Lietuvos futbolo federacija

Studentų futbolas

LSFL prezidentas – apie naujo sezono tikslus bei Klaipėdos universiteto prisijungimą

2021-08-16

LSFL prezidentas – apie naujo sezono tikslus bei Klaipėdos universiteto prisijungimą

Pastarieji du Lietuvos studentų futbolo lygos sezonai nebuvo visaverčiai – dėl COVID-19 pandemijos 2019-2020 metų čempionatas buvo nutrauktas jam vos tik įpusėjus, o 2020-2021-ųjų dėl tos pačios priežasties – perpus sutrumpintas.

Lygos vadovybė neslepia, kad pagaliau norėtų sulaukti sezono, kuriame nugalėtojas nebūtų aiškus iki paskutinių rungtynių. Tiesa, tam tokiam sezonui, anot lygos prezidento Rimanto Turskio, reikalingas ir didesnis komandų skaičius.

„Naujo sezono tikslas – aštuonios komandos. Tai nėra utopinis tikslas, nes praėjusią savaitę lankiausi Klaipėdoje, kur bendravau su šio miesto universiteto rektoriumi Artūru Razbadausku. Tiek jis, tiek Lietuvos studentų sporto asociacijos viceprezidentė Genovaitė Avižonienė pažadėjo, kad sąlygos yra, studentų yra, todėl komanda bus. Universitetas palaiko futbolą ir bus už futbolą.

Artimiausiu metu laukia kelionė į Šiaulius. Praėjusiais metais šiauliečiai padarė pauzę, bet šio miesto iš universitetų futbolo žemėlapio ištrinti tikrai nesinori“, – pasakojo R. Turskis.

LSFL situaciją lengvina faktas, kad buvo pakeista Elitinės jaunių lygos varžybų sistema – anksčiau egzistavusios U-19 amžiaus grupės varžybos yra panaikintos.

„Kadangi jau buvo priimtas toks sprendimas, tai privalome pasinaudoti proga. Kalbėsime su akademijomis, kurios turi vyriausias grupes, tačiau tie vaikai neturi, kur žaisti. Galvoju, kad tokiu būdu vienu šūviu nušausime du zuikius – padarysime įdomesnį savo čempionatą ir tuo pačiu prisidėsime prie to, kad Lietuva neprarastų futbolą žaidžiančių vaikų“, – komentavo lygos prezidentas.

Naujasis lygos sezonas turėtų prasidėti rugsėjo 25 dieną. Čempionų titulą gins Kauno technologijos universiteto komanda.

Susijusios naujienos

 • KTU per žingsnį nuo čempiono titulo

  2021-05-28

  Studentų futbolas

  KTU per žingsnį nuo čempiono titulo

  Lietuvos studentų futbolo lygos septintojo turo rungtynėse Kauno technologijos universiteto studentai 3:1 įveikė Vytauto Didžiojo universiteto rinktinę bei beveik užsitikrino čempiono titulą. Per...

 • VU pranoko VGTU bei pakilo į antrąją vietą

  2020-11-05

  Studentų futbolas

  VU pranoko VGTU bei pakilo į antrąją vietą

  Antrojo rato pirmose Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynėse Vilniaus universiteto komanda 3:1 nugalėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentus bei turnyro lentelėje palypėjo iki...

 • Pirmojo rato finiše VGTU iškovojo pirmąją pergalę

  2020-10-29

  Studentų futbolas

  Pirmojo rato finiše VGTU iškovojo pirmąją pergalę

  Lietuvos studentų futbolo lygos pirmojo rato paskutinėse rungtynėse Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai 3:1 nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto rinktinę bei iškovojo pirmąją sezono...