Lietuvos futbolo federacija

Utenos apskritis

Rugsėjo 11-ąją – naujo UAFF prezidento rinkimai

2021-07-15

Rugsėjo 11-ąją – naujo UAFF prezidento rinkimai

Liepos 7-ą dieną Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovams atsistatydinimo iš LFF pirmo viceprezidento posto pareiškimą įteikęs Nemunas Dagilis traukiasi ir iš Utenos apskrities futbolo federacijos (UAFF) prezidento pareigų.

Liepos 13-ąją dieną N. Dagilis įteikė UAFF Valdybai prašymą sušaukti neeilinį Visuotinį narių susirinkimą, kurio metu būtų patvirtintas jo prašymas atsistatydinti iš UAFF prezidento pareigų.

Tą pačią dieną nuotoliniu būdu posėdžiavusi Valdyba pritarė UAFF prezidento prašymui. Neeilinis Visuotinis narių susirinkimas vyks šių metų rugsėjo 11 dieną 11 valandą „Utenio“ stadione (Užpalių g. 100, Utena). Į darbotvarkę įtraukti du klausimai: N. Dagilio atsistatydinimo tvirtinimas ir naujo UAFF prezidento rinkimai.

UAFF nariai turi galimybę informaciją apie teikiamą kandidatą į prezidento postą pateikti Valdybai ne vėliau kaip likus 20 dienų iki neeilinio Visuotinio narių susirinkimo.

Asociacijai iki neeilinio Visuotinio narių susirinkimo Valdybos pavesta vadovauti viceprezidentui Artūrui Gimžauskui. Pastarasis Valdybos narius informavo, kad po Visuotinio narių susirinkimo trauksis iš viceprezidento posto.

UAFF.lt informacija

Susijusios naujienos

 • Utenos apskrities futbolo federacijoje įvyko prezidento rinkimai

  2021-09-12

  Utenos apskritis

  Utenos apskrities futbolo federacijoje įvyko prezidento rinkimai

  Rugsėjo 11 d. įvyko Utenos apskrities futbolo federacijos (UAFF) eilinis visuotinis narių susirinkimas, kurio metu buvo išrinktas naujas apskrities prezidentas Dainius Širvys.  Rinkimuose dalyvavo du...

 • „Utenio“ treniruočių planas – per naktį

  2020-04-26

  Utenos apskritis

  „Utenio“ treniruočių planas – per naktį

  Pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija ir Lietuvoje paskelbtas karantinas tapo nemenku iššūkiu įvairių sporto šakų fizinio rengimo treneriams. Kai kuriems iš jų teko per naktį keisti ilgą laiką...

 • „Utenio“ nuotolinėse treniruotėse – dėmesys kokybei

  2020-04-19

  Utenos apskritis

  „Utenio“ nuotolinėse treniruotėse – dėmesys kokybei

  „Utenos Utenis“ jau pirmąją karantino savaitę Lietuvoje pradėjo vykdyti nuotolines treniruotes realiu laiku visoms klubo ir akademijos komandoms. Nuo antros savaitės savaitgaliais startavo ir tokios...