Lietuvos futbolo federacija

Studentų futbolas

KTU laimėjo trečiąkart iš eilės

2020-10-23

KTU laimėjo trečiąkart iš eilės

Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynėse Kauno technologijos universiteto studentai 2:0 nugalėjo Vilniaus universiteto rinktinę bei su devyniais taškais iš devynių galimų įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės vietoje. Nugalėtojams įvarčius pelnė Justas Kudirka ir Dominykas Rickis.

Vilniečiai pradėjo aktyviau rungtynes, sukūrė puikią galimybę, tačiau ji liko neišnaudota ir iniciatyvą į savo rankas perėmė aikštės šeimininkai. Abu įvarčiai buvo įmušti lygioje vietoje po nesėkmingo žaidimo besiginant.

„Kažkiek buvome geresni ir to užteko. Tačiau bendrai vertinant rungtynės – apylygės“, - komentavo KTU treneris Gintaras Grigonis.

Po pertraukos žaidimas tapo dar lygesnis – kokybės trūko tiek vienų, tiek kitų žaidime. Veikiausiai, prie žaidimo kokybės prisidėjo ir aikštės kokybė.

„Labai prastas antrasis kėlinys. Galvoju, kad tokiomis sąlygomis žaidėjams paprasčiausiai buvo nesmagu“, - sakė G.Grigonis, kuriam antrino ir VU treneris Edvardas Malkevičius.

„Žaidėme labai blogai. Be noro, be entuziazmo, todėl toks ir rezultatas. Futbole taip yra, kad jei nesinori žaisti, tai laimėti nėra jokių šansų. Dar pridursiu – viskas prasideda nuo treniruotumo. Jei nelankai treniruočių, tai kaip tu gali gerai sužaisti“, - kritikos auklėtiniams negailėjo E.Malkevičius.

VU po pirmojo rato su keturiais taškais užima trečiąją vietą. Kitą savaitę baigsis pirmasis iš keturių čempionato ratas.

Beatos Stampachovos nuotraukos;

Susijusios naujienos

 • LSFL prezidentas – apie naujo sezono tikslus bei Klaipėdos universiteto prisijungimą

  2021-08-16

  Studentų futbolas

  LSFL prezidentas – apie naujo sezono tikslus bei Klaipėdos universiteto prisijungimą

  Pastarieji du Lietuvos studentų futbolo lygos sezonai nebuvo visaverčiai – dėl COVID-19 pandemijos 2019-2020 metų čempionatas buvo nutrauktas jam vos tik įpusėjus, o 2020-2021-ųjų dėl tos pačios...

 • KTU per žingsnį nuo čempiono titulo

  2021-05-28

  Studentų futbolas

  KTU per žingsnį nuo čempiono titulo

  Lietuvos studentų futbolo lygos septintojo turo rungtynėse Kauno technologijos universiteto studentai 3:1 įveikė Vytauto Didžiojo universiteto rinktinę bei beveik užsitikrino čempiono titulą. Per...

 • VU pranoko VGTU bei pakilo į antrąją vietą

  2020-11-05

  Studentų futbolas

  VU pranoko VGTU bei pakilo į antrąją vietą

  Antrojo rato pirmose Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynėse Vilniaus universiteto komanda 3:1 nugalėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentus bei turnyro lentelėje palypėjo iki...