Lietuvos futbolo federacija

Jaunimo varžybos

Lietuvos jaunučių čempionato pirmosios pusės apžvalga

2020-12-21

Lietuvos jaunučių čempionato pirmosios pusės apžvalga

LVJUFA vykdomas Lietuvos jaunučių čempionatas – tai pirmosios varžybos, kurioje jauniausieji futbolininkai žaidžia 11×11 formatu. Apžvelgiame šio čempionato U-13 ir U-14 amžiaus divizionų įpusėjusį sezoną, kuriame rungiasi 37 komandos.

Čempionato U-14 diviziono komandos kovoja dėl kelialapių į SHARP Elitinę jaunių lygą, į kurią tiesiogiai pateks 5 komandos iš Pietų-Rytų regiono grupės bei 2 iš Šiaurės-Vakarų regiono grupės. Atkrintamosios rungtynės numatytos tarp P-R grupėje šeštą vietą užėmusios komandos ir Š-V grupėje trečią vietą užėmusios komandos.

Sostinės Baltijos FA komanda, kuri yra P-R grupės lyderė, demontruoja pačius geriausius rezultatus visame čempionate. „Mėlynieji“ laimėjo visas žaistas 10 rungtynių. 20-ies taškų ribą peržengė FA-FK „Panevėžys“, Vilniaus VFA „Geležinis vilkas“, „Kauno Žalgirio“ FA ir „NFA Be1“.

Klaipėdos FM laimėjo visas Š-V grupėje 5 žaistas rungtynes, o antrąja vieta dalinasi Gargždų FK „Banga“ ir FA „Šiauliai“.

Tuo tarpu čempionato U-13 komandų tikslas skirtingas – trijų regioninių grupių pirmas ir antras vietas užėmusios komandos tęs pasirodymą Finalinio šešeto turnyre dėl trofėjų.

Pietų regiono grupėje sėkmingiausiai pasirodė Kauno VJFM „Ąžuolas“, „Be1 NFA“ ir Alytaus FA „Dainava“, kurias teskiria vos kelių taškų intervalas.

Rytų regiono „top“ trijulę sudaro Vilniaus FK „Žalgiris“, FA-FK „Panevėžys“ ir Baltijos FA. Šiaurės-Vakarų regione nuo varžovų atitrūko Klaipėdos FM, kurios artimiausi persekiotojai – FK „Banga“ ir FA „Šiauliai“.

LJČ U-14 diviziono rezultatyviausi žaidėjai:

1. Nedas Garbaliauskas (Baltijos FA) – 22 įvarčiai

2. Vilius Kondrotas („Be1 NFA“) – 18

3. Ernestas Januš Zdanovič (VFA „Geležinis vilkas“) – 15

4. Skirmantas Paukštys (VJFM „Ąžuolas“) – 14

5–6. Rokas Kulbis (FA-FK „Panevėžys“) ir Nojus Petkus (Baltijos FA) – 12

LJČ U-14 diviziono Pietų-Rytų regiono grupės turnyro lentelė

Vt.

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

Baltijos FA

10

10

0

0

0

89

3

+86

30

2.

FA-FK Panevėžys

10

8

0

0

2

40

14

+26

24

3.

VFA Geležinis vilkas

10

7

0

1

2

42

7

+35

22

4.

Kauno Žalgirio FA

10

7

0

1

2

34

16

+18

22

5.

NFA BE1

10

6

1

0

3

48

20

+28

20

6.

FK Žalgiris

10

4

1

2

3

22

14

+8

16

7.

VJFM Ąžuolas

10

4

1

0

5

36

19

+17

14

8.

FK Granitas

10

3

1

0

6

14

40

-26

11

9.

Talentų FA-FK Riteriai

10

3

0

1

6

29

47

-18

10

10.

Marijampolės FC

10

2

1

0

7

26

27

-1

8

11.

FK Jonava

10

1

0

0

9

6

88

-82

3

12.

FM Ateitis

10

0

0

0

10

2

93

-91

0

 LJČ U-14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupės turnyro lentelės

Vt.

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

Klaipėdos FM

5

5

0

0

0

19

1

+18

15

2.

FK Banga

6

3

0

0

3

11

8

+3

9

3.

FA Šiauliai

5

3

0

0

2

8

8

0

9

4.

FK Atmosfera

6

0

0

0

6

3

24

-21

0

-

FA Tauras

 pasitraukė iš varžybų

LJČ U-13 diviziono rezultatyviausi žaidėjai:

1. Vėjas Pocius (FA „Šiauliai“) – 14 įvarčių

2. Emilijus Sinkevičius (Baltijos FA) – 12

3. Arnas Kemežys (VJFM „Ąžuolas“) – 10

4–5. Deividas Lukas ir Matas Žvaigždinas (FK „Banga“) – po 9

LJČ U-13 diviziono Pietų regiono grupės turnyro lentelė

Vt.

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

VJFM Ąžuolas

9

8

0

0

1

36

10

+26

24

2.

NFA BE1

9

7

1

0

1

27

7

+20

23

3.

FA Dainava

9

6

1

1

1

26

7

+19

21

4.

Marijampolės FC

10

4

1

0

5

16

18

-2

14

5.

Kauno Žalgirio FA

9

2

1

1

5

13

13

0

9

6.

FM Olimpas

9

0

0

3

6

7

27

-20

3

7.

Alytaus SRC

9

0

1

0

8

3

46

-43

2

LJČ U-13 diviziono Rytų regiono grupės turnyro lentelė

Vt.

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

FK Žalgiris

9

8

0

0

1

27

7

+20

24

2.

FA-FK Panevėžys

10

7

0

0

3

25

16

+9

21

3.

Baltijos FA

9

5

1

1

2

24

11

+13

18

4.

VFA Geležinis Vilkas

9

4

1

0

4

24

20

+4

14

5.

A. Narbekovo FA

8

3

0

1

4

20

19

+1

10

6.

Talentų FA-FK Riteriai

9

2

0

0

7

16

22

-6

6

7.

FM Ateitis

8

0

0

0

8

4

45

-41

0

LJČ U-13 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupės turnyro lentelė

Vt.

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

Klaipėdos FM

10

8

1

0

1

37

18

+19

26

2.

FK Banga

8

6

0

1

1

33

12

+21

19

3.

FA Šiauliai

9

6

0

0

3

27

13

+14

18

4.

Palangos SC

7

4

0

0

3

17

9

+8

12

5.

FK Atmosfera

10

3

0

0

7

8

26

-18

9

6.

FC Džiugas

8

2

0

0

6

7

18

-11

6

7.

FK Babrungas

8

0

0

0

8

2

35

-33

0

 Kazio Paulausko nuotr.

Susijusios naujienos

  • Wellkid lygoje pasiektas dalyvių rekordas

    2020-12-22

    Jaunimo varžybos

    Wellkid lygoje pasiektas dalyvių rekordas

    2020 metais pakeitus Lietuvos vaikų futbolo čempionato „Wellkid lyga“ formatą išaugo jose dalyvaujančių žaidėjų skaičius. Šiuo metu jose registruoti net 3910 jaunųjų futbolininkų ir 242 komandos...

  • Lietuvos jaunimo U-19 čempionate pirmauja „NFA Be1“ ir panevėžiečiai

    2020-12-20

    Jaunimo varžybos

    Lietuvos jaunimo U-19 čempionate pirmauja „NFA Be1“ ir panevėžiečiai

    Pačios vyriausio amžiaus grupės futbolininkai sužaidė beveik pusę sezono Lietuvos jaunimo čempionate. Pagal čempionato nuostatus, Pietų-Rytų bei Šiaurės-Vakarų regioninių grupių varžybos vyksta 4...

  • Jaunimo futbolo varžybos perkeltos į pavasarį

    2020-11-06

    Jaunimo varžybos

    Jaunimo futbolo varžybos perkeltos į pavasarį

    Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos (LVJUFA) sprendimu, 2020 metų rudens sezone nukeltos jaunimo futbolo varžybų rungtynės yra perkeliamos į 2021 metų pavasarį. Remiantis „SHARP“...