Lietuvos futbolo federacija

Studentų futbolas

Antras sėkmingas KTU bandymas – šįsyk nugalėtas VGTU

2020-10-15

Antras sėkmingas KTU bandymas – šįsyk nugalėtas VGTU

Antrose naujojo LSFL sezono rungtynėse Kauno technologijos universiteto studentai 2:0 nugalėjo Vilniaus Gedimino Technikos universiteto rinktinę bei su šešiais taškais pakilo į pirmąją vietą.

Prieš prasidedant dvikovai, aikštės šeimininkams buvo įteikti praėjusiame sezone iškovoti sidabro apdovanojimai. Iškart po to, aikštėje užvirė karšta kova, kurią sėkmingiau pradėjo svečiai iš Vilniaus.

Dešiniuoju kraštu jų rezgamos atakos KTU komandai buvo neįkandama mįsle. Tačiau vilniečių nelaimei viskas greitai baigėsi. Pirmųjų dvidešimties minučių geriausiam rungtynių žaidėjui Gintui Skrodeniui buvo prakirstas antakis, jis išvežtas į ligoninę, o be jo likę komandos draugai taip gerai kautis nebepajėgė. Labai greitai po sėkmingos atakos Žygimantas Grinevičius pelnė pirmąjį dvikovos įvartį.

„Per pirmąjį kėlinį sukūrė vieną progą ir ją realizavome. Antrajame kėlinyje, reikia pripažinti, kad už varžovus buvome aktyvesni ir pavojingų epizodų prie varžovų vartų sukūrėme daugiau“, - apie rungtynes kalbėjo KTU treneris Gintaras Grigonis.

Po pertraukos aikštės šeimininkų žaidybinė persvara tapo dar įtikinamesnė. Rungtynių lūžiu būtų galima vadinti 72 minutę, kai iš aikštės buvo pašalintas VGTU studentas Ignotas Rimavičius. Įdomu tai, kad futbolininkas aikštėje pasirodė vos prieš keturias minutes, tačiau jam tai nesutrukdė dukart kietai sužaisti bei užsidirbti dvi geltonas korteles.

Likę daugumoje KTU atstovai net kelis kartus pabėgo vienas prieš vieną VGTU vartininką, tačiau įmušti įvartį pavyko tik vienam Danieliui Liaudanskiui.

„Lyginant su pirmomis sezono rungtynėmis, šįkart buvo sunkiau. Tikrai neblogo lygio rungtynės, kuriose fizinės kovos netrūko. Galvoju, kad buvome šiek tiek geresni ir laimėjome pelnytai“, – kalbėjo G. Grigonis.

„Tikrai negaliu sakyti, kad nesistengėme, tiesiog varžovų komanda yra stipresnė. Jų pergalė visiškai pelnyta“, – reziumavo VGTU treneris Giedrius Barevičius.

Susijusios naujienos

 • Pirmojo rato finiše VGTU iškovojo pirmąją pergalę

  2020-10-29

  Studentų futbolas

  Pirmojo rato finiše VGTU iškovojo pirmąją pergalę

  Lietuvos studentų futbolo lygos pirmojo rato paskutinėse rungtynėse Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai 3:1 nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto rinktinę bei iškovojo pirmąją sezono...

 • KTU studentai sutriuškino LSU bei tapo pirmojo rato nugalėtojais

  2020-10-29

  Studentų futbolas

  KTU studentai sutriuškino LSU bei tapo pirmojo rato nugalėtojais

  Lietuvos studentų futbolo lygoje Kauno technologijos universiteto komanda 4:0 sutriuškino Lietuvos sporto universiteto studentus bei pirmąjį ratą užbaigė nepraradę nei vieno taško. Du įvarčius...

 • KTU laimėjo trečiąkart iš eilės

  2020-10-23

  Studentų futbolas

  KTU laimėjo trečiąkart iš eilės

  Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynėse Kauno technologijos universiteto studentai 2:0 nugalėjo Vilniaus universiteto rinktinę bei su devyniais taškais iš devynių galimų įsitvirtino pirmoje...