Lietuvos futbolo federacija

Futsal taurė

„Kauno Žalgiris“ penktą kartą iš eilės iškovojo LFF Futsal taurę

2021-04-03

„Kauno Žalgiris“ penktą kartą iš eilės iškovojo LFF Futsal taurę

Prienų sporto ir pramogų arenoje šeštadienį buvo sužaistas LFF Futsal taurės finalas. Dėl taurės finale susirėmė šį trofėjų ginantis „Kauno Žalgiris“ ir jam iššūkį metusios Gargždų „Pramogos“.

Finalo kova buvo atkakli ir nuožmi, o nugalėtojų titulą pavyko apginti Kauno komandai, kuri finale triumfavo rezultatu 2:1.

Finalo rungtynių pradžioje „Kauno Žalgiris“ turėjo iniciatyvą ir sukūrė ne vieną pavojingą ataką, kuri baigdavosi arba smūgiais į vartininką, arba šalia vartų. Kelis kartus šalia vartų smūgiavo ir Gargždų ekipa, bet greito įvarčio įmušti niekam nepavyko.

Ledai pralaužti buvo 13 rungtynių minutę. Po gražios kombinacijos įvartį iš aštraus kampo įmušė Lukas Sendžikas.

Tačiau „Pramogos“ dar tą pačią minutę atsakė tuo pačiu ir rezultatą išlygino. Komandos ataką pradėjęs Aurimas Skurdelis sužaidė su Valdu Pocevičiumi ir gražiu smūgiu įmušė įvartį.

Po šio įvarčio „Pramogos“ surengė dar kelis pavojingus išpuolius, bet antro įvarčio nepasiekė. Kitoje aikštės pusėje savo šansų turėjo Deividas Reimaris, bet abu jo smūgius atrėmė vartininkas.

Per pirmą kėlinį daugiau įvarčių komandos neįmušė, tačiau antrajame kėlinyje išlaikė aukštą žaidimo tempą.

27 minutę buvo įmuštas trečiasis rungtynių įvartis, o jį pelnė „Kauno Žalgiris“. Kauniečiai gražia kombinacija suteikė progą smūgiuoti Artūrui Juchno, kuris tai padarė sėkmingai ir išvedė savo komandą į priekį.

Šią persvarą „Kauno Žalgiris“ sugebėjo išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos. „Pramogų“ ekipai, atrodė, rungtynių pabaigoje jau trūko jėgų ir ji lemiamo šturmo nesukūrė. Taigi, pergalę iškovojo „Kauno Žalgirio“ ekipa, laimėjusi LFF Futsal taurę penktą kartą iš eilės.

Rezultatas:

„Kauno Žalgiris“ 2 : 1 Gargždų „Pramogos“

13’ [1 : 0 ] Lukas Sendžikas

13’ [1 : 1] Aurimas Skurdelis

27’ [2 : 1] Artūr Juchno

Susijusios naujienos

 • „Vikingai“ – LFF Futsal taurės laimėtojai

  2022-03-27

  Futsal taurė

  „Vikingai“ – LFF Futsal taurės laimėtojai

  Sekmadienį Garliavos arenoje buvo sužaistas LFF Futsal taurės finalas. Jame susitiko vakar pusfinalio rungtynes laimėjusios Gargždų „Pramogos“ ir Jonavos „Vikingai“. Pastarieji buvo laikyti...

 • Į LFF Futsal taurės finalą žengė „Pramogos“ ir „Vikingai“

  2022-03-27

  Futsal taurė

  Į LFF Futsal taurės finalą žengė „Pramogos“ ir „Vikingai“

  Šeštadienį Garliavos arenoje buvo sužaisti abu LFF futsal taurės pusfinaliai, po kurių paaiškėjo, kad finale dėl trofėjaus susirems Jonavos „Vikingai“ ir Gargždų „Pramogos“. Pastaroji ekipa į finalą...

 • Finalo ketvertas. Kam atiteks LFF futsal taurė?

  2022-03-26

  Futsal taurė

  Finalo ketvertas. Kam atiteks LFF futsal taurė?

  Šį savaitgalį Garliavoje paaiškės 2021–2022 metų LFF futsal taurės laimėtojas. Jau aišku, kad intrigos prasme šis finalo ketvertas bus įdomesnis nei pastarąjį penkmetį o, tai lėmė „Vikingų“ pergalė...