Lietuvos futbolo federacija

Pirma lyga

Gražiausio įvarčio autorius A. Raginis ir toliau atstovaus „Hegelmann Litauen“

2021-01-12

Gražiausio įvarčio autorius A. Raginis ir toliau atstovaus „Hegelmann Litauen“

Praėjusio sezono gražiausio įvarčio rinkimo nugalėtojas Aurimas Raginis ir ateinantį sezoną rungtyniaus mėlynai baltų gretose.

Kaip ir daugelis šio sezono komandos lietuvių, A. Raginis į ekipą atvyko 2020 metų sezono pradžioje ir Kauno klube sužaidė 21 rungtynes ir pelnė 3 įvarčius.

„Esu laimingas, džiaugiuosi galėdamas ir toliau tęsti savo karjerą gimtajame mieste ,,Hegelmann Litauen” klube. Smagu ir toliau būti komandos sudėtyje ir taip prisidėti prie klubo naujų vizijų bei visų iškeltų tikslų įgyvendinimo“, – hegelmannsports.lt sakė A. Raginis.

29-erių krašto saugas neslėpė teigiamų emocijų užklaustas apie grįžimą į stipriausią šalies lygą.

„Jaučiuosi puikiai, esu labai motyvuotas, su dideliu entuziazmu ir lūkesčiais. Pernai prisijungęs prie ,,Hegelmann Litauen” komandos žinojau, kad mes sugebėsim ir pasieksim klubo iškeltus tikslus, o tas tikslas tiek mano tiek visos komandos buvo vienas ir tas pats – A lyga.

Sau palinkėčiau išvengti traumų, sužaisti kuo daugiau rungtynių ir kuo labiau prisidėti prie komandos pergalių, o ekipai palinkėčiau būti konkurencingiems lygoje ir būti visiems sunkiu varžovu“, – teigė Aurimas.

A.Raginis tapo šeštuoju futbolininkų šį sezoną pratęsusiu sutartį su klubu. Taip pat ekipoje šį sezoną debiutuos du naujokai.

hegelmannsports.lt informacija; Elijaus Kniežausko nuotrauka

Susijusios naujienos