Lietuvos futbolo federacija

Iniciatyvos

Dviems Lietuvos futbolininkams – įvertinimas #100sportožvaigždžių projekto rinkimuose

2021-04-21

Dviems Lietuvos futbolininkams – įvertinimas #100sportožvaigždžių projekto rinkimuose

Lietuvos radijas ir televizija (LRT) ir Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) sporto mėgėjus kvietė dalyvauti kasmetiniuose Lietuvos sporto žvaigždžių šimtuko (#100SportoŽvaigždžių) rinkimuose.

Suskaičiavus visus balsus paaiškėjo, jog tarp laureatų pateko ir du Lietuvos futbolininkai.

Tarp sidabrinių žvaigždžių pateko Lietuvos rinktinės žaidėjas Arvydas Novikovas, tuo tarpu tarp bronzinių – futbolininkė Liucija Vaitukaitytė.

„Arvydas ir Liucija tapo geriausiais 2020 m. futbolininku ir futbolininke, tad labai džiaugiamės, kad jie buvo pastebėti ir tarp visų Lietuvos sportininkų. Tai yra įvertinimas ir visai futbolo bendruomenei, o patiems žaidėjams – papildoma motyvacija eiti į priekį“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Tokie rinkimai buvo vykdomi antrą kartą. Prieš metus bronzinėmis žvaigždėmis tapo du Lietuvos futbolininkai – Ernestas Šetkus ir Greta Kaselytė-Lukjančukė.

Rinkimai organizuojami siekiant pagerbti geriausius 2020 metų sportininkus, atkreipiant dėmesį į lietuvių pasiekimus įvairiose sporto šakose.

Tokie rinkimai suteikia progą kiekvienai sporto federacijai pagarsinti savo ryškiausius sportininkus ir jų pasiekimus. Kiekvienos sporto šakos gerbėjai turėjo galimybę dalyvauti renkant geriausius.

Susijusios naujienos