Lietuvos futbolo federacija

Susitikimai ir vizitai

T. Danilevičius po susitikimo su G. Infantino: „Džiaugiamės FIFA palaikymu ir pagalba“

2020-10-01

T. Danilevičius po susitikimo su G. Infantino: „Džiaugiamės FIFA palaikymu ir pagalba“

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius turėjo oficialų susitikimą su FIFA prezidentu Gianni Infantino. Vizito metu buvo aptarti artėjančio FIFA Futsal World Cup 2021 pasiruošimo klausimai, COVID-19 iššūkiai bei netolimos ateities planai.

LFF prezidentas Tomas Danilevičius pabrėžė, jog susitikimo metu Gianni Infantino domėjosi artėjančio pasaulio salės futbolo čempionato pasiruošimu. LFF prezidentas teigė, jog FIFA vadovas liko patenkintas jau nuveiktais darbais. „Turėjome labai produktyvų susitikimą su FIFA prezidentu G. Infantino. Gianni Infantino domėjosi, kaip mums sekasi ruoštis artėjančiam pasaulio salės futbolo čempionatui ir džiaugiuosi, kad galėjau pasidalinti jau nuveiktais darbais.

Kaip jau ne kartą minėjau – tai, jog čempionatas perkeltas į kitus metus nereiškia, jog sėdime sudėję rankas. Anaiptol, tiek vietinis organizacinis komitetas, tiek FIFA atstovai dirba pilnu pajėgumu ir daro viską siekdami užtikrinti čempionato kokybę. Galiu drąsiai teigti, jog būsime pasiruošę viskam ir labai tikiuosi, kad sirgaliai iš viso pasaulio jau galės atvykti ir pasimėgauti aukščiausios klasės salės futbolu bei artimiau susipažinti su be galo gražia mūsų šalimi. Smagu, jog į čempionatą atvyks ir pats FIFA vadovas, tai yra išskirtinė garbė ir pripažinimas.

Džiaugiuosi, kad Lietuvos futbolo federacija turi glaudų ryšį su FIFA, jaučiame jų palaikymą ir pagalbą“, - kalbėjo T. Danilevičius.

2023 metais Lietuvos laukia graži sukaktis – po trejų metų Lietuva švęs šimto metų sukaktį būnant FIFA gretose. Tomas Danilevičius pasakojo, jog vienas iš artimiausių kelių metų tikslų – organizuoti dar vieną didelį renginį Lietuvoje. „Be jokios abejonės galime didžiuotis tokiu pasiekimu. Vizito metu pasikalbėjome apie galimą dar vieno renginio organizavimą Lietuvoje. FIFA vadovas teigiamai įvertino galimybes, tačiau reikia pabrėžti, jog tai tik pirminiai žingsniai tikslo link. Suprantame, kad daug kas priklausys nuo pasaulio salės futbolo čempionato. Jeigu su šia užduotimi susitvarkysime, tikiu, kad turime geras galimybes organizuoti dar vieną didelį renginį Lietuvoje“, - teigė LFF prezidentas.

Susijusios naujienos

 • LFF vadovai turėjo oficialų vizitą Panevėžyje

  2020-09-14

  Susitikimai ir vizitai

  LFF vadovai turėjo oficialų vizitą Panevėžyje

  Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius, generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius ir pirmasis LFF viceprezidentas bei Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos...

 • Alytuje – Žydrūno Karčemarsko atsisveikinimo rungtynės

  2020-08-06

  Susitikimai ir vizitai

  Alytuje – Žydrūno Karčemarsko atsisveikinimo rungtynės

  Lietuvos futbolo legenda Žydrūnas Karčemarskas trečiadienį galutinai padės tašką savo karjeroje. Jo jaunystės draugas, dabartinis Alytaus DFK „Dainavos“ klubo prezidentas, Žydrūnas Lukošiūnas...

 • LFF biure svečiavosi „Hope For Football“ bendruomenė

  2020-07-28

  Susitikimai ir vizitai

  LFF biure svečiavosi „Hope For Football“ bendruomenė

  Liepos 28 dieną, antradienį, Lietuvos futbolo federacijoje (LFF) lankėsi „Hope For Football“ bendruomenės atstovai bei įkūrėjai. „Hope For Football“ yra bendruomenė, kurios tikslas – padėti Lietuvos...