Lietuvos futbolo federacija

Futsal turnyrai

„Vytis“ – tarp 16 stipriausių Europos komandų

2021-01-16

„Vytis“ – tarp 16 stipriausių Europos komandų

Lietuvos salės futbolo čempionas Kauno „Vytis“ antrą kartą klubo istorijoje žengė tarp 16 geriausių Europos salės futbolo komandų.

Kirilo Krasijaus auklėtiniai UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo rungtynėse išvykoje rezultatu 2:0 (0:0) įveikė „Hohenstein-Ernstthal“ ekipą ir žengė į kitą etapą.

Pirmoji rungtynių dalis baigėsi be įvarčių, o Vokietijos čempionus kauniečiai palaužė jau antroje susitikimo pusėje.

Įpusėjus antram kėliniui puikiu įvarčiu „Vytį“ į priekį išvedė komandos kapitonas Justinas Zagurskas, o varžovai į puolimą metė didesnes pajėgas.

Penkiais aikštės žaidėjais atakavę Vokietijos klubo futbolininkai sukūrė keletą pavojingų epizodų, tačiau galiausiai patys nudegė. „Vytis“ apsigynė, o Lukas Sendžikas kamuolį iš savo aikštės pusės pasiuntė tiesiai į varžovų vartų tinklą, likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes.

Iki susitikimo pabaigos su kamuoliu ilgiau buvo vokiečiai, tačiau „Vytis“ patikimai gynėsi, turėjo dar keletą progų pelnyti įvartį į tuščius varžovų vartus ir galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 2:0.

 

Susijusios naujienos

 • Baltijos futsal lygos startas jau šią savaitę

  2019-10-16

  Futsal turnyrai

  Baltijos futsal lygos startas jau šią savaitę

  Šį penktadienį Rygoje startuoja Baltijos futsal lyga. Tarp aštuonių dalyvių dėl stipriausios regiono komandos vardo varžysis ir dvi stipriausios Lietuvos ekipos Kauno „Vytis“ ir Gargždų...

 • Kauno „Vytis“ iškovojo Baltijos klubų futsalo taurę

  2019-09-29

  Futsal turnyrai

  Kauno „Vytis“ iškovojo Baltijos klubų futsalo taurę

  Stipriausias Lietuvos salės futbolo klubas Kauno „Vytis“ prieš startą UEFA Futsalo Čempionų lygos turnyre iškovojo Baltijos taurę. Stipriausiu regiono klubu Kauno „Vytis” tapo Estijos Narvos mieste...

 • „Vytis“ Estijoje kovos dėl Baltijos klubų taurės

  2019-09-27

  Futsal turnyrai

  „Vytis“ Estijoje kovos dėl Baltijos klubų taurės

  Lietuvos salės futbolo čempionas Kauno „Vytis“ savaitgalį Estijos Narvos mieste dalyvaus Baltijos taurės turnyre. Ankstų penktadienio rytą į Estiją išvyko 20 žmonių „Vyčio“ delegacija – 13 žaidėjų...