Lietuvos futbolo federacija

A lyga

T. Pikkarainenas: „Jūsų šalyje žmonės apie futbolą kalba pernelyg negatyviai“

2020-09-11

T. Pikkarainenas: „Jūsų šalyje žmonės apie futbolą kalba pernelyg negatyviai“

Dėl „Riterių“ atstovavimo nacionalinei, U-21 ir U-19 rinktinėms, beveik dvi savaites klubo vyriausiasis treneris Tommi Pikkarainenas treniruotes rengė be aštuonių savo auklėtinių. Šį ketvirtadienį, pagaliau, jis vėl turėjo privilegiją – ruošti komandą atstovaujant visiems žaidėjams.

 

„Smagu matyti susirinkusius žaidėjus. Pirma treniruotė, tarsi, įvadinė, penktadienį laukia kontrolinės rungtynės Gargžduose prieš „Bangą“, o tada jau visavertis pasiruošimas UEFA Europos lygos rungtynėms. Žaidėjai, kurie neatstovavo rinktinėms, yra pasiilgę įprasto 11×11 futbolo. Džiugu, kad jau pirmoje treniruotėje jiems galėjome tokį malonumą suteikti“, – vakar LFF stadione kalbėjo T. Pikkarainenas.

Treneri, ką pamatėte šiandien treniruotėje?

Natūralu, kad ne visi vaikinai šiandien pademonstravo savo geriausius įgūdžius. Tarkime, U-21 rinktinės žaidėjai rungtynes žaidė mažiau nei prieš dvi paras, todėl jie dar nespėjo atsistatyti. Tačiau man tai jokia naujiena ir, juo labiau, manęs tai neliūdina.

Anaiptol. Mes turime žaidėjų, kurie atstovauja jaunimo rinktinei. Jie per ateinančias 5 – 6 savaites bus labai svarbūs komandai, todėl tikiuosi jų indėlio ne tik treniruotėse, bet ir rungtynėse.

Ką galite pasakyti apie klubo žaidėjų pasirodymą tiek vyrų, tiek jaunimo rinktinės rungtynėse?

Nenorėdamas kažko išskirti, pasakysiu, kad jūsų šalyje apie nacionalinę rinktinę dažnai žmonės kalba pernelyg negatyviai. Ir ne tik apie rinktinę, bet ir apie visą futbolą apskritai.

Taip, Albanijos rinktinė šiuo metu nėra geriausios formos, tačiau vis tiek tai yra labai stipri komanda, kurią nugalėjo dauguma A lygoje žaidžiančių futbolininkų. Lygiai tas pats kalbant apie klubus – trys iš keturių Lietuvos komandų sugebėjo peržengti pirmąjį UEFA turnyrų barjerą. Tai pasiekia tikrai ne kiekvienos šalies komandos.

Grįžkime prie „Riterių“ reikalų. Iki kitų svarbiausių klubo rungtynių liko šešios dienos…

Tikrai taip. Žaisime su labai stipria ir su labai greita komanda. Nors jie šiame sezone nėra sužaidę tiek daug rungtynių kaip mes, tačiau rasti informacijos apie juos nėra sunku. Žinome ko tikėtis ir per artimiausias penkias dienas pasiruošime tam.

Ar yra komanda Lietuvoje, kuri žaistų panašų žaidimą į tą, ką demonstruoja čekų klubas?

Aš dar nesu A lygos ekspertas, tačiau – ne. Lietuva tokios komandos neturi.

FK Riteriai informacija;

Susijusios naujienos

 • D. Šimkus karjerą tęs Izraelyje

  2021-01-17

  A lyga

  D. Šimkus karjerą tęs Izraelyje

  Tris sezonus Vilniaus „Žalgiriui“ atstovavęs Lietuvos rinktinės saugas Domantas Šimkus karjerą tęs Izraelyje. Praėjusiame sezone D. Šimkus A lygoje sužaidė visas 20 rungtynių ir ženkliai prisidėjo...

 • J. Tadičius keliasi į Vilnių

  2021-01-16

  A lyga

  J. Tadičius keliasi į Vilnių

  Vilniaus „Žalgirio“ puolimo gretas papildys komandos gerbėjams gerai žinomas buvęs varžovų žaidėjas – patyręs snaiperis Josipas Tadičius. 33 metų kroatas pastaruosius kelis metus su pertrauka...

 • A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  2021-01-15

  A lyga

  A. Kaludžerovičius lieka Serbijoje

  Vilniaus „Žalgirio“ ir Andrijos Kaludžerovičiaus keliai prieš 2021 metų sezoną išsiskyrė. Legionierius iš Serbijos dėl asmeninių aplinkybių artimiausiu metu į Lietuvą negrįš. Klubas turėjo galimybę...