Lietuvos futbolo federacija

Oficialūs pranešimai

LFF VK posėdis: išrinkti viceprezidentai ir pristatytas biudžeto vykdymas

2020-11-19

LFF VK posėdis: išrinkti viceprezidentai ir pristatytas biudžeto vykdymas

Lapkričio 19 d. įvyko nuotolinis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Pagrindiniai VK klausimai: COVID-19 pandemijos pasekmės ir sprendimai, LFF biudžeto vykdymas bei viceprezidentų rinkimai.

Posėdžio metu buvo patvirtinta premija Lietuvos nacionalinei futbolo rinktinei už išlikimą Tautų lygos C divizione. Ši premija siekia 75 000 eurų.

VK nariai aptarė COVID-19 pandemijos situaciją bei patvirtino pagalbos priemones ir lėšų paskirstymą klubams bei lygoms.

Pristatytoje 2020 m. devynių mėnesių biudžeto vykdymo ataskaitoje yra matomas 15% taupymas nuo patvirtinto biudžeto. Buvo vykdomi svarbūs infrastruktūros projektai: dangos padovanotos Garliavos, Kėdainių, Kretingos, Naujosios Akmenės aikštėms bei atnaujinta LFF stadiono danga.

Daug diskusijų susilaukęs žaidėjų perėjimo tarp futbolo įstaigų reglamentas buvo patvirtintas Vykdomojo komiteto posėdžio metu. Tiesa, šis reglamentas buvo priimtas be finansinių išmokų akademijoms. Tai yra pirmas žingsnis kuriant akademijų sertifikavimo sistemą, kuri padėtų prižiūrėti ir vertinti futbolo ugdymo įstaigų veiklą.

VK gavo Šiaulių apskrities futbolo federacijos prašymą rengti 2021 m. Hegelmann LFF taurės finalą Šiauliuose. Prašymas siejamas su kitais metais švenčiamu 100 metų Šiaulių sporto gyvavimo jubiliejumi, kai šis sporto renginys taptų šventės dalimi. Prašymas buvo patenkintas. Hegelmann LFF taurės rungtynių datos bus patvirtintos kitais metais.

Paskutinis klausimas, kurį sprendė Vykdomasis komitetas – trijų viceprezidentų rinkimai. Į pirmojo viceprezidento poziciją buvo pasiūlyta viena – Utenos apskrities futbolo federacijos prezidento Nemuno Dagilio – kandidatūra. Po balsavimo N. Dagilio kandidatūra buvo patvirtinta.

Antruoju viceprezidentu buvo pasiūlyti du kandidatai: Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Mindaugas Bondauskis bei Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas. Balsų dauguma antruoju viceprezidentu buvo išrinktas M. Bondauskis.

Trečiojo viceprezidento rinkimuose buvo iškelta viena kandidatūra – Lietuvos futbolo klubų asociacijos A lyga prezidentas Janas Nevoina. Ši kandidatūra, surinkusi 16 balsų už (1 susilaikęs) buvo patvirtinta.

Spaudos konferencija po LFF VK posėdžio:

 

Susijusios naujienos

 • LSFL stabdo čempionatą

  2020-11-18

  Oficialūs pranešimai

  LSFL stabdo čempionatą

  Antrąjį ratą pradėjusi Lietuvos studentų futbolo lyga dėl COVID-19 sudėtingos situacijos stabdo sezoną. Jo atnaujinimas numatytas pasibaigus karantinui. „Aukšto meistriškumo kriterijus mes...

 • LFF kviečia išreikšti nuomonę strateginiais klausimais

  2020-11-17

  Oficialūs pranešimai

  LFF kviečia išreikšti nuomonę strateginiais klausimais

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) kviečia futbolo bendruomenės narius, visus, kuriems rūpi futbolas, išreikšti savo nuomonę svarbiais strateginiais klausimais.  LFF, bendradarbiaudama su UEFA Grow...

 • LFF Etikos komiteto sprendimas dėl VRFS prezidento Pauliaus Malžinsko

  2020-11-04

  Oficialūs pranešimai

  LFF Etikos komiteto sprendimas dėl VRFS prezidento Pauliaus Malžinsko

  LFF Etikos komitetas LFF Vykdomojo komiteto (VK) ir Prezidento 2020 m. rugsėjo 17 d. prašymu pradėjo tyrimą dėl LFF VK nario ir Vilniaus regiono futbolo asociacijos (toliau – VRFS) prezidento...