Lietuvos futbolo federacija

Moterų futbolas

LFF moterų komandos narės džiaugiasi debiutu Regioninėje lygoje

2021-08-03

LFF moterų komandos narės džiaugiasi debiutu Regioninėje lygoje

Lietuvos futbolo federacija savo pavyzdžiu parodė, kaip futbolas gali tapti smagia ir turininga darbuotojų laisvalaikio praleidimo forma, sutelkianti visus nepaisant amžiaus, lyties ar patirties.

Šią vasarą startavo antrasis LMFA Lietuvos moterų regioninės lygos sezonas, vykstantis Vilniaus, Utenos ir Vakarų Lietuvos regionuose. Varžybose iš viso dalyvauja 18 komandų.

LFF moterų komanda šiemet yra tarp Vilniaus regiono debiutančių. Regioninės lygos projekto vadovė Greta Guižauskaitė teigė, jog mintis suburti LFF moterų komandą kilo siekiant parodyti pavyzdį kitoms organizacijoms ir įstaigoms, kad žaisti futbolą gali visi bei padrąsinti moteris suburti naujas komandas ir išbandyti save futbolo aikštėje.

Komandos „krikštas“ įvyko liepos 24 dieną LFF stadione ir jis susiklostė sėkmingai. LFF moterų komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 su Elektrėnų „Fly Ladies“ ir iškovojo pergalę 3:2 prieš FK „Vilnius“ merginas. Komandos narės itin džiaugėsi parodyta kova, entuziazmu, baimės įveikimu ir žiūrovų palaikymu.

„Po pirmosios rungtynių dienos net negalėjau užmigti, kiek adrenalino buvo. Smagiausia buvo tai, jog šitiek metų žiūrėdama rungtynes, kai žaidė mano vaikas, žinau techniškai kaip reikia padaryti tam tikrus veiksmus, tačiau kai pati išbėgi į aikštę, tai visai kitas vaizdas.

Manau, kad kitos rungtynės bus dar geresnės, nes dabar žinome savo galimybes, ką ir kiek galime“, – entuziazmo neslėpė jaunimo futbolo vadybininkė Rūta Penikienė, pelniusi įvartį.

Antrajame ture liepos 30 d. LFF moterų komanda metė iššūkį grupės favoritėms „JL Stars“ merginoms ir pirmajame kėlinyje parodė patikimą gynybą, tačiau antrajame varžovėms pavyko pasižymėti 3 įvarčiais.

„Pradžioje buvo baisu, daug streso ir nervų, bet galiausiai – viskas „faina“. Žaisdama vartininke matau, kas vyksta aikštėje ir tai teikia tiek azarto. Antroji rungtynių diena buvo sunki, bet visos mūsų komandos narės yra tikros šaunuolės.

Kai tave taip įtraukia į komandą, tai tu nuoširdžiai sakai ačiū. Esu dėkinga projekto iniciatorėms Gretai ir Vilmai. Pamačiau kaip yra šaunu, „faina“ ir tikrai negaila laiko skirti žaidimui su komanda“, – teigė finansininkė Jolanta Petrulėnienė, atskleidusi savo sugebėjimus ginant vartus.

Komandinė atmosfera tvirtėja ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Kiekvienos rungtynės ir treniruotės suteikia naujų įspūdžių, kuriais komandos narės dalinasi tarpusavyje ir drąsiai pasitinka naujus iššūkius.

Teigiamos emocijos, galimybė „išsikrauti“, iš naujo atrasti save – tai tik keletas priežasčių, kodėl moterys žengia į futbolo aikštę.

Regioninės lygos sezonas vyks rugpjūtį ir rugsėjį, Sekti, kaip sekasi varžybų dalyvėms, galima interneto svetainėje www.lietuvosfutbolas.lt, kuriame pateikiama lygos statistika. Norinčios prie lygos prisijungti komandos yra kviečiamos susisiekti el. paštu g.guizauskaite@lff.lt.

Susijusios naujienos

 • LFF stadione šventiškai finišavo Moterų regioninės lygos varžybos

  2021-10-20

  Moterų futbolas

  LFF stadione šventiškai finišavo Moterų regioninės lygos varžybos

  Spalio 17 dieną LFF stadione sužaistos paskutinės Vilniaus regiono grupės rungtynės, po kurių buvo pagerbtos lygoje dalyvavusios mėgėjų komandos.  Finalinę varžybų dieną sužaistos dvejos rungtynės...

 • Prienuose surengtas Moterų regioninės lygos turas

  2021-10-05

  Moterų futbolas

  Prienuose surengtas Moterų regioninės lygos turas

  Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos stadione sekmadienį praūžė Pietų regiono grupės kovos. Varžybose sėkmingiausiai pasirodė Alytaus SRC-MFK ekipa, 6:4 įveikusi „Šešupė-City“ komandą ir 9:3 Lazdijų...

 • Švenčionių SC merginos užsitikrino titulą

  2021-09-08

  Moterų futbolas

  Švenčionių SC merginos užsitikrino titulą

  Pirmadienį Utenos Saulės gimnazijos stadione vyko Lietuvos moterų regioninės lygos Utenos grupės atidėtų rungtynių turas.   Turas prasidėjo lengva lyderių Švenčionių SC „Merginų“ pergale prieš...