Lietuvos futbolo federacija

UEFA Europos lyga

T. Pikkarainenas: „Nesėkmė prieš „Slovan“ – komandinis pralaimėjimas“

2020-09-18

T. Pikkarainenas: „Nesėkmė prieš „Slovan“ – komandinis pralaimėjimas“

Sostinės „Riteriai“ ketvirtadienį užbaigė savo kelionę Europoje ir nuo šiandien pradeda koncentruotis į likusius du šio sezono turnyrus – LFF taurę bei ketverias paskutines A lygos rungtynes. Tam, kad komanda ir kitąmet žaistų UEFA Europos lygos atrankoje, likusi sezono dalis turi būti nepriekaištinga.

 

„Aš žinau, kaip jie gali žaisti. Ir taip mes turėsime žaisti per likusią sezono dalį – tiek kovoje dėl taurės, tiek lygoje. Mes žaisime Europoje ir kitąmet – toks mūsų pagrindinis tikslas dabar. Mums stipraus charakterio dar prireiks ir jokiu būdu negalėsime sau leisti tokio nusiteikimo, kokį parodėme su „Slovan“ pirmajame rungtynių kėlinyje“, – po svarbios dvikovos kalbėjo „Riterių“ vyriausiasis treneris Tommi Pikkarainenas.

Be abejo, tas pirmasis kėlinys Vilniaus komandai buvo katastrofiškas. Vos keli perėjimai į varžovų aikštės pusę, milžiniškas susikaustymas, baimė, klaidos ir praleisti įvarčiai. Prie „Riterių“ nesėkmės prisidėjo ir „Slovan“ laimėti burtai. Čekai iki pertraukos žaidė pavėjui, o tai dar labiau palengvino ir taip gerą šios komandos žaidimą.

„Be jokių abejonių, jie laimėjo pelnytai. Aš tiesiog pasibaisėjęs pirmuoju kėliniu. Galvoju, kad tos 45 minutės buvo blogiausios per tą laiką, kurį aš esu su komanda. Futbolininkai neaišku ko, bet atrodė išsigandę. Galbūt, blogai juos nuteikėme… Praleidome du įvarčius ir atsimenu tai, kad galėjome praleisti trečią, bet patys nesukūrėme nieko, kas leistų pasižymėti nors kartą“, – pirmąjį kėlinį komentavo T. Pikkarainenas.

Antrojo kėlinio pradžia taip pat buvo sunki, tačiau netrukus „Riterių“ žaidimo kreivė pakilo keliais šimtais procentų. Matydami tokį varžovų žaidimą, „Slovan“ atstovai akivaizdžiai pradėjo tempti laiką. Keliose situacijose tikrai nedaug trūko, kad rezultatas taptų lygus, deja, tuomet „Slovan“ po standartinės situacijos pelnė trečiąjį įvartį.

„Pozityvus dalykas – antrasis kėlinys. Jame žaidė ta komanda, kokią norėjau matyti nuo susitikimo pradžios. Įmušėme ir turėjome galimybių išlyginti rezultatą. Dėl rungtynių pabaigos mažiausiai rūpinuosi. Nors praleidome įvarčius, tačiau man tai nėra taip svarbu. Man žymiai svarbiau, kad komanda po pertraukos parodė charakterį, davė varžovams kovą.

Grįžtant prie nesėkmės, aš dar pirmajame kėlinyje pakeičiau žaidėją tam, kad komanda kiek atsibustų. Be abejo, kad gerai žaidžiantis žaidėjas pirmajame kėlinyje nėra keičiamas. Tačiau nenoriu kalbėti apie konkrečius žaidėjus, nes nesėkmė „Slovan“ ekipai – komandinis pralaimėjimas“, – rezultatą spaudos konferencijoje apibendrino T. Pikkarainenas.

Į A lygą „Riteriai“ sugrįš kitą sekmadienį. Komandos laukia išvyka ir rungtynės su Marijampolės „Sūduva“. LFF taurės pusfinalio rungtynės su „Panevėžiu“ įvyks spalio 17-ąją.

FK Riteriai informacija;

Susijusios naujienos

 • S. Širmelis: „Neturėtume daryti tokių klaidų“

  2020-09-24

  UEFA Europos lyga

  S. Širmelis: „Neturėtume daryti tokių klaidų“

  Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Saulius Širmelis po rungtynių su Kuopijo KuPS (0:2) sakė, kad nė viena komanda aikštėje neturėjo ryškesnio pranašumo, o mačo baigtų nulėmė sugebėjimas...

 • „Sūduva“ baigė kelionę Europos lygoje

  2020-09-24

  UEFA Europos lyga

  „Sūduva“ baigė kelionę Europos lygoje

  Marijampolės „Sūduva“ per Europos lygos atrankos III etap rungtynes išvykoje pralaimėjo Suomijos čempionams Kuopijo KuPS futbolininkams 0:2 (0:1) ir baigėsi kovas 2020-2010 m. Europos taurių...

 • V. Šabala: „Žinome savo svarbiausias užduotis“

  2020-09-24

  UEFA Europos lyga

  V. Šabala: „Žinome savo svarbiausias užduotis“

  Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Valerijus Šabala teigia, kad jau yra įgijęs gerą sportinę formą ir tiki marijampoliečių pergale per Europos lygos atrankos III etapo rungtynes su Kuopijo KuPS.  ...