Lietuvos futbolo federacija

Studentų futbolas

LSFL prezidentas – apie naujo sezono tikslus bei Klaipėdos universiteto prisijungimą

2021-08-16

LSFL prezidentas – apie naujo sezono tikslus bei Klaipėdos universiteto prisijungimą

Pastarieji du Lietuvos studentų futbolo lygos sezonai nebuvo visaverčiai – dėl COVID-19 pandemijos 2019-2020 metų čempionatas buvo nutrauktas jam vos tik įpusėjus, o 2020-2021-ųjų dėl tos pačios priežasties – perpus sutrumpintas.

Lygos vadovybė neslepia, kad pagaliau norėtų sulaukti sezono, kuriame nugalėtojas nebūtų aiškus iki paskutinių rungtynių. Tiesa, tam tokiam sezonui, anot lygos prezidento Rimanto Turskio, reikalingas ir didesnis komandų skaičius.

„Naujo sezono tikslas – aštuonios komandos. Tai nėra utopinis tikslas, nes praėjusią savaitę lankiausi Klaipėdoje, kur bendravau su šio miesto universiteto rektoriumi Artūru Razbadausku. Tiek jis, tiek Lietuvos studentų sporto asociacijos viceprezidentė Genovaitė Avižonienė pažadėjo, kad sąlygos yra, studentų yra, todėl komanda bus. Universitetas palaiko futbolą ir bus už futbolą.

Artimiausiu metu laukia kelionė į Šiaulius. Praėjusiais metais šiauliečiai padarė pauzę, bet šio miesto iš universitetų futbolo žemėlapio ištrinti tikrai nesinori“, – pasakojo R. Turskis.

LSFL situaciją lengvina faktas, kad buvo pakeista Elitinės jaunių lygos varžybų sistema – anksčiau egzistavusios U-19 amžiaus grupės varžybos yra panaikintos.

„Kadangi jau buvo priimtas toks sprendimas, tai privalome pasinaudoti proga. Kalbėsime su akademijomis, kurios turi vyriausias grupes, tačiau tie vaikai neturi, kur žaisti. Galvoju, kad tokiu būdu vienu šūviu nušausime du zuikius – padarysime įdomesnį savo čempionatą ir tuo pačiu prisidėsime prie to, kad Lietuva neprarastų futbolą žaidžiančių vaikų“, – komentavo lygos prezidentas.

Naujasis lygos sezonas turėtų prasidėti rugsėjo 25 dieną. Čempionų titulą gins Kauno technologijos universiteto komanda.

Susijusios naujienos

 • Klaipėdos universiteto pergalė Vilniaus universitetui padovanojo čempionų titulą

  2022-05-26

  Studentų futbolas

  Klaipėdos universiteto pergalė Vilniaus universitetui padovanojo čempionų titulą

  Ne stipriausia sudėtimi į uostamiestį išvykę Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai rungtynių pabaigoje praleido du įvarčius, kurie lėmė ne tik Klaipėdos universiteto pergalę, bet ir...

 • Studentų lygoje LSU kyla į antrą vietą

  2022-05-20

  Studentų futbolas

  Studentų lygoje LSU kyla į antrą vietą

  Šią savaitę Lietuvos studentų futbolo lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Iš pradžių Kauno technologijos universiteto rinktinė susitikimą su Vilniaus Gedimino technikos universitetu baigė lygiosiomis...

 • Po triumfo Klaipėdoje LSU kyla į trečią vietą

  2022-05-13

  Studentų futbolas

  Po triumfo Klaipėdoje LSU kyla į trečią vietą

  Lietuvos studentų futbolo lygos devintojo turo rungtynėse Lietuvos sporto universiteto futbolininkai 2:0 uostamiestyje nugalėjo Klaipėdos universiteto komandą bei turnyro lentelėje sugrįžo į trečiąją...