Lietuvos futbolo federacija

Kitos

Europos čempionato proga draugiškose rungtynėse susitiko LFF ir Vilniaus universiteto komandos

2021-06-12

Europos čempionato proga draugiškose rungtynėse susitiko LFF ir Vilniaus universiteto komandos

Penktadienio vakarą startavo Europos futbolo čempionatas, o jo pradžią simbolinėmis rungtynėmis paminėjo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) bei Vilniaus universiteto (VU) komandos.

Dar prieš pirmąsias Europos čempionato rungtynes futbolas šurmuliavo ir LFF stadione – čia jėgas išmėgino LFF bei VU dėstytojų bei administracijos komandos.

Abiejose komandose netrūko ir žinomų veidų – LFF ekipai atstovavo legendinis Lietuvos futbolininkas ir dabartinis vaikinų U-19 rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Ivanauskas ir buvęs žaidėjas, dabartinis jaunimo rinktinių atletinio parengimo treneris Georgas Freidgeimas, tuo tarpu su VU marškinėliais aikštėje pasirodė Rektorius Rimvydas Petrauskas bei Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Kaip teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, tokios simbolinės rungtynės gali tapti ir gražia tradicija.

„Labai džiaugiamės, kad turėjome galimybę su akademinio pasaulio atstovais išmėginti jėgas futbolo aikštėje ir taip simboliškai paminėti ilgai laukto Europos čempionato startą. Norime padėkoti VU komandai už gražias ir korektiškas rungtynes ir tikimės, jog ateityje panašias iniciatyvas pavyks surengti ir prieš kitų didžiųjų turnyrų startus“, – sakė E. Stankevičius.

Rungtynes rezultatu 2:0 laimėjo po įvartį kiekviename kėlinyje pelniusi LFF komanda.

Susijusios naujienos