trenerių rengimo asociacijos (FTRA) surengtuose mokymuose dalyvavo 12 atrinktų...