Lietuvos futbolo federacija

Studentų futbolas

Dėl pandemijos nukeltas studentų turnyras – jau šį savaitgalį

2020-09-16

Dėl pandemijos nukeltas studentų turnyras – jau šį savaitgalį

Kovo 14 dieną turėjęs įvykti LSFL mažojo futbolo turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai, bus surengtas šį šeštadienį LFF Kauno treniruočių centro stadione.

Dėl garbės prezidento Povilo Grigonio taurės turnyre dalyvaus šešios komandos. Turnyras vyks 8x8 formatu, rungtynių trukmė – 2 kėliniai po 20 minučių.

„Šis turnyras bus įžanga į naujajį sezoną. Tuo pačiu, treneriai turės galimybę iš arčiau susipažinti su naujokais. Didžiulės svarbos turnyro rezultatai neturės, tačiau kiekviename turnyre kiekviena komanda nori pasirodyti kuo geriau“, – komentavo lygos prezidentas Rimantas Turskis.

Turnyre dalyvaus šešios komandos, kurios suskirstytos į dvi grupes. A grupėje žais VU, KTU ir KU komandos, B grupėje – LSU, VDU ir VGTU.

Naujasis čempionatas turėtų startuoti rugsėjo pabaigoje. Dalyvių sąrašas ir tvarkaraštis bus paskelbtas artimiausiu metu.

Susijusios naujienos

 • Patvirtintas naujasis LSFL čempionatas – 5 komandos, 4 ratai

  2020-09-24

  Studentų futbolas

  Patvirtintas naujasis LSFL čempionatas – 5 komandos, 4 ratai

  Dėl pandemijos pavasarį antrąjį ratą atšaukusi ir čempionu Šiaulių universitetą paskelbusi Lietuvos studentų futbolo lyga į stadionus sugrįš rugsėjo 28–ąją. Jau aišku, kad naujajame sezone lyga turės...

 • P. Grigonio taurė – KTU studentams

  2020-09-21

  Studentų futbolas

  P. Grigonio taurė – KTU studentams

  Dėl pandemijos net penkis mėnesius nukelto LSFL mažojo futbolo turnyro nugalėtojais tapo KTU studentai. Aštuoni prieš aštuonis formatu vykusio turnyro finale KTU 2:0 nugalėjo LSU ekipą. Po šios...

 • R. Turskis apie LSFL: „Aštuonios komandos būtų idealus variantas“

  2020-07-27

  Studentų futbolas

  R. Turskis apie LSFL: „Aštuonios komandos būtų idealus variantas“

  Kol studentai atostogauja, naujoji lygos valdyba ieško sprendimų, kaip padaryti, kad Lietuvos studentų futbolo lyga, kaip kadaise, vėl būtų prestižinis turnyras. Prieš mėnesį lygos prezidentu...