Lietuvos futbolo federacija

Veteranai ir Senjorai

Baigėsi pirmasis veteranų 40+ mažojo futbolo pirmenybių sezonas

2020-10-05

Baigėsi pirmasis veteranų 40+ mažojo futbolo pirmenybių sezonas

Finišavo pirmą kartą surengtos veteranų 40+ amžiaus grupės mažojo futbolo pirmenybės. Paskutiniame ture trečią vietą iškovojo „Šiaulių liūtų“ komanda. Pirmą jau buvo užsitikrinę Alytaus „Dainavos senjorai“ antrą - Kauno „Virpstas“.

Paskutinio turo rungtynės vyko Kaune, LFF treniruočių centre. Nepaisant niūroko oro rungtyniavo visos aštuonios komandos.

Pagrindinė intriga buvo kovoje dėl trečiosios vietos.

Šią poziciją užėmė Jonavos „Klevas“, tačiau jis susitikos su „Dainavos senjorais“ ir nepaisant turėtos persvaros pralaimėjo 1:2. Tai suteikė šansą „Šiaulių liūtams“ ir jie tuo pasinaudojo 1:0 įveikdami Ukmergės „Vienybės“ komandą.

Penktoje pozicijoje liko Kėdainių „Nevėžis“, kuris 2:1 pranoko Kauno „Šilainius“.

Pirmenybių nugalėtojams „Dainavos senjorams“ tai buvo antrasis titulas iš eilės – prieš savaitę jie atsiemė ir 35+ pirmenybių čempionų taurę.

„Emocijos labai geros, ypač kai tampi nugalėtoju ir kai žaidi su tokia draugiška komanda kaip Alytaus. Visad malonu atstovauti Alytui. Mūsų komanda vieninga, susirinkdavo visi žaidėjai, vienas kitam padėdavo. Viskas puikiai sekėsi. Šį sezoną prie mūsų prisijungė Karčemarskas, Lukša, jie labai sustiprino mūsų komandą. Pirmenybių formatas labai geras, turai vykdavo skirtinguose miestuose, tas buvo gerai suorganizuota“, - vertino geriausiu pirmenybių žaidėju išrinktas Kęstutis Miglinas.

Pozityvių emocijų nestokojo ir „Šiaulių liūtų“ klubo pirmininkas Vytautas Galvanauskas. „Labai smagus buvo čempionatas, pirmą kartą toks formatas Lietuvoje. Kai tik sužinojome apie tokią galimybę - nusprendėme dalyvauti. Pirmas turas buvo nelabai sėkmingas, žemą startą priemėmė, bet paskui įsivažiavome. Daug ką lėmė paskutinės rungtynės, joms sėkmingai susiklostė, tapom trečios vietos laimėtojais. Esam labai patenkinti“, - kalbėjo Šiaulių komandos vadovas.

Visus dalyvius ir prizininkus apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius.Rezultatai

Galutinė turnyro rikiuotė:
1. Alytaus „Dainavos senjorai“
2. Kauno „Virpstas“
3. „Šiaulių liūtai“
4. Jonavos „Klevas“
5. Kėdainių „Nevėžis“
6. „Šilutės veteranas“
7. Kauno „Šilainiai“
8. Ukmergės „Vienybė“

Geriausi komandų žaidėjai:
Kęstutis Miglinas (Alytaus „Dainavos senjorai“)
Dainius Dobilas (Kauno „Virpstas“)
Gytis Janonis (Jonavos „Klevas“)
Mindaugas Delkus („Šiaulių liūtai“)
Giedrius Jarašiūnas (Kauno „Šilainiai“)
Vitalijus Kavoliūnas (Ukmergės „Vienybė“)
Andrius Klimakovas (Kėdainių „Nevėžis“)
Jurijus Užkuraitis (FK „Šilutės veteranas“)

Geriausias vartininkas – Giedrius Štreimikis (Alytaus „Dainavos senjorai“)
Rezultatyviausias žaidėjas – Ričardas Beniušis (12 įvarčių; Kauno „Virpstas“)

Akimirkos iš paskutinio turo rungtynių ir apdovanojimų: (daugiau nuotraukų - Facebook galerijoje)

Susijusios naujienos

 • Veteranų 35+ pirmenybėse – „Dainavos“ triumfas

  2021-10-27

  Veteranai ir Senjorai

  Veteranų 35+ pirmenybėse – „Dainavos“ triumfas

  Įspūdingą sudėtį surinkusi Alytaus „Dainavos senjorai“ veteranų 35+ komanda savaitgalį užsitikrino Lietuvos čempiono vardą. Finalinėse rungtynėse alytiškiai 6:0 sutriuškino Kretingos „Miniją“ bei...

 • Keturvalakiuose praūžė futbolo turnyras „Močiutės už futbolą“

  2021-08-29

  Veteranai ir Senjorai

  Keturvalakiuose praūžė futbolo turnyras „Močiutės už futbolą“

  Rugpjūčio 25 dieną Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro sporto salėje įvyko draugiškas futbolo turnyras „Močiutės už futbolą“. Tradiciniame futbolo turnyre varžėsi trys komandos: Marijampolės...

 • Įsibėgėja senjorų ir veteranų pirmenybių sezonas

  2020-09-03

  Veteranai ir Senjorai

  Įsibėgėja senjorų ir veteranų pirmenybių sezonas

  Įsibėgėja kovos Lietuvos futbolo senjorų ir veteranų pirmenybėse. Trijų skirtingų amžių kategorijų varžybose šiemet varžosi keli šimtai žaidėjų. Skaitlingiausiose pirmenybėse - senjorų (50+) -...